Inwestycje alternatywne

Niemiecki „Rolls”

Nie tak daleko, bo u naszych zachodnich sąsiadów, w malowniczej Nadrenii, od 3 do 5 sierpnia trwać będzie festiwal samochodów zabytkowych Classic Days. Jedną z jego głównych atrakcji będzie ekipa Audi Tradition z klasykami marki Horch.
Lamus

 

Classic Days, odbywający się w urokliwym zamku Dyck, bywa nazywany niemieckim odpowiedniku festiwalu Goodwood, najsłynniejszej imprezy dla wielbicieli oldtimerów. W tym roku odbywa się po raz 13. i jest połączeniem garden party, spotkania klubowego właścicieli zabytkowych pojazdów, konkursu elegancji oraz rajdu, w którym udział bierze 400 zabytkowych samochodów.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" w e-prenumeracie
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz