REKLAMA
REKLAMA

Gospodarka

Radosław Majdan dołączył do MBF Group

Znany piłkarz Radosław Majdan dołączył do rady nadzorczej MBF Group

Rada Nadzorcza MBF Group  powołała do rady nadzorczej Radosława Majdana w ramach wyboru uzupełniającego. Po rezygnacji Roberta Krassowskiego z zasiadania w radzie, w związku z powołaniem go do zarządu, skład rady był niepełny.

- Mam nadzieję, że osoba pana Radosława Majdana w Radzie Nadzorczej Grupy MBF przyczyni się do zawiązania jeszcze szerszej i trwalszej współpracy. Do tej pory prowadziliśmy niezobowiązujące negocjacje i rozmowy w ramach kilku przedsięwzięć biznesowych - tłumaczy cytowany w komunikacie Robert Krassowski prezes MBF Group.

- Obecnie prowadzone projekty nabiorą rozpędu i jeszcze większego znaczenia w spółce. Mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli pochwalić się przed akcjonariuszami konkretnymi ustaleniami i umowami. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i skuteczności jaką prezentuje Radosław Majdan. Nie wykluczone, że zmiany kadrowe w spółce i stale rosnące przychody wkrótce przełożą się na pozyskanie strategicznego akcjonariusza. Obserwujemy rosnące zainteresowanie Grupą MBF, a nowy członek Rady Nadzorczej na pewno dostarczy jej istotnej wartości dodanej - dodał Krassowski.

Radosław Majdan po zakończeniu kariery piłkarskiej sprawował funkcję m.in. dyrektora sportowego i rzecznika prasowego w Polonii Warszawa. W latach 2006-2009 był radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. W 2011 roku stworzył własną linię perfum Vabun. Od 2012 roku jest ambasadorem marki ubraniowej Pako Lorente.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA