Gospodarka - Świat

The New York Times Kolejni szczepią

General Electric zamierza wymagać od 56 tys. pracowników w USA, aby byli zaszczepieni przeciwko Covid-19.
Foto: Adobestock

Jest to efekt tamtejszych wymagań rządzących, którzy oczekują, że wszyscy pracownicy federalnych kontrahentów będą zaszczepieni. Na te same prawa przy wprowadzaniu obowiązku szczepień powoływały się także inne firmy, jak American Airlines czy JetBlue.

Zgodnie z wprowadzonymi kilka tygodni temu rządowymi regulacjami przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej 100 osób muszą zaszczepić swoich pracowników bądź przeprowadzać regularne testy na Covid-19. Nowym zasadom sprzeciwił się już gubernator Teksasu Greg Abbott. GSU

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.