REKLAMA
REKLAMA

Lokaty

Lokaty. Najlepsze propozycje depozytów trzymiesięcznych

Niezależnie od przeznaczonej do ulokowania kwoty depozyty trzymiesięczne oferują najlepsze warunki. I to pomimo że te najwyżej oprocentowane wymagają założenia konta albo nawet – jak w Banku Millennium – skutecznego jego polecania.
Foto: Fotorzepa, Adam Burakowski
Foto: GG Parkiet

Te najlepsze, oprocentowane w wysokości 4 proc., to wspomniana propozycja Banku Millennium – lokata „Lubię to Polecam", Lokata Mobilna w Getin Banku (oczywiście tylko dla klientów z dostępem do bankowości mobilnej), Nest Lokata Witaj w Nest Banku (tylko dla osób zakładających konto) i Lokata na Start w Plus Banku. Ta ostatnia ma dość ciekawą konstrukcję: trzy okresy odsetkowe, z możliwością zerwania po każdym z nich bez utraty odsetek, wynoszących po miesiącu 3 proc., po drugim – 4 proc., po trzecim – 5 proc. – średnio 4 proc.

Wszystkie te lokaty mają jedną wspólną cechę: maksymalną kwotę w wysokości 10 tys. zł. Jeśli ktoś chciałby ulokować większą kwotę, powinien się udać do Idea Banku i jeśli jest nowym dla tej instytucji klientem, zyska 3,4 proc. – a maksymalna kwota Lokaty Hit to 1 mln zł. Nie jest wymagane posiadanie jakichkolwiek innych produktów banku. I, co ważne, lokatę tę można zerwać bez utraty odsetek.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Teraz czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA