ELEKTRIM[ELE]CZEŚĆ XXXIII

wszystko na temat spółek publicznych
vito
Kapitan
Posty: 43255
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 19 sie 2006 23:38

ale był Kapsztadzik który w czasie mega hossy zakupił papiery ELE po 15 PLN bo rosły jak na ndrożdzach
i jaką ma teraz stope zwrotu :?:
VITUS DURNOTKU!!!!! MOJE PAPIERKI TO SREDNIA 3.50 BARANKU, A NA DODATEK OBRACAJAC NIMI WIELE RAZY MAM JE WSZYSTKIE ZA FRYKO!!!!!!!!

SPORY PAKIECIK I NAWET JAK BEDA GROSZOWKI TE NIE BEDE PLAKAL!!!!!


DURNOTKU OJ DURNOTKU!!!!!!!!!!


8) :lol: 8)
taak
i pewno jeszcze bezpodatkowe mimo tego obracania (he he)
a ile kapsztadzisko zarobiłeś na obracaniu w pamiętna sesję z konferencją :?: :twisted:

REKLAMA


vito
Kapitan
Posty: 43255
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 19 sie 2006 23:39

W perspektywe lata sporów i zamrożenie naszej kasy

.
dokładnie jak wyżej

kapsztad-2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3261
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: kapsztad-2 » 19 sie 2006 23:41

ale był Kapsztadzik który w czasie mega hossy zakupił papiery ELE po 15 PLN bo rosły jak na ndrożdzach
i jaką ma teraz stope zwrotu :?:
VITUS DURNOTKU!!!!! MOJE PAPIERKI TO SREDNIA 3.50 BARANKU, A NA DODATEK OBRACAJAC NIMI WIELE RAZY MAM JE WSZYSTKIE ZA FRYKO!!!!!!!!

SPORY PAKIECIK I NAWET JAK BEDA GROSZOWKI TE NIE BEDE PLAKAL!!!!!


DURNOTKU OJ DURNOTKU!!!!!!!!!!


8) :lol: 8)
taak
i pewno jeszcze bezpodatkowe mimo tego obracania (he he)
a ile kapsztadzisko zarobiłeś na obracaniu w pamiętna sesję z konferencją :?: :twisted:
NO COZ DURNOTKU, FRAJERKU BEZ JAJ!!!!!!!! NIE ZYCZE CI ZLE!! KROCIOWYCH ZYSKOW NA REDANIE, ALE TEZ TAM BAZGRAJ SWOJE PRZEMYSLENIA I NAGANIAJ ALE SOLIDNIE NAGANIAJ

DO WIDZENIA DURNOTKU ZMYKAJ!!!!!!!!

FREDEK_31233
Kapitan
Posty: 44726
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: FREDEK_31233 » 19 sie 2006 23:42

W perspektywe lata sporów i zamrożenie naszej kasy

.
dokładnie jak wyżej

PATRZ REDAN :lol: :lol:
SWARZĘDZ -2 zł juz niebawem
HAWE-12,0-15,0zł bylo teraz CZAS NA 30zl
CAPITAL jedziemy na 50-100zł
ELEKTRIM w tym ROKU TRZYCYFROWY
PPWK 10-12 zł wkrótce

FREDEK_31233
Kapitan
Posty: 44726
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: FREDEK_31233 » 19 sie 2006 23:43

Vito dlaczego jestes na WĄTKU ELEK a nie REDAN.PRZECIEZ NIE MASZ ELKA a masz REDAN?
SWARZĘDZ -2 zł juz niebawem
HAWE-12,0-15,0zł bylo teraz CZAS NA 30zl
CAPITAL jedziemy na 50-100zł
ELEKTRIM w tym ROKU TRZYCYFROWY
PPWK 10-12 zł wkrótce

mikuch
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2205
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: mikuch » 19 sie 2006 23:44

Postanowienie wstrzymuje postanowienie sądu apelacyjnego z dnia 29 marca, napisano to wyraźnie w ostatnim akapicie dokumentu. Czyli wstrzymuje się robowyrok, ze wszystkimi tego konsekwencjami. Nie ma co się łudzić że tak nie jest. Sygnatura nie ma tu nic do rzeczy. Wstrzymanie nie podważa jednak wyroku, raczej jest to chyba coś w rodzaju zawieszenia wykonania wyroku w oczekiwaniu na ewentualną kasacje, co ET zapowiedziało. Inaczej sobie tego wytłumaczyć nie potrafię. Prawdę mówiąc gubię sie w tym wszystkim. No więc znow zabawa w scenariusze. Z dokumentu nie wynika wprost, to co twierdzi mec Kozłowski, że postanowienie wiedeńskiego TA nie obowiązuje. Czyli mamy:

wariant pierwszy: wyrok nie obowiązuje więc i call jest nieważny ale i Ele nie posiada 48 % PTC a tylko 49 % ET - mniejszy majątek ale i mniej problemów. Możliwośc powrotu do wynegocjowanego wcześniej porozumienia.
wariant drugi: kasacja zostanie oddalona i wyrok obowiązuje, wtedy Viv wylatuje z gry. Majatek znacznie większy ale problemy z Londynem, Viv i callem. W perspektywe lata sporów i zamrożenie naszej kasy

Sam nie wiem co lepsze dla akcjonariuszy. Pozostaje czekać bo już nawet nie wiadomo o co sie modlić.
Ech, to wszystko to i tak wróżenie z fusów.
i to jest to, i o to chodzi.
to chyba pójdzie błyskawicznie. umowa był już wynegocjowana.
i dlatego to info jesli jest prawdziwe jest DOBRE :D
Ostatnio zmieniony 19 sie 2006 23:45 przez mikuch, łącznie zmieniany 1 raz.

FREDEK_31233
Kapitan
Posty: 44726
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: FREDEK_31233 » 19 sie 2006 23:44

Vito widze ze masz WIELKI ZAL ze tak dales sie WYRUCHAC z AKCJI ELKA tyle czekajac i to na KROTKO przed ODPAŁEM.TYLE twojej PRACY poszlo w BLOTO.
SWARZĘDZ -2 zł juz niebawem
HAWE-12,0-15,0zł bylo teraz CZAS NA 30zl
CAPITAL jedziemy na 50-100zł
ELEKTRIM w tym ROKU TRZYCYFROWY
PPWK 10-12 zł wkrótce

FREDEK_31233
Kapitan
Posty: 44726
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: FREDEK_31233 » 19 sie 2006 23:46

Vito rozumie TWÓJ BÓL , WYRAZY WSPÓŁCZUCIA :wink: :wink: :wink:
SWARZĘDZ -2 zł juz niebawem
HAWE-12,0-15,0zł bylo teraz CZAS NA 30zl
CAPITAL jedziemy na 50-100zł
ELEKTRIM w tym ROKU TRZYCYFROWY
PPWK 10-12 zł wkrótce

Dagome
Młodszy chorąży
Posty: 412
Rejestracja: 20 maja 2006 19:25

Postautor: Dagome » 19 sie 2006 23:47

W perspektywe lata sporów i zamrożenie naszej kasy

.
dokładnie jak wyżej
"W perspektywie" co nie znaczy że jest to pewne bo Zarządzenie Tymczasowe londyńskiego TA może zostać zawieszone albo zmienione. W sumie, w przypadku odrzucenia kasacji, Zarządzenie może być jedynym problem i to do przeskoczenia. Wtedy call staje się faktem a jedyne pytanie to kwota za call.
... i przyjdzie czas kiedy ozłocimy to co teraz jest z tytanu

vito
Kapitan
Posty: 43255
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 19 sie 2006 23:51

W perspektywe lata sporów i zamrożenie naszej kasy

.
dokładnie jak wyżej
"W perspektywie" co nie znaczy że jest to pewne bo Zarządzenie Tymczasowe londyńskiego TA może zostać zawieszone albo zmienione. W sumie, w przypadku odrzucenia kasacji, Zarządzenie może być jedynym problem i to do przeskoczenia. Wtedy call staje się faktem a jedyne pytanie to kwota za call.
kasacja jest wtórna kluczem jest wiedeńska apelacja
jak potwierdzi wyrok I instancji to kasacja jest tylko formalnoscią
i startujemy z wszystkimi procesami od początku

Katamaranos
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 263
Rejestracja: 28 kwie 2006 23:28

Postautor: Katamaranos » 19 sie 2006 23:52

witam wszystkich :D

przejarzałem ostatnią twórczość

chcę sie podzielić kilkoma spostrzeżeniami:

- do artykułu w PB załączone zostało zdjęcie wykonane aparatem cyfrowym z dokumentów firmowych Elka przechowywanych w KRS-ie, (nie jest to wyrok dlatego nie ma pieczątek)

- bardzo zastanawiające jest to, że 16 sierpnia sąd wydaje postanowienie a 19 oglądamy fotkę z akt publikowaną w prasie
każdy kto miał do czynienia z KRS-em, wie doskonale, że takie postanowienia pojawiają się w aktach po najwcześniej 2-3 tygodniach
(postanowienie musiało zostać złożone w KRS, pani archiwistka musiała je wpiąć do akt i dodać numer strony widoczny w prawym górnym rogu) podsumowując - takie tempo jest niewiarygodne i niespotykane w praktyce obrotu gospodarczego

ktoś sobie z nami pogrywa 8)

tylko po co

do wracających naganiaczy nie ma co przywiązywać wagi

pozdrawiam serdecznie

:lol: :lol: :lol:
Też zwróciłem na to uwage, a zwłaszcza na szybkość żurnalisty w tempie publikacji tego newsa.

Zwróćcie uwagę na to, ze pod artykułem pojawiaja sie komentarze. I tu już czekal redaktor "PK" :!: Tekst ukazał sie 2006-08-18 20:41, a juz Odpowiedź redakcji (21:02, 18/08) :!:

Wyraźnie czekano na reakcję publiczności. Zadałem pytanie redaktorom, kto był tak "usłużny" w przekazaniu z kosmiczna, jak na widomości oficjalne związane z ELE, prędkością, ale nawet nie doczekałem sie publikacji "mojej opinii". Sądze, ze więcej z Was też pisało i nie zobaczyło swych zdań.
Zastanawia mnie tylko ktora to ze stron zainteresowanych udostępniło fotkę postanowienia Panom PK i MG (pozdrawiam serdecznie =; ) w celu tak rzetelnie i błyskawicznie wykonanej roboty, wszak przecież za "zwykłą" wierszowkę.

ps
może konkursik?

"Kto z użyszkodników forum Gazety Giełdy Parkiet jest Panem PK, a kto Panem MG?"
Otóż to, sam napisałem pod tym artykułem zapytanie gdzie uzasadnienie tego postanowienia itd. Niestety niezostało opublikowane !!
lelum-polelum

cesarz
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7573
Rejestracja: 11 kwie 2006 18:57
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: cesarz » 19 sie 2006 23:52

FRED! Przecież ciebne ty kurwo nikt już już nie czyta!

Po co srasz na liście menado!!?

Ile ci płacą ździro i za co!!?

Czy jesteś ***** Solorza?



mixer
Chorąży sztabowy
Posty: 5105
Rejestracja: 19 lut 2006 11:25

Postautor: mixer » 19 sie 2006 23:55

W perspektywe lata sporów i zamrożenie naszej kasy

.
dokładnie jak wyżej
"W perspektywie" co nie znaczy że jest to pewne bo Zarządzenie Tymczasowe londyńskiego TA może zostać zawieszone albo zmienione. W sumie, w przypadku odrzucenia kasacji, Zarządzenie może być jedynym problem i to do przeskoczenia. Wtedy call staje się faktem a jedyne pytanie to kwota za call.
kasacja jest wtórna kluczem jest wiedeńska apelacja
jak potwierdzi wyrok I instancji to kasacja jest tylko formalnoscią
i startujemy z wszystkimi procesami od początku
No i będzie o czym pisać przez kolejne 10 lat... :lol: :idea: :lol:

wtopiony_spec
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3798
Rejestracja: 02 lut 2006 12:30
Lokalizacja: wawa

Postautor: wtopiony_spec » 19 sie 2006 23:57

W perspektywe lata sporów i zamrożenie naszej kasy

.
dokładnie jak wyżej
"W perspektywie" co nie znaczy że jest to pewne bo Zarządzenie Tymczasowe londyńskiego TA może zostać zawieszone albo zmienione. W sumie, w przypadku odrzucenia kasacji, Zarządzenie może być jedynym problem i to do przeskoczenia. Wtedy call staje się faktem a jedyne pytanie to kwota za call.
kasacja jest wtórna kluczem jest wiedeńska apelacja
jak potwierdzi wyrok I instancji to kasacja jest tylko formalnoscią
i startujemy z wszystkimi procesami od początku
...gosciu , chyba sam nie wierzysz w to co mowisz ... :D
Jedyne co nas ogranicza to nasza własna wyobraźnia

Dagome
Młodszy chorąży
Posty: 412
Rejestracja: 20 maja 2006 19:25

Postautor: Dagome » 19 sie 2006 23:59

W perspektywe lata sporów i zamrożenie naszej kasy

.
dokładnie jak wyżej
"W perspektywie" co nie znaczy że jest to pewne bo Zarządzenie Tymczasowe londyńskiego TA może zostać zawieszone albo zmienione. W sumie, w przypadku odrzucenia kasacji, Zarządzenie może być jedynym problem i to do przeskoczenia. Wtedy call staje się faktem a jedyne pytanie to kwota za call.
kasacja jest wtórna kluczem jest wiedeńska apelacja
jak potwierdzi wyrok I instancji to kasacja jest tylko formalnoscią
i startujemy z wszystkimi procesami od początku
Z niczym nie startujemy, wiedeński sąd zastanawia sie tylko nad pkt 1 czyli czy określenie że "Ele był właścicielem PTC zawsze i o każdym czasie ale musi go odzyskać w czasie 2 miesięcy" jest spójne logicznie. Nikt nie kwestionuje tego że przeniesienie było nieważne. Czyli meritum się nie zmienia. Nie wspominając już o tym że na terenie RP obowiązują wyroki polskich sądow. Po odrzuceniu kasacji sprawa jst zamknięta. O ile się nie mylę.
... i przyjdzie czas kiedy ozłocimy to co teraz jest z tytanu


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: daimond i 160 gości