REKLAMA
REKLAMA

Budownictwo

Tower Investments prosi o pieniądze na ekspansję

Spółka przekonuje, że systematyczny rozwój sieci dyskontowych daje jej perspektywę stabilnej działalności w długim terminie. Dzięki wpływom z emisji firma mogłaby wrzucić wyższy bieg.

Bartosz Kazimierczuk, prezes Tower Investments

Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

Deweloper powierzchni komercyjnych chce pozyskać nieco ponad 40 mln zł brutto z emisji 500 tys. akcji (32 proc. podwyższonego kapitału). IPO towarzyszy przeprowadzce spółki z NewConnect na rynek główny GPW.

Jaka wycena?

7 grudnia zostanie podana cena maksymalna i odbędzie się book building, a dzień później zostanie podana cena emisyjna.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA