REKLAMA
REKLAMA

Inwestycje alternatywne

Wiecznie młody

Zawsze dziwnie się czuję, gdy w wiek zabytkowy wchodzą samochody, których premiery pamiętam. Prawdopodobnie się powtarzam z tym wyznaniem, ale co tam. Tak jest właśnie z BMW 850i.
BMW 850i to dojrzały partner. Ma blisko 30 lat (rocznik 1990), ale jest wiecznie młody.
www.klasycznysalon.com

 

Przez długie 15 lat w ofercie BMW brylował bardzo udany sportowy model Serii 6. To coupé klasy wyższej, oznaczone kodem fabrycznym E24, było produkowane od 1975 do 1989 roku, powstało blisko 90 tys. egzemplarzy. Jego następca budził spore zainteresowanie i rzeczywiście Niemcom udało się wywołać efekt „wow".

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA