REKLAMA
REKLAMA

Biura maklerskie

Koniec pewnej epoki na rynku maklerskim

30 sierpnia planowane jest oficjalne połączenie działalności maklerskiej CDM Pekao oraz DM Pekao. Tym wydarzeniem skończy się pewna epoka.

Piotr Kozłowski, dyrektor DM Pekao.

Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

CDM Pekao to bowiem jeden z najstarszych domów maklerskich działających na naszym rynku, który brał udział w pierwszej sesji giełdowej w 1991 r. Po połączeniu będzie działał już w strukturach banku, a działalność maklerska ma być prowadzona pod szyldem DM Pekao.

Zbliżające się zmiany oznaczają, że wszyscy klienci CDM Pekao z automatu zostaną przeniesieni do DM Pekao. Na razie będzie to właściwie jedyna namacalna zmiana dla osób korzystających z usług CDM Pekao. Wszystkie podpisane umowy dalej będą obowiązywać, nie zmieni się taryfa prowizji, opłat i usług ani też oferta produktów. Systemy obsługi internetowej i telefonicznej pozostają bez zmian, tak samo zresztą jak lokalizacja placówek domu maklerskiego. Można więc powiedzieć, że proces integracji usług maklerskich z perspektywy klientów ma przebiec bezboleśnie.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj nową eprenumeratę "Parkietu"
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA