REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

Tarczyński, Cedrob i HK Trade rywalizują o majątek ZM Kania

Na majątek ZM Henryk Kania ostrzą sobie zęby trzy spółki – Tarczyński, Cedrob oraz HK Trade. W środę w południe ofertami zajmie się rada wierzycieli. Żadna z nich nie przynosi rozwiązania, które zadowoli wszystkich.

Henryk Kania, prezes ZM Henryk Kania,

Foto: materiały prasowe

Andrzej Goździkowski, prezes Cedrobu

Foto: materiały prasowe

Do nadzorcy sądowego trafiły już oferty trzech inwestorów – dowiedział się „Parkiet". Przejęciem zakładów jest zainteresowana przede wszystkim konkurencja – Tarczyński i Cedrob, a także firma HK Trade, powiązana ze Henrykiem Kanią. – Potwierdzam, że wymienione podmioty wyraziły zainteresowanie udziałem w restrukturyzacji spółki. Posiedzenie rady wierzycieli planowane jest 28 sierpnia – informuje Mirosław Mozdżeń, nadzorca sądowy.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA