REKLAMA
REKLAMA

Ludzie rynku

Innowacyjne pomysły weryfikuje rynek

PROF. ALEKSANDER NAWRAT - z zastępcą dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju rozmawia Przemysław Tychmanowicz

Prof. Aleksander Nawrat

Foto: materiały prasowe

W ostatnim czasie dużo mówi się o innowacyjności, nowych technologiach. Temat ten będzie też poruszany podczas konferencji Izby Domów Maklerskich, która rozpoczyna się w piątek w Bukownie Tatrzańskiej, a której to „Parkiet" jest patronem medialnym. Czy innowacje to jedyny sposób, aby nasza gospodarka weszła na nowe tory rozwoju?

Innowacje to motor napędowy dla zmian ekonomicznych, społecznych i cywilizacyjnych, impuls do dalszego rozwoju kraju. Taki trend widoczny jest na całym świecie i Polska – jeżeli chce tworzyć rynek wysokich technologii, a co za tym idzie skutecznie rywalizować z największymi gospodarkami świata – musi przyspieszyć. Mamy więc tylko dwa wyjścia: albo jedziemy szybciej, albo jedziemy do domu.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA