REKLAMA
REKLAMA

Fundusze inwestycyjne TFI

Pracownicze plany kapitałowe to szansa dla polskiego przemysłu

WYWIAD | Leszek Milczarek z p.o. prezesa MS TFI rozmawia Andrzej Pałasz
Foto: Archiwum

Jak duże nadzieje wiąże pan z pracowniczymi planami kapitałowymi?

W tej chwili na rynku TFI działają tylko dwa państwowe towarzystwa, poza nami jest jeszcze PFR. Z tym że my mamy również fundusze otwarte, które uruchomiliśmy ponad dwa lata temu właśnie z myślą o projektach emerytalnych. Mam nadzieję, że w przypadku PPK nie będzie tak jak z OFE, kiedy rynek został zdominowany przez podmioty zagraniczne.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj nową eprenumeratę "Parkietu"
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA