REKLAMA
REKLAMA

Fundusze inwestycyjne TFI

12 pomysłów TFI na II połowę roku

Tym razem zarządzający mają bardziej podzielone opinie, na co stawiać w kolejnych miesiącach – na akcje czy obligacje. Kilka głosów jest zdecydowanie za małymi i średnimi spółkami.
Fotorzepa

Po raz kolejny prezentujemy prognozy kilkunastu TFI, które miały za zadanie określić najlepszy ich zdaniem fundusz na kolejną połowę roku. Sześć miesięcy temu wśród propozycji najwięcej było funduszy akcji polskich, w tym małych i średnich spółek i – patrząc po wynikach – był to niezły wybór. Cała dwunastka sugerowanych wówczas funduszy jest dziś nad kreską, choć najlepiej od początku roku prezentuje się Skarbiec Spółek Wzrostowych, który wzrósł już o około 38 proc.

Jakub Bentke, zarządzający, AgioFunds TFI

wskazany fundusz: Agio Akcji Małych i Średnich Spółek, grupa: akcji polskich małych i średnich spółek

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do serwisu parkiet.com
    Otrzymujesz dostęp do serwisu www.parkiet.com:
  • sekcje „Wiadomości, Fundusze inwestycyjne, Analiza Techniczna, Kryptowaluty oraz Notowania”,
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
Kup teraz

Powi�zane artyku�y

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA