REKLAMA
REKLAMA

Finanse

Święto doradców finansowych

20 września w Warszawie odbędzie się kongres certyfikowanych doradców finansowych EFPA. Wydarzenie to będzie miało szczególny charakter, gdyż będzie zwieńczeniem obchodów 10-lecia Fundacji na rzecz Standardów Doradztwa Finansowego.
Foto: Fotolia

W programie kongresu są dwie ważne debaty. Pierwsza z nich to tzw. debata strategiczna, która będzie obywała się pod hasłem „Jak zbudować rolę doradcy jako lekarza finansowego pierwszego kontaktu dla klientów? Rola regulatora, nadzoru, instytucji finansowych, doradców i klientów". Druga dyskusja to tzw. debata etyczna. Jej tytuł to: „Nie pozwólmy zmarnować tego kryzysu. Strategia odbudowy zaufania na rynku finansowym. Bądźmy SMART!".

Co ważne, na samych dyskusjach ma się nie skończyć. Celem obu debat jest sformułowanie praktycznych rekomendacji rynkowych. Kongres będzie też okazją do bezpośredniego spotkania z certyfikowanymi doradcami finansowymi EFPA. Udział w nim wezmą też przedstawiciele banków, branży TFI i współpracujących partnerów wspierających profesjonalne doradztwo finansowe w Polsce. Patronem medialnym wydarzenia jest „Parkiet".

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA