REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

Protektor. Nadzór z Eobuwia i Gino

Walne zgromadzenie Protektora zdecydowało, że producent obuwia specjalistycznego dla przemysłu i służb mundurowych nie wypłaci w tym roku dywidendy. Akcjonariusze nie byli jednak w tej sprawie jednomyślni.
Foto: protektorsa.pl

Za tym, aby cały ubiegłoroczny zysk netto Protektora (wyniósł niecałe 546 tys. zł) przeznaczyć na kapitał zapasowy, byli posiadacze nieco ponad 12,91 mln akcji i głosów na zgromadzeniu, a przeciwko uchwale o takim skutku byli posiadacze około 3,13 mln walorów, dysponujący blisko 20 proc. głosów na WZ.

Kto zagłosował przeciwko tej uchwale – trudno ocenić. Z listy akcjonariuszy opublikowanej przez Protektora po WZ można by wnioskować, że byli to inwestorzy finansowi: OFE Nationale-Nederlanden i PKO Parasolowy FIO dysponowały na WZ w sumie 3,19 mln akcji.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj nową eprenumeratę "Parkietu"
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA