BORYSZEW [BRS] CZĘŚĆ II

wszystko na temat spółek publicznych
prescot
Młodszy chorąży
Posty: 643
Rejestracja: 09 lut 2006 18:54

Odp:BORYSZEW [BRS] CZĘŚĆ II

Postautor: prescot » 17 mar 2006 20:37

Ja juz swoje napisałem. ANALE rekomendują "redukuj" gdy chca zebrać papier z rynku a "kupuj" gdy mają coś do sprzedania. Patrzcie na rekomendacje KGHM i ich korelacje z kursem.
To że piszą , ze z racji WIG20 nie wzrośnie, znaczy że jeszcze się nie zdążyli obłowić.
masz rację -wicek- z KGHM, jak wchodziłem na giełdę na początku tego roku był po 80-82 i anale a nawet komentatorzy w TV mówili że kurs urośnie do 88 a nawet !!!! 100 !!!!!!!!!! i co w niedługim czasie na ryj i to poniżej 70, powiem tyle że uratowała mnie wrodzona nieufnośc bo po tylu dobrych zapenieniach pewnie bym wlazł dłuuugoterminowo :lol:
commodum eius esse debet, cuius periculum est

REKLAMA


inve
Sierżant sztabowy
Posty: 152
Rejestracja: 26 lut 2006 22:15

Odp:BORYSZEW [BRS] CZĘŚĆ II

Postautor: inve » 17 mar 2006 20:38

Taaaak, analitycy ...... Przez kilka tygodni jeździliśmy po okolicach 28zł przy zerowych jak na Boryszew obrotach (średnie obroty w 2005r 10-15mln, a teraz jak było 4mln, to święto). To wtedy awans BRS do WIG-20 został włączony w cenę papierów? Nauczyłem się w ostatnich dniach takiego stwierdzenia: "łże, jak bura *****". Wicek - napisz coś więcej z racji generalskiej rangi, bo mnie ręce opadają. A oczywiście, że połączenie z IPX zaowocuje kolejnymi wzrostami - później. Na razie będziemy świętować wejście do "***". Świętować stosownymi odjazdami w górę wykresu.

A to Ci sie udało tret :D skad znam ten tekst a juz wiem to nowy slang naszych parlamentarzystów
Czy wam tez sie wydaje ze zaciaga wschodem.
Co do borka to dokupiłem po 29,70 . i jestem juz zapakowany i czekam na jeszcze . juz w WIGu
Co do zamrazenia pieniedzy to nie przesadzałbym z tym bo jak dzisiaj papiery spadały to nasz borek wzrósł i dał zarobic .
co do wrzesnia jak bedzie rosło po kilk procent tygodniowo to dla mnie super

tryt
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3220
Rejestracja: 11 gru 2005 18:48

Odp:BORYSZEW [BRS] CZĘŚĆ II

Postautor: tryt » 17 mar 2006 20:43

Na próbę w 2004 i 2005r zainwestowałem według rekomendacji analityków w akcje kilku spółek i kilka razy miałem w plecy. Dodam, że rekomendacje mam z pierwszej ręki, wybaczcie, ale nie podam biura maklerskiego. Nigdy więcej. Według własnych "rekomendacji" jestem ładnie do przodu.
Homo homini lupus est

prescot
Młodszy chorąży
Posty: 643
Rejestracja: 09 lut 2006 18:54

Odp:BORYSZEW [BRS] CZĘŚĆ II

Postautor: prescot » 17 mar 2006 20:46

Taaaak, analitycy ...... Przez kilka tygodni jeździliśmy po okolicach 28zł przy zerowych jak na Boryszew obrotach (średnie obroty w 2005r 10-15mln, a teraz jak było 4mln, to święto). To wtedy awans BRS do WIG-20 został włączony w cenę papierów? Nauczyłem się w ostatnich dniach takiego stwierdzenia: "łże, jak bura *****". Wicek - napisz coś więcej z racji generalskiej rangi, bo mnie ręce opadają. A oczywiście, że połączenie z IPX zaowocuje kolejnymi wzrostami - później. Na razie będziemy świętować wejście do "***". Świętować stosownymi odjazdami w górę wykresu.

A to Ci sie udało tret :D skad znam ten tekst a juz wiem to nowy slang naszych parlamentarzystów
Czy wam tez sie wydaje ze zaciaga wschodem.
Co do borka to dokupiłem po 29,70 . i jestem juz zapakowany i czekam na jeszcze . juz w WIGu
Co do zamrazenia pieniedzy to nie przesadzałbym z tym bo jak dzisiaj papiery spadały to nasz borek wzrósł i dał zarobic .
co do wrzesnia jak bedzie rosło po kilk procent tygodniowo to dla mnie super
kiszenie kursu to punkt widzenia posiadania tego waloru od jakiegoś miesiąca i mimo ostatnich wzrostów dalszego przebywania w stanie "w plecy" :evil:

#PCDATA
Starszy sierżant
Posty: 75
Rejestracja: 09 lut 2006 18:28

Odp:BORYSZEW [BRS] CZĘŚĆ II

Postautor: #PCDATA » 17 mar 2006 20:49

hmm...z moich obserwacji rekomendacje jako antywskazniki, sprawdzaja sie w jakis 80%...
borrow money from pessimists - they don't expect it back
_______________________
http://www.wiktor.netoh.pl/

tryt
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3220
Rejestracja: 11 gru 2005 18:48

Odp:BORYSZEW [BRS] CZĘŚĆ II

Postautor: tryt » 17 mar 2006 21:00

Presot, ja nie piszę z punktu widzenia posiadania przez kogokolwiek tego waloru, ale staram się obserwować fakty.
Homo homini lupus est

inve
Sierżant sztabowy
Posty: 152
Rejestracja: 26 lut 2006 22:15

Odp:BORYSZEW [BRS] CZĘŚĆ II

Postautor: inve » 17 mar 2006 21:01

Taaaak, analitycy ...... Przez kilka tygodni jeździliśmy po okolicach 28zł przy zerowych jak na Boryszew obrotach (średnie obroty w 2005r 10-15mln, a teraz jak było 4mln, to święto). To wtedy awans BRS do WIG-20 został włączony w cenę papierów? Nauczyłem się w ostatnich dniach takiego stwierdzenia: "łże, jak bura *****". Wicek - napisz coś więcej z racji generalskiej rangi, bo mnie ręce opadają. A oczywiście, że połączenie z IPX zaowocuje kolejnymi wzrostami - później. Na razie będziemy świętować wejście do "***". Świętować stosownymi odjazdami w górę wykresu.

A to Ci sie udało tret :D skad znam ten tekst a juz wiem to nowy slang naszych parlamentarzystów
Czy wam tez sie wydaje ze zaciaga wschodem.
Co do borka to dokupiłem po 29,70 . i jestem juz zapakowany i czekam na jeszcze . juz w WIGu
Co do zamrazenia pieniedzy to nie przesadzałbym z tym bo jak dzisiaj papiery spadały to nasz borek wzrósł i dał zarobic .
co do wrzesnia jak bedzie rosło po kilk procent tygodniowo to dla mnie super
kiszenie kursu to punkt widzenia posiadania tego waloru od jakiegoś miesiąca i mimo ostatnich wzrostów dalszego przebywania w stanie "w plecy" :evil:

moje doswiadczenia z borkiem nie sa długie kupiłem po 18 i sprzedałem po 23 a jak sprzedałem to wiecie co było skok na 29 w dwie sesje :shock: . dlatego teraz trzymam i nie pekam

tryt
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3220
Rejestracja: 11 gru 2005 18:48

Postautor: tryt » 19 mar 2006 13:22

Należy wypróbować "nowe" forum :P . Inne, ale chodzi.
Po zamieszaniu politycznym, które mamy od wczoraj dosyć i obawach z tym związanych optymistycznie nastroiła mnie lekturka "Weekendowa Analiza Futures" z pierwszej strony Parkietu. Może faktycznie nikt już nie patrzy na polityków i ich wygłupy?
Homo homini lupus est

prescot
Młodszy chorąży
Posty: 643
Rejestracja: 09 lut 2006 18:54

Postautor: prescot » 19 mar 2006 16:21

chocby najgorsze wygłupy polityków ale spodziewane nie wywołają negatywnych skutków na giełdzie, zawsze panika występuje na skutek nieprzewidzianego

#PCDATA
Starszy sierżant
Posty: 75
Rejestracja: 09 lut 2006 18:28

Postautor: #PCDATA » 19 mar 2006 19:45

tez tak sobie mysle, ze wszyscy przywykaja powoli do cyklicznie powracajacych "nowych wyborow" i innych wystepow *** polytycznej... :D

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Postautor: -wicek- » 19 mar 2006 19:47

Infa z weekendu będą neutralne - ja tak obsatawiam. TO nawet lepiej jak PiS z Lepperami sie nei dogaduje - nie będą mieli na tyle siły żeby wszystko spieprzyć.

tryt
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3220
Rejestracja: 11 gru 2005 18:48

Postautor: tryt » 19 mar 2006 19:48

W moim systemie transakcyjnym BRS jest nadal w MIDWIG. Brak również komunikatu o zamianach. Wiecie coś więcej?
Homo homini lupus est

freddy359
Starszy chorąży
Posty: 1162
Rejestracja: 13 sty 2006 22:45

Postautor: freddy359 » 19 mar 2006 19:52

a ja tak obserwuję tę scenę polytycznom i wnioskuję, że wszyscy już pomału zaczynają olewać kaczorów, z leperem i gertychem na czele, tylko psl myśli jescze że może coś skorzysta

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Postautor: -wicek- » 19 mar 2006 19:54

TO nawet lepiej jak PiS z Lepperami sie nei dogaduje - nie będą mieli na tyle siły żeby wszystko spieprzyć.

tryt
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3220
Rejestracja: 11 gru 2005 18:48

Postautor: tryt » 19 mar 2006 19:55

a ja tak obserwuję tę scenę polytycznom i wnioskuję, że wszyscy już pomału zaczynają olewać kaczorów, z leperem i gertychem na czele, tylko psl myśli jescze że może coś skorzysta
Zdaje się, że członkowie PO mają longy, a PIS pootwierali krótkie pozycje :wink: . Inaczej tych bzdetów już nie mogę sobie wytłumaczyć
Homo homini lupus est


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jarek111 i 148 gości