REKLAMA
REKLAMA

Byki i niedźwiedzie tygodnia

Niedźwiedzie, czyli trzy spółki, którym grozi przecena akcji: Energa, Getin Noble i Rainbow Tours

Foto: Adobestock

1. Energa najniżej od grudnia 2016 r.

U góry zaprezentowałem dwie lokomotywy zwyżek WIG20. Tu zwracam uwagę na energetycznego giganta, który należy do słabych ogniw. Od roku kurs akcji znajduje się w trendzie spadkowym, który w minionym tygodniu został potwierdzony wyznaczeniem nowego dołka. W czwartek cena przebiła poprzednie minimum 8,41 zł i wyznaczyła nowe 8,29 zł. Notowania znalazły się najniżej od grudnia 2016 r. Spadające średnie kroczące z 50 i 200 sesji, układ linii ADX/-DI/+DI oraz zachowanie MACD potwierdzają przewagę niedźwiedzi w każdym ujęciu czasowym.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet"
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA