MNI cz. XVI

wszystko na temat spółek publicznych
por.Borewicz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 390
Rejestracja: 23 sie 2006 11:40
Lokalizacja: IV RP - Kraj Kwitnącego Kartofla

MNI cz. XVI

Postautor: por.Borewicz » 20 sty 2007 19:24

Link do poprzedniej części: http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... 6433b99ce3

Będzie bujało :lol:
Obrazek

REKLAMA


zefiros
Sierżant sztabowy
Posty: 157
Rejestracja: 05 paź 2006 23:31
Lokalizacja: Zalesie Górne

Postautor: zefiros » 20 sty 2007 20:09

byle fale były większe niż 6 zeta :)

AG
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2597
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: AG » 20 sty 2007 20:13

good new's rozpoczete ??? ..))))

Obrazek

FMCG - określenie wykorzystywane w marketingu, opisujące produkty szybko rotujące w punktach sprzedaży (skrót od ang. Fast Moving Consumer Goods - produkty szybko rotujące, szybkozbywalne), najczęściej codziennego użytku. Należą do nich przede wszystkim: artykuły spożywcze, kosmetyki, chemia gospodarcza, drobne artykuły gospodarstwa domowego itp. Przyjmuje się, że większość produktów sprzedawanych w super- i hipermarketach klasyfikowana jest jako FMCG.

Produkty FMCG dzielą się na "kategorie produktów" i najczęściej w taki sposób są klasyfikowane w marketingu. "Kategoria" rozumiana jest tutaj jako grupa produktów zaspokajająca tę samą potrzebę i posiadająca zbieżne cechy.[/img]

ps. czas na lufe ..)))))

milegracz2005
Podporucznik
Posty: 10055
Rejestracja: 03 sty 2006 13:17

Postautor: milegracz2005 » 20 sty 2007 20:35

Ostatni Forbes czytaliscie? tez jest o rynku telekomunikacyjnym jest tez o MNI.
Najciekawsze co udalo mi sie pobierzenie przeczytac to to, ze MNI zaoferuje swoim dotychczasowym abonentom oraz nowym dwa w jednym, w ramach jednego abonamentu i stacjonarke i koma ;-)


oj bedzie bujło bedzie

ASS znow nie założyłeś :wink:

AG mam nadzieje, ze te zejscie na 5,20 niesprawdzi sie tak jak ostatnie prawdopodobne wybicie, ktore mialo nastapic
czekając na 20 pln.....

milegracz2005
Podporucznik
Posty: 10055
Rejestracja: 03 sty 2006 13:17

Postautor: milegracz2005 » 20 sty 2007 20:45

z forum bankiera:
Interaktywna telewizja ITV poinformowała o podpisaniu umowy z UPC, a tym samym poważnie zwiększyła zasięg. Nadawca zapowiada także zmiany w swoich programach.
Od połowy stycznia klienci sieci kablowej UPC mogą odbierać kanał ITV. Dzięki pojawieniu się w ofercie największego polskiego operatora kablowego, stacja zwiększyła techniczny zasięg nadawania do 90 procent wszystkich odbiorców płatnej telewizji w kraju.

-Podpisanie umowy z UPC Polska kończy proces budowy dystrybucji sygnału telewizji iTV wśród operatorów największych sieci kablowych. Współpraca z UPC gwarantuje nam znaczny wzrost zasięgu i daje dostęp do odbiorców w największych miastach Polski - mówi Piotr Barszcz, dyrektor marketingu i sprzedaży.

Zawarcie umowy z UPC jest kontynuacją rozwoju stacji i umacniania jej pozycji na rynku telewizji tematycznych. Wiosną 2007 roku Grupa Telestar, właściciel ITV, planuje uruchomienie kolejnych projektów na antenie iTV z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi interaktywnej komunikacji z widzem.
czekając na 20 pln.....

Frustrat
Starszy chorąży
Posty: 1267
Rejestracja: 16 sie 2006 09:05

Postautor: Frustrat » 20 sty 2007 21:14

wyłowił ktos cos ciekawego z prospektu? moglo cos umknac
Poczytaj frustrata, on zawsze pojawia się na spadkach, żeby podsumować myślących inaczej. Czekam na jego opinię o przyszłości, bo przeszłość to każdy potrafi analizować i być mądrym. A potem przeanalizujemy jego mądrość jak już popatrzymy na notowania. :lol:
Myślę, że nikt tutaj nie inwestuje na podstawie opinii innych (no może nieliczni). Poza tym wpływ naszej gadaniny na kurs (jak już ktoś napisał) jest żaden (a po emisji jeszcze spadnie), nie ma się więc czym podniecać.

PS. Frustrat poczytaj sobie co pisałeś w czasie majowej zwały! Ci co nie sprzedali, byli później bardzo zadowoleni.
Drogi kolego,w czasie majowej zwały,nie mogłem nic napisać,ponieważ wówczas byłem tylko czytelnikiem. Jak widać zarejstrowałem się 16 sierpnia.....
:-)

j.walker
Sierżant sztabowy
Posty: 176
Rejestracja: 12 paź 2006 09:54

Postautor: j.walker » 20 sty 2007 21:38

nowy wątek :) oby ewolucja zapoczątkowana trwała,aby nie było mentorstwa,megalomanii,kolokwialnie rzecz ujmując zwykłego sztywniactwa,więcej dystansu do własnej osoby i do otoczenia, i z "jajem" podchodzić do przytyków,tzw.obelg, i innych przyjemności :)
luzik i jeszcze raz luzik........ :)

teraz merytorka: prospekt przejrzałem pobierznie,okropnie mnie znudził :) w środe spotykam sie z maklerem jego nie mógł znudzić :) opowie co i jak :)
koniec merytorycznych zwierzeń :)

ass to chyba jest odkrycie Kaczkowskiego,nawet mi sie podoba,
http://www.youtube.com/watch?v=8oKoMIGc ... ed&search=

ASS-BANDIT
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 29 sie 2006 06:52

Postautor: ASS-BANDIT » 20 sty 2007 21:47

Ostatni Forbes czytaliscie? tez jest o rynku telekomunikacyjnym jest tez o MNI.
Najciekawsze co udalo mi sie pobierzenie przeczytac to to, ze MNI zaoferuje swoim dotychczasowym abonentom oraz nowym dwa w jednym, w ramach jednego abonamentu i stacjonarke i koma ;-)


oj bedzie bujło bedzie

ASS znow nie założyłeś :wink:

AG mam nadzieje, ze te zejscie na 5,20 niesprawdzi sie tak jak ostatnie prawdopodobne wybicie, ktore mialo nastapic
.....bo ja milek podchodzę do sprawy zbyt emocjonalnie, a wtedy jak wiadomo nie wychodzi......ale szkoda, że klusek nie założył.......

Greg_skce
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8062
Rejestracja: 11 mar 2006 22:34

Postautor: Greg_skce » 20 sty 2007 21:49

wyłowił ktos cos ciekawego z prospektu? moglo cos umknac
Poczytaj frustrata, on zawsze pojawia się na spadkach, żeby podsumować myślących inaczej. Czekam na jego opinię o przyszłości, bo przeszłość to każdy potrafi analizować i być mądrym. A potem przeanalizujemy jego mądrość jak już popatrzymy na notowania. :lol:
Myślę, że nikt tutaj nie inwestuje na podstawie opinii innych (no może nieliczni). Poza tym wpływ naszej gadaniny na kurs (jak już ktoś napisał) jest żaden (a po emisji jeszcze spadnie), nie ma się więc czym podniecać.

PS. Frustrat poczytaj sobie co pisałeś w czasie majowej zwały! Ci co nie sprzedali, byli później bardzo zadowoleni.
Drogi kolego,w czasie majowej zwały,nie mogłem nic napisać,ponieważ wówczas byłem tylko czytelnikiem. Jak widać zarejstrowałem się 16 sierpnia.....
:-)
Spróbuję przejrzeć tamte wątki, pisałem z pamięci. Jeśli to nieprawda - to oczywiście przepraszam, kojarzy mi się z tego czasu osobnik o podobnym nicku - nie upieram się jednak.
Wbrew temu co wcześniej pisałeś - umiem przyznać się do błędu, ba, dość często je popełniam - jak każdy zresztą. Być może wynika to ze zbyt daleko posuniętej sklerozy, ze starości, zwapnienia naczyń krwionośnych, niepalenia, zbyt dużej ilości wypijanej kawy - nie wiem.
Zapewniam Cię, że czytam wszystkie opinie tego forum i te pochlebne i te krytyczne i je analizuję (jak również pytania - dlaczego we wrześniu tak spadło :-) ). Chłodna ocena sytuacji jest zawsze potrzebna, niezależnie, czy w danym momencie podoba się, czy nie. Jak sama nazwa wskazuje to jest forum dyskusyjne i każdy może prezentować swoje opinie w temacie, często te opinie zbaczają na zbyt personalne tory i najczęściej to powoduje "zgrzyty". Mnie też często zdarza się kierować - uwagi wskazując na konkretne osoby, nie znaczy to jednak, że tych osób nie szanuję, czy staram się je obrazić. Nic z tych rzeczy, niepotrzebnie tak to się odbiera, nie dziwię się jednak, bo i mnie zdarza się zbyt emocjonalnie podejść do opinii, czy krytyki. Jesteśmy tylko ludźmi.
PS. Jest tu na wątku użytkownik, który ma datę rejestracji z 1970 roku (jeśli dobrze pamiętam), wtedy nie było jeszcze tego forum, ale jak widać, to żadna przeszkoda. Tymi słowami niczego nie sugeruję, pokazuję tylko drugą stronę medalu dla pełnego obrazu sytuacji.
*) Niniejszy tekst jest wyłącznie wyrazem poglądów autora i nie powinno się go interpretować jako jakąkolwiek formę rekomendacji inwestycyjnej.

ASS-BANDIT
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 29 sie 2006 06:52

Postautor: ASS-BANDIT » 20 sty 2007 21:50

wyłowił ktos cos ciekawego z prospektu? moglo cos umknac
Poczytaj frustrata, on zawsze pojawia się na spadkach, żeby podsumować myślących inaczej. Czekam na jego opinię o przyszłości, bo przeszłość to każdy potrafi analizować i być mądrym. A potem przeanalizujemy jego mądrość jak już popatrzymy na notowania. :lol:
Myślę, że nikt tutaj nie inwestuje na podstawie opinii innych (no może nieliczni). Poza tym wpływ naszej gadaniny na kurs (jak już ktoś napisał) jest żaden (a po emisji jeszcze spadnie), nie ma się więc czym podniecać.

PS. Frustrat poczytaj sobie co pisałeś w czasie majowej zwały! Ci co nie sprzedali, byli później bardzo zadowoleni.
Drogi kolego,w czasie majowej zwały,nie mogłem nic napisać,ponieważ wówczas byłem tylko czytelnikiem. Jak widać zarejstrowałem się 16 sierpnia.....

.....to ty byłeś jednym z tych, co nie pisali przeze mnie?.....)))))))))))))))))

ASS-BANDIT
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 29 sie 2006 06:52

Postautor: ASS-BANDIT » 20 sty 2007 21:56

nowy wątek :) oby ewolucja zapoczątkowana trwała,aby nie było mentorstwa,megalomanii,kolokwialnie rzecz ujmując zwykłego sztywniactwa,więcej dystansu do własnej osoby i do otoczenia, i z "jajem" podchodzić do przytyków,tzw.obelg, i innych przyjemności :)
luzik i jeszcze raz luzik........ :)

teraz merytorka: prospekt przejrzałem pobierznie,okropnie mnie znudził :) w środe spotykam sie z maklerem jego nie mógł znudzić :) opowie co i jak :)
koniec merytorycznych zwierzeń :)

ass to chyba jest odkrycie Kaczkowskiego,nawet mi sie podoba,
http://www.youtube.com/watch?v=8oKoMIGc ... ed&search=
....oby....
nie wiedziałem, że na you-tube polskie też są.....próbowałem parę dni temu znaleźć coś Voo vVoo, bo to mój polski band nr1, ale nie było.....

ASS-BANDIT
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 29 sie 2006 06:52

Postautor: ASS-BANDIT » 20 sty 2007 22:21

.....jedno jest pewne - nie zaznamy spokoju....
http://www.youtube.com/watch?v=r9ScNtVeNoU

BTW - greg, did you (tube) have any rest last night?....:)

Frustrat
Starszy chorąży
Posty: 1267
Rejestracja: 16 sie 2006 09:05

Postautor: Frustrat » 20 sty 2007 22:25

wyłowił ktos cos ciekawego z prospektu? moglo cos umknac
Poczytaj frustrata, on zawsze pojawia się na spadkach, żeby podsumować myślących inaczej. Czekam na jego opinię o przyszłości, bo przeszłość to każdy potrafi analizować i być mądrym. A potem przeanalizujemy jego mądrość jak już popatrzymy na notowania. :lol:
Myślę, że nikt tutaj nie inwestuje na podstawie opinii innych (no może nieliczni). Poza tym wpływ naszej gadaniny na kurs (jak już ktoś napisał) jest żaden (a po emisji jeszcze spadnie), nie ma się więc czym podniecać.

PS. Frustrat poczytaj sobie co pisałeś w czasie majowej zwały! Ci co nie sprzedali, byli później bardzo zadowoleni.
Drogi kolego,w czasie majowej zwały,nie mogłem nic napisać,ponieważ wówczas byłem tylko czytelnikiem. Jak widać zarejstrowałem się 16 sierpnia.....

.....to ty byłeś jednym z tych, co nie pisali przeze mnie?.....)))))))))))))))))
Biorąc pod uwagę,że pojawiłem się bodaj na drugi dzień po Twoim pamietnym zniknięciu z forum,ktoś mógłby pomysleć że to prawda.
:-))
Pamiętam jak w pierwszych postach musiałem się nieźle tłumaczyć,że nie jestem Tobą,a moje pojawienie się zaraz po Twoim zniknieciu to tylko zbieg okolicznośći....

ASS-BANDIT
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 29 sie 2006 06:52

Postautor: ASS-BANDIT » 20 sty 2007 22:40

wyłowił ktos cos ciekawego z prospektu? moglo cos umknac
Poczytaj frustrata, on zawsze pojawia się na spadkach, żeby podsumować myślących inaczej. Czekam na jego opinię o przyszłości, bo przeszłość to każdy potrafi analizować i być mądrym. A potem przeanalizujemy jego mądrość jak już popatrzymy na notowania. :lol:
Myślę, że nikt tutaj nie inwestuje na podstawie opinii innych (no może nieliczni). Poza tym wpływ naszej gadaniny na kurs (jak już ktoś napisał) jest żaden (a po emisji jeszcze spadnie), nie ma się więc czym podniecać.

PS. Frustrat poczytaj sobie co pisałeś w czasie majowej zwały! Ci co nie sprzedali, byli później bardzo zadowoleni.
Drogi kolego,w czasie majowej zwały,nie mogłem nic napisać,ponieważ wówczas byłem tylko czytelnikiem. Jak widać zarejstrowałem się 16 sierpnia.....

.....to ty byłeś jednym z tych, co nie pisali przeze mnie?.....)))))))))))))))))
Biorąc pod uwagę,że pojawiłem się bodaj na drugi dzień po Twoim pamietnym zniknięciu z forum,ktoś mógłby pomysleć że to prawda.
:-))
Pamiętam jak w pierwszych postach musiałem się nieźle tłumaczyć,że nie jestem Tobą,a moje pojawienie się zaraz po Twoim zniknieciu to tylko zbieg okolicznośći....
.....hehe, pamiętam, bo czytałem wtedy forum.....i to właśnie greg zanalizował, ze frustrat to mój nowy nick, czym udowodnił wszystkim ponad wszelką watpliwość, że moje odejście to fałsz, a prorok jest jeden......))))))))))))))))))))))))))))))))))))

AG
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2597
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: AG » 20 sty 2007 22:42

AG mam nadzieje, ze te zejscie na 5,20 niesprawdzi sie tak jak ostatnie prawdopodobne wybicie, ktore mialo nastapic
wybicie - i jego zasieg - jest caly czas aktualne, dopoki na close (intra moze byc 5,20) nie przebije lini kanalu (lub szyi rgr) ... tak jak napisalem na 150str starego watku "ksiazkowo" wrocilismy do lini kanalu (szyi rgr). Jesli przebije, to niestety jedziemy na 5,20, ale wtedy wykresik wraz z rgr bedzie wygladal calkiem zdrowo.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości