REKLAMA
REKLAMA

Banki

Więcej możliwości to teraz Santander Bank Polska

Wraz z nową marką klienci Santander Bank Polska SA otrzymują nowe możliwości związane z codziennym bankowaniem, płatnościami walutowymi i korzystaniem ze swoich środków za granicą, jak też interesujące rozwiązania oszczędnościowe i kredytowe.
Foto: materiały prasowe

W ofercie Santander Bank Polska, której szczegóły są do-stępne na stronie santander.pl, każdy może znaleźć coś dla siebie i bankować, jak chce. Pod nową marką bank oferuje przede wszystkim swój flagowy produkt, czyli Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną. To rachunek, który do połowy sierpnia br. założyło już ponad 800 tys. osób. Konto i karta Dopasowana wyróżniają się tym, że można je dostosowywać do swoich potrzeb, włączając lub wyłączając dostępne funkcjonalności zgodnie z aktualnymi potrzebami. Podążając za tym, z czego klienci korzystają i na co liczą, bank zapewnia bezpłatne przelewy z tego konta, w tym przelewy natychmiastowe w systemie Express ELIXIR lub BlueCash, jak też wszystkie zlecenia stałe.

Dla klientów indywidualnych, którzy są zainteresowani ciekawymi propozycjami oszczędnościowymi, Santander Bank Polska oferuje Konto systematyczne do odkładania nadwyżek finansowych. Jest ono dostępne dla posiadaczy Konta Jakie Chcę lub Konta VIP. Prawdziwi entuzjaści aktywnego zarządzania swoimi środkami mogą otworzyć nawet... pięć takich rachunków. W ramach zbliżającej się promocji „Konto systematyczne z bonusem 2", która potrwa od 30 września 2018 r. do 29 czerwca 2019 r., oprocentowanie zaproponowane przez Santander Bank Polska do kwoty 20 tys. zł będzie jedną z najlepszych propozycji na rynku.

Santander Bank Polska, który należy do globalnej grupy finansowej obecnej na dziesięciu głównych rynkach na świecie, stawia również na bezgotówkowe i gotówkowe płatności zagraniczne. W ramach propozycji promocyjnej „0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Grupy Santander za granicą", z której będzie można skorzystać od 10 września 2018 r. do 9 września 2019 r., bank nie będzie pobierał opłat za wypłaty w bankomatach należących do Grupy Santander za granicą debetowymi kartami płatniczymi dla klientów indywidualnych.

Kolejna promocja, „Zlecenia płatnicze dewizowe za 0 zł", zaplanowana na okres od 10 września 2018 r. do 30 września 2019 r., da klientom Santander Bank Polska możliwość dokonywania wybranych płatności dewizowych bez prowizji.

Wszystkie szczegółowe informacje, w tym o ciekawych produktach kredytowych, wraz z regulaminami określającymi zasady korzystania ze wszystkich promocji, oprocentowaniem i prowizjami można znaleźć na stronie internetowej Santander Bank Polska. Działa ona pod adresem santander.pl. Na tej stronie ciekawe informacje znajdą także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, klienci firmowi i korporacyjni oraz przedsiębiorstwa działające na skalę globalną. Ofertę dla osób indywidualnych i biznesu mają też spółki z Grupy Kapitałowej Santander Bank Polska: Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń SA, Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA, Santander Factoring sp. z o.o. i Santander Leasing SA.

 

REBRANDING BANKU ZACHODNIEGO WBK NA SANTANDER BANK POLSKA

BEZ ZMIAN

umowy będą nadal obowiązywać, bez konieczności podpisywania dodatkowych aneksów, numery rachunków bankowych,

terminy ważności kart, numery PIN i hasła

ZMIENIŁY SIĘ

nazwa i logo banku oznaczenia oddziałów i bankomatów

adres strony internetowej banku na santander.pl

wygląd i nazwy niektórych serwisów bankowości internetowej i mobilnej

nazwy spółek z Grupy Kapitałowej Santander Bank Polska, które dotychczas miały w nazwie skrót „BZ WBK"

aplikację mobilną BZWBK24 mobile zastąpiła Santander mobile; klienci, którzy chcą korzystać z aplikacji banku w nowej szacie graficznej, mogą ją zaktualizować zgodnie z indywidualnymi ustawieniami swoich smartfonów, przy czym jedynymi oficjalnymi źródłami, z których będzie można pobrać aplikację pod nową nazwą są sklepy Google Play i App Store


Wideo komentarz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA