REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

Miłek: CCC wróci do wzrostu z 2017 r.

Dwa lata bez istotnych wydarzeń, w tym bez pierwszej oferty publicznej eobuwie.pl – zapowiedział założyciel obuwniczej firmy. Jaki jest plan na ten rok?

Dariusz Miłek, założyciel CCC.

Foto: materiały prasowe

Sprawić, aby przychody Grupy CCC urosły w 2019 r. w takim tempie jak w 2017 r., rozwijając sieć sklepów o 100 tys. mkw. powierzchni i ofertę o odzież. Jednocześnie wyprowadzić ze strat szwajcarską firmę Karl Voegele, a w II półroczu także Gino Rossi. Tak w telegraficznym skrócie wyglądają wyzwania największej firmy obuwniczej w kraju.

Rok do poprawy

– To był słaby rok – przyznał bez ogródek w czwartek Dariusz Miłek, założyciel i wieloletni prezes CCC, na konferencji dla inwestorów i dziennikarzy. – Nasze ambicje na ten rok to wrócić do zwyżek z lat 2016–2017 – dodał.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA