REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

CCC: Grupa wciska się w mniejszy rozmiar

Od początku roku ponad 30 proc., a w ostatnim miesiącu około 18 proc. straciły na wartości akcje obuwniczej grupy z Polkowic CCC.
Foto: materiały prasowe

W ostatnim czasie słabość notowań producenta obuwia, który zwiększa skalę biznesu poprzez akwizycje i rozwój w internecie, analitycy tłumaczą przede wszystkim widmem słabych wyników za II kwartał br. Takiego zdania są wszyscy pytani przez nas analitycy. Jest jednak także inny powód słabości notowań giganta.

Co do pierwszego wyjaśnienia to wiemy już, że CCC opublikuje wstępne dane na ten temat najprawdopodobniej 8 sierpnia, po sesji na GPW.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj nową eprenumeratę "Parkietu"
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA