REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

Kwartalne wyniki finansowe CCC są zagadką

Biura maklerskie nie wiedzą, czego spodziewać się po wynikach obuwniczej grupy CCC w ostatnim kwartale 2018 r. Ich prognozy zysków polkowickiej grupy silnie się różnią.
Foto: Fotorzepa, Sławomir Mielnik

Znacząco różnią się między sobą biura maklerskie w ocenie, jakie mogły być wyniki obuwniczej grupy CCC z Polkowic w ostatnim kwartale 2018 roku. Wstępne szacunki zarządu firmy założonej przez Dariusza Miłka poznamy najprawdopodobniej ostatniego dnia lutego.

Rok dużych zmian

Nieoficjalne informacje płynące z rynku są takie, że w samej spółce trwają jeszcze ostatnie ustalenia z audytorem, czy i jakie jednorazowe efekty wpłyną na końcowy rezultat po tym, jak w ub.r. zdecydowała się ona na przejęcia, w tym uporządkowanie biznesu w Niemczech. Niektórzy nasi rozmówcy wskazują również, że nie bez znaczenia dla trafności prognoz były zmiany w dziale relacji inwestorskich przeprowadzone przez CCC.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Teraz czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA