REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

Baltona skończyła inwestycje na Okęciu

W czwartek prowadząca sieć sklepów bezcłowych Baltona otworzyła ostatni z 14 sklepów na lotnisku Chopina.
Foto: materiały prasowe

Od teraz łączna powierzchnia sprzedaży wszystkich sklepów to 3000 m2. Umowa najmu lokali w obu terminalach lotniska Chopina została podpisana z PP „Porty Lotnicze" w maju 2018 r. Zajmowana przez sklepy spółki powierzchnia handlowa to 46 proc. całej dostępnej powierzchni sprzedaży na największym krajowym lotnisku.

- Od lipca 2018 r. przeprowadziliśmy de facto 16 adaptacji. Aby zapewnić pasażerom możliwość zrobienia zakupów w naszych sklepach na Okęciu w pierwszej kolejności otworzyliśmy dwa lokale tymczasowe. Zamknęliśmy je w połowie stycznia, po otwarciu największego sklepu bezcłowego - mówi Piotr Kazmierski, prezes Baltony.

Nowe sklepy firmy ma wyróżniać innowacyjność oraz wysoka multimedialność wystaw.

- Pasażer oczekuje najwyższej jakości i jednocześnie oryginalnych, niedostępnych na szeroką skalę produktów. Stawiamy na bliską współpracę z markami, dzięki czemu możemy spełniać te oczekiwania – podkreśla Kazimierski.

W ostatnich latach Baltona otworzyła sklepy  w Tallinie, Wrocławiu oraz w Warszawie. Spółka jest obecna także w portach lotniczych w Estonii, Rumunii, Niemczech, Holandii, Francji, Włoszech i na Ukrainie.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA