REKLAMA
REKLAMA

Budownictwo

Boryszew kończy skup ze względu na zakup Tensho

Zarząd uważa, że cele skupu akcji własnych zostały spełnione. Po co więc plan kolejnego buy backu?

Piotr Szeliga, prezes Boryszewa.

Foto: Archiwum

25 czerwca akcjonariusze przemysłowej grupy mają podsumować ubiegły rok oraz podjąć uchwały w sprawie kolejnego skupu akcji własnych i zgody na zbycie zorganizowanej części przedsiębiorstwa. Głównym udziałowcem jest Roman Karkosik.

Przerwa techniczna

Boryszew miałby w ciągu pięciu lat nabyć w celu umorzenia, odsprzedaży lub finansowania przejęć do 20 proc. akcji po kursie 1–30 zł. Bieżąca wycena to prawie 5 zł.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA