REKLAMA
REKLAMA

Banki

Getin Noble modernizuje placówki

Na przełomie października i listopada bank otworzył kolejne cztery placówki w nowym formacie.
Foto: Fotorzepa, Marta Bogacz

Bank ma blisko 200 oddziałów własnych, z czego 16 zlokalizowanych jest w największych centrach handlowych. Od 2017 r. pracuje nad reorganizacją swojej sieci oddziałów. Zarząd zapewnia, że to istotny element strategii zakładającej, że nowoczesna aranżacja placówek powinna zapewnić odpowiedni komfort klientom, usprawnić obsługę oraz stworzyć jak najlepsze warunki pracy dla doradców. Nowy format mają już 34 lokalizacje, a zmiany obejmują również oddziały franczyzowe.

- Projektując nasze placówki zwracamy szczególna uwagę na komfort i bezpieczeństwo klientów i zapewnienie jak najwyższych standardów w zakresie dyskrecji. Dbamy o to, aby w każdej placówce dostępne były wyodrębnione pokoje spotkań, w których swobodnie można porozmawiać o naszych produktach i usługach. Naszym celem jest również zapewnienie jak największej dostępności oddziałów oraz ich maksymalnej funkcjonalności. Chcemy, żeby nasze placówki pomagały w budowaniu długofalowych relacji z klientami, a nie pełniły rolę tylko serwisową – mówi Iwona Rubanowicz, dyrektor zespołu analiz i optymalizacji i wydziału kontroli w Getin Noble Banku.

Modernizuje nie tylko oddziały uniwersalne, ale również placówki private banking. Pierwsza, pilotażowa jednostka tego typu powstała w Łodzi i łączy w sobie funkcje biura dla pracowników kilku komórek biznesowych oraz placówki dla klientów Noble Banku.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA