REKLAMA
REKLAMA

Kryptowaluty

Polska branża kryptowalutowa doczekała się własnego magazynu

Tytułowe pismo to kwartalnik, który w nazwie ma wyznanie miłości w obcym języku, a dokładnie „I love crypto". Kierowane jest do entuzjastów cyfrowych pieniędzy i blockchaina. Czy warte jest swojej ceny?
Foto: materiały prasowe

 

Magazyn będzie wydawany co trzy miesiące i choć zawiera na początku przegląd najważniejszych newsów, to absolutnie nie jest to pismo newsowe. To by się po prostu nie udało w tak dynamicznie zmieniającej się branży. Ale nie ukrywa tego sama redakcja. Naczelny pisma Jacek Kubiak podkreśla w swoim krótkim felietonie otwierającym, że misją tego projektu jest przede wszystkim edukacja. Nawiązując do tytułu magazynu – redakcja chce zarazić miłością do kryptowalut jak najszersze grono odbiorców. Czy to się uda?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Teraz czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA