ELEKTRIM (ELE) cz.LXVII

wszystko na temat spółek publicznych
arkan777
Sierżant sztabowy
Posty: 169
Rejestracja: 16 lis 2010 22:22

ELEKTRIM (ELE) cz.LXVII

Postautor: arkan777 » 01 sty 2013 08:50

Nowy rok, nowa księga.

A my dalej czekamy. Już 5 lat od wycofania z giełdy niedługo minie. Będziemy czekać tyle ile trwała II Wojna Światowa! Oby ta cierpliwość została wynagrodzona, a w styczniu 2014 roku na GPW w notowaniach widniał kurs Elektrimu w godziwej cenie.


PS/To dla Zarządzających naszym kapitałem w Elektrimie, słowa naszego Wielkiego Rodaka. Podobno Panowie tu zaglądają.

„Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. „

Link do starej księgi
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=179853

REKLAMA


świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 01 sty 2013 10:39

I ja tez witam w nowej księdze :lol: :lol: :lol:
w której mam nadzieję , pojedziemy już "bez trzymanki"
i "otwartym tekstem" ........ =;
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

bambole
Starszy chorąży
Posty: 1984
Rejestracja: 28 gru 2007 21:47

Postautor: bambole » 01 sty 2013 11:31

Ktoś widzi światełko w tunelu? :D

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 01 sty 2013 11:44

Ktoś widzi światełko w tunelu? :D
arkan miał takie widy :P :twisted: :twisted: :twisted:
zwłaszcza po ostatnim walnym ...dlatego my go lansowali
na Nowego Proroka :P :twisted: :twisted: :twisted:
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

arkan777
Sierżant sztabowy
Posty: 169
Rejestracja: 16 lis 2010 22:22

Postautor: arkan777 » 01 sty 2013 13:59

Do kolejnego walnego zostało 6 miesięcy.

Wtedy się okaże czy będzie przygotowywany (i jak długo) prospekt Elektrimu.

Czy też znowu usłyszymy o łączeniach z CYPREM.

Prezes mówił o połączeniu jeszcze w 2012 roku, a tu NIC. PS/ wiadomo co z kontrolą , czy już zakończona.

golgol61
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2349
Rejestracja: 02 cze 2006 22:31

Postautor: golgol61 » 01 sty 2013 16:38

Witam i pozdrawiam w Nowym Roku dobrze że na Parkiecie narazie nie ma cenzury!
ksiegi OSTNIE 2

ELEKTRIM [ELE] cz.LXV
Wysłany: Pią, 22 Lip 2011, 9:00
NOWA KSIĘGA ELEKTRIMU LXV

ELEKTRIM (ELE) cz.LXVI
Wysłany: Nie, 18 Mar 2012, 16:13
zakończenie 31 12 2012

Cezary Pazura(Gala Polsatu 20-lecie) .
http://www.youtube.com/watch?v=kKubujiCQaU


Śmietanka się nie zle bawi fajne osoby zaproszone na ten Nowy Rok 2013 niech się darzy
.
Zobacz Solorza i grube ryby Polsatu. Urodzinowa gala
http://www.sfora.pl/Zobacz-Solorza-i-gr ... ala-a50647


Re: Czy ŚMIERĆ SOLORZA to jedyny sposób by DROBNI ODZYSKALI PIENIĄDZE?
Autor: ~maxiking [83.28.16.*], 2012-12-20 13:11
Tez myślę ze Solorzem powinna zająć się PROKURATURA !!!!!!!
A przy okazji tymi wyzywającymi do "poje.bów" !!!!!!!!!!!
Napisałem nawet powyzej post na ten temat ..
Ale ktoś ..czyzby prokuratura ????? usunęła !!!!!...hehehehehe
Ale tych rynsztokowych ch**.ów wyzywających od "pojebó..w" zostawiła !!!!
...hehehehehehehe

staryagent
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7846
Rejestracja: 01 kwie 2006 10:54
Lokalizacja: Z Aferystanu R.P.III bis

Eltrup

Postautor: staryagent » 01 sty 2013 17:14

8)
DUŻO BIEDNYCH CHCE MNIEJ , NIŻ MAŁO BOGATYCH.
"NOWE" WRÓCIŁO" i "MA SIĘ DOBRZE"
Ma być tak samo jak dotąd, tylko bardziej.(Aktualne)
:shock: #-o
ELTRUP-MAŁE WYKLUCZONKO !!!!!

golgol61
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2349
Rejestracja: 02 cze 2006 22:31

Postautor: golgol61 » 01 sty 2013 17:35

Jarosława tam nie zaprosili ciekawe czy by przyszedł

20 lat Polsatu cz 2 .
http://www.youtube.com/watch?v=-1gbOiS7M6o

Sabaton - Uprising PL (polskie napisy) .
https://www.youtube.com/watch?v=ovlvjOoTi7s

za czyje pieniądze wargas zrobił wezwanie
Autor: ~POLATACH [83.7.144.*], 2012-12-21 10:16
pozwalam sobie wkleić ciekawe przemyślenia emeryta:
"chyba na elektrimie mozna było sprzedac w wezwaniu a nie czekac..." - a WAZWANIE zostało zrealizowane za pieniądze SOLORZA, czy za pieniądze spółki.
Jeżeli za pieniądze Elektriumu to TEŻ za pieniądze akcjonariuszy mniejszościowych.

Czuję DUMĘ, że SOLORZ - ŻAK tańczy z GWIAZDAMI za nasze pieniądze.

*areka*
Starszy chorąży
Posty: 1199
Rejestracja: 20 gru 2011 15:10

Postautor: *areka* » 01 sty 2013 18:30

Ktoś widzi światełko w tunelu? :D
Chyba tylko twój proktolog. :lol: :lol: :lol: :lol:

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Re: Eltrup

Postautor: świadek3 » 01 sty 2013 18:30

8)
Solo zerżnął *** związkowcowi i tej całej reszciedarmozjadów? :D

W związku z duzym rezonansem poczynań Solorza w kwestii Paku , a zwłaszcza przewidywanej dywidendy ...pozwolę sobie wyrazić poglad , który jak sadzę jest najblizszy prawdy , co pozwoli wszelkie krytyki Solorza i jego szajki , niewątpliwie potrzebne i zasłuzone , ukierunkować sensowniej .....

Pomijając przytaczanie szczegółowych poszlak w temacie , powiem tylko reasumujac ,że wszelkie artykuły i wywiady po ugodzie sugerowały , iż wszelka gotówka jaką Elektrim w efekcie ugody otrzymał , była bezpośrednio przekazana wierzycielom ...
I tak najprawdopodobniej było ....
Ugoda tak była skonstruowana , aby w jej efekcie kasa Elektrimu pozostała pusta !!!!!!!
....przynajmniej do czasu przedawnienia !!!! ewentualnych odnowionych roszczeń .....
do tego czasu kasa z rozliczenia PTC , októrej pisałem wielokrotnie , jest "zamrożowa" pod te "gwarancje" i nie mozna jej uzyć wprost ...co z kolei implikuje utajnienie całej struktury finansowania kredytów na Plusa i dodatkowe , bolesne dla Solorza odsetki i dodatkowe zabezpieczenia ....

Jest to prawda PODSTAWOWA ...bez której nie da się zrozumieć ani sposobu finansowania czy zakupu Polkomtela ...tego "beznadziejnego" czekania na powrót do notowań Elektrimu którego jesteśmy ofiarami ...ani nawet tego o czym chcę napisać , czyli ..."przepisania" PAKu ......

We wszelkich wywiadach Piskorza , czy wypowiedziach kuluarowych ....przejęcie PAKu przez Solorza i "nabycie" przez Elektrim akcji Metelem ......występuja jako transakcje wręcz "powiązane" czy alternatywne !!!!!...oraz co sugeruje nawet słowo "przepisanie".....prawie na pewno bezgotówkowe !!!!!
Z tego choćby prostego powodu , o którym pisałem wyzej , ze Elektrim na koncie zadnej znaczacej gotówki nie posiada ....i tak będzie co najmniej do sierpnia 2013 ????
Kasa ze sprzedazy Rafako , Volta czy TGE ...poszła na bieżące potrzeby ....Porty czy serwerownie .....

Moim zdaniem Elektrim "kupił" te 15% Metelem , ale zapłata najwczesniej nastapić moze po sierpniu br ....a jako gwarancję tej zapłaty , Solorz przejął 40% PAKU , potrzebne mu równoczesnie jako zabezpieczenie kredytów na Polkomtel ....i stad to "przepisanie" oraz "opcja zwrotna" ......tego "wykupu" , ale chyba przedmiotu gwarancji ...bo w rzeczewistości jest to zapłata za Metelem ...

Walne najbliższe NICZEGO nie wyjaśni !!!
Trzeba być na to przygotowanym !!!!

"przyspieszenie" ...o którym wspominał Solorz , i które moze dotyczyć równiez Elektrimu
moze nastąpić najwczesniej po sierpniu ????
wyglada ze rozwód nie ma wpływu na poczynania biznesowe Solorza ....

No i podsumowanie .....pomijajac kwestię dywidendy z PAKu ...posadzanie Solorza o jakieś ordynarne złodziejstwa jest raczej ...absurdem ....

Ku.re.s two Solorza i jego kliki polega na tym że spółke publiczną Elektrim , podporządkował wyłacznie swoim interesom i ambicjom !!!!!!

To własnie jego "styl" prowadzenia biznesu , który niestety trwa nadal i trwać bedzie , znaczony 10 leciem wojen sadowych , ukrywania majatków , sztucznych upadłości , wezwań po gów.nia.nych cenach , unikania podatków , wieloletnich kontroli skarbowych i prokuratorskich , ciągłym zagrozeniem odnowienia roszczeń ...doprowadził kurs akcji , a wraz z nim interes drobnych akcjonariuszy , na samo dno !!!!!!!!!

I po tych 10 latach upodlenia i pogardy dla nas , naszych akcji i praw , ignorując kompletnie zobowiązanie o powrocie do notowań i własne obietnice ..... Pan Solorz ustami Piskorza informuje drobnych akcjonariuszy , że za 7 lat !!!!!!!!! w efekcie inwestycji w Metelem wartość akcji Elektrimu wzrośnie ....nie dając nawet gwarancji że będa kiedykolwiek notowane !!!!!!!!!

Jak to nazwać ??? GŁUPOTA ??? BEZCZELNOŚĆ ????? BRAK INTELIGENCJI ????
POGARDA ?????

Niestety , stwierdzam to z przykrością .....Pana Solorza i jego klikę oceniać trzeba jako grupę pozbawionych empatii i prymitywnych kulturowo dorobkiewiczów , którym pieniądze zasłoniły kompletnie podstawowe wartości moralne i etyczne , leżące u podstaw funkcjonowania społeczeństwa ....
To doprawdy groteskowe , żeby takim moralnym i kulturowym troglodytom udało się wleżć na tą palmę tak wysoko....
Ostatnio zmieniony 18 maja 2013 11:06 przez świadek3, łącznie zmieniany 1 raz.
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

Jot23
Kapitan
Posty: 55919
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM (ELE) cz.LXVII

Postautor: Jot23 » 02 sty 2013 09:55

WITAM ELE-FANOW W NOWYM ROKU W NOWEJ KSIEDZE

OBY POMYSLNEJ

:twisted: :lol:
Nowy rok, nowa księga.

A my dalej czekamy. Już 5 lat od wycofania z giełdy niedługo minie. Będziemy czekać tyle ile trwała II Wojna Światowa! Oby ta cierpliwość została wynagrodzona, a w styczniu 2014 roku na GPW w notowaniach widniał kurs Elektrimu w godziwej cenie.


PS/To dla Zarządzających naszym kapitałem w Elektrimie, słowa naszego Wielkiego Rodaka. Podobno Panowie tu zaglądają.

„Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. „

Link do starej księgi
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=179853
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

jonasz
Młodszy chorąży
Posty: 657
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Już prawie zaświaty

Postautor: jonasz » 02 sty 2013 15:06

Ktoś widzi światełko w tunelu? :D
Tak. To lokomotywa.
pzdr.
P.S.
Trafionych inwestycji i pomyślności w tym już Roku.
Jest świetnie, choć nie tragicznie.

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 02 sty 2013 18:33

Kontrola US została przedłużona kolejny raz, obecnie do końca stycznia a czy to ostateczny termin czy znowu zostanie przedłużona nie wiadomo.

:?: [-( :-k
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

vito
Kapitan
Posty: 43252
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Re: ELEKTRIM (ELE) cz.LXVII

Postautor: vito » 02 sty 2013 18:35

WITAM ELE-FANOW W NOWYM ROKU W NOWEJ KSIEDZE

OBY POMYSLNEJ

:twisted: :lol:
Nowy rok, nowa księga.

A my dalej czekamy. Już 5 lat od wycofania z giełdy niedługo minie. Będziemy czekać tyle ile trwała II Wojna Światowa! Oby ta cierpliwość została wynagrodzona, a w styczniu 2014 roku na GPW w notowaniach widniał kurs Elektrimu w godziwej cenie.


PS/To dla Zarządzających naszym kapitałem w Elektrimie, słowa naszego Wielkiego Rodaka. Podobno Panowie tu zaglądają.

„Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. „

Link do starej księgi
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=179853
równie pomyslnej co wszystkie poprzednie :P

pietiap
Podporucznik
Posty: 13216
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pietiap » 02 sty 2013 20:42

Re: Czy ŚMIERĆ SOLORZA to jedyny sposób by DROBNI ODZYSKALI PIENIĄDZE?
wykrakałeś :twisted:
http://www.plotek.pl/plotek/56,79592,13 ... z_Zak.html
"ten ma racje kto ma akcje".
Obrazek


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości