Ludzie rynku

Sojusz z Finami i możliwy buy back

WYWIAD | Marcin Misztal - z prezesem i2 Development rozmawiał Adam Roguski

Marcin Misztal, prezes i2 Development

Foto: materiały prasowe

Co dla i2 Development i akcjonariuszy oznacza umowa zawarta z YIT Development, polskim przedstawicielstwem fińskiego dewelopera YIT? Powołacie spółkę celową (SPV) realizującą projekty m.in. na bazie aktywów wniesionych przez i2 Development?

Umowa jest kolejnym, jednym z końcowych etapów przeglądu opcji strategicznych. Podejmując decyzję o jego rozpoczęciu, chcieliśmy znaleźć najlepszy – z perspektywy firmy i akcjonariuszy – sposób na wejście i2 Development na wyższy poziom rozwoju, zwiększenie skali działalności i lepsze wykorzystanie naszych atutów.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.