REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

LPP zainwestuje więcej w zaplecze

70 mln zł więcej, niż planował, wyda w tym roku, odzieżowy gigant na inwestycje. Przez biura i magazyny.

Przemysław Lutkiewicz, wiceprezes LPP.

Foto: materiały prasowe

Już wiadomo, dlaczego wiceprezes LPP, Przemysław Lutkiewicz nie podtrzymał w ostatniej rozmowie z nami, że tegoroczne nakłady inwestycyjne grupy wyniosą 520 mln zł. We wtorek odzieżowa spółka podniosła plan na ten rok o około 14 proc. do 590 mln zł. Nie zmieniła przy tym wysokości wydatków na rozbudowę sieci sklepów. De facto plan powiększenia powierzchni handlowej został delikatnie ograniczony.

100 mln zł więcej co roku

Zgodnie ze zmodyfikowanym planem w tym roku właściciel marki Reserved wyda na sieć sklepów 350 mln zł (bez zmian), a za to na biura przeznaczy około 135 mln zł (poprzednio 95 mln zł), a na logistykę i systemy informatyczne 105 mln zł (poprzednio mowa była o 75 mln zł).

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Teraz czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA