REKLAMA
REKLAMA

Ludzie rynku

Piotr Prajsnar, Cloud Technologies: Sytuacja spółki się poprawia

WYWIAD | Piotr Prajsnar z prezesem Cloud Technologies o planach grupy i sytuacji w branży rozmawia Katarzyna Kucharczyk

Piotr Prajsnar, prezes Cloud Technologies

Foto: materiały prasowe

Jak zapowiada się końcówka roku dla waszej spółki? Czy na rynku widać jakieś ciekawe trendy?

Przed nami IV kwartał, czyli tradycyjnie okres największych wydatków na dane do kampanii reklamowych. Należy jednak podkreślić, że z racji dużego popytu na powierzchnie reklamowe koszt nabywanych odsłon jest również powyżej rocznej średniej.

Według raportu Global Data Market Size przygotowanego przez naszą spółkę zależną OnAudience.com globalna wartość rynku danych przekroczy w tym roku 20 mld dolarów, a polski rynek cyfrowych informacji wzrośnie o ponad 77 proc. i będzie wart ponad 21 mln dolarów. Perspektywy są zatem dobre, a sytuacja w spółce będzie ulegała stopniowej poprawie.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Teraz czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA