PETROLINVEST [OIL] cz.XXVI

wszystko na temat spółek publicznych
Andy.
Starszy chorąży
Posty: 1997
Rejestracja: 13 paź 2008 01:03

Postautor: Andy. » 21 sty 2011 16:52


ale ja mam pytanie wazkie - skad sie wzielo to 220 zl niedzalowanego Andy'ego? on, powoli rozkrecajacy sie na 'centku' ( choc z zona to mnie wylapal 8) ) upiera sie sie to konfabulacje goebelsjada i w ogole :) nie chce tez drazyc
podrąż
zobacz w której księdze pojawia się nasz arcymistrz
spójrz na kurs wtedy
i sam będziesz wiedział
związek Anyego z OIlem był bardzo głęboki i burzliwy
prawdziwa - jakże rzadko dzis spotykana miłość :oops: :oops: :oops:
No i co Optymistyczna Panno Plotkaro ?
Już rozumiesz mechanizmy rynsztoka forumowego ?

Wystarczy jeden sprawny oszust np Qgen z takim bezwolnym pomagierem jak chociazby ten vito i już ktoś taki jak Ty /w sensie zwykły forumowicz/ mimowolnie 'wie' i ma do głowy załadowane to co Ktoś chce bys miał...

....i nie wiń pomagiera vity za tą dogłębną analizę... przeciez jak na docenta z dyplomem zakupionym na bazarze to i tak dużo

ObrazekObrazekObrazek
skoro jestesmy przy analizach na Petrolu, proponuje przyglądnąć sie ich trafności w Twoim wykonaniu
:D :D :D :D

"..."
Gdzie pacynko forumowa w zapytaniu Optymistycznego dopatrzyłeś się tymi małymi rozbieganymi ze strachu przed życiem oczkami kwesti analiz o Petrolu ? :lol:



Już Ci napisałem na innym wątku wczoraj

To ze latasz jak ***** za mną to mi raczej tylko komplementuje w mysl starej zasady mediów: "nie ważne co o Tobie mówią, byle by mówili" więc lataj za mną jak *****, nawijaj ile wlezie i jak najczęściej.

I niech się wszystkim wiedzie, nawet Tobie mój osobisty przydupasie, trwaj i 'lśnij' :lol: :lol: :lol:
Andy wracaj z swym chlewem na Centrozap

Qgen
A co już biletujesz pokazy swej Qtafoniady ? :lol: :lol: :lol:

Twoje wyimaginowane, schizofreniczne "Oddziały uderzeniowe" dotarły juz do Renu, ...czy wciąz wkoło deja vu na plażach Normandi przezywają ? Co teraz grasz za melodię ? :lol: :lol: :lol:


P.S. Przelew za podbicie wątku na konto to samo co zwykle :wink:

jak cie widze to tylko gra na tw3ych nerwach, czlowieku wyjdz z Matrix'a ktorego sobie zbudowales. Jestes bankrutem i ciagniesz innych w bagno na Centrozapie (doslownie i przenosni).

Kupc sobie cos porzadnego co ma jakas przyszlosc, co rzeczywiscie sie rozwija i odpocznij.

a. idz na new connect i tak przy olbrzymim ryzyku odkuj sie (full spekulacja)
b. albo cos konserwatywnego ale spokojnego i zapomnij na pare miesiecy (kup i zapomnij)

Tylko z litosci nie wymienia sie twego nazwiska i nie mowi wprost do jakiego stanu sie doprowadziles.

Qgen
Czyli Qtafoniada jak dawniej :lol: :lol: :lol:
Ja sie pytam o pozycje qtafonijnych 'oddziałów uderzeniowych'
- a Ty mi ***** o Matrixach, Ty mi schizofrenie o tym kim ja jestem, i Ty mi jakie me nazwisko :wink: :wink: :wink:


Mam isć na NC - To cos w stylu tych "rad":
- o potędze Bio i musieniu na 90 gr ?
- czy tez w stylu Kgh musi na 9 zł !
- a może z nowszych twych qtafoniad o cudzie inwestycyjnym w postaci Pnd, bo chyba rok, czy dwa o WS trzepałeś sobie kapucyna ?
Toś mi teraz znowu zaimponował tym "NC" :lol: :lol: :lol:

Rozumiem onanisto, że "brak obecności" na wątku Spólki której akcje się posiada, oznacza anulowanie wszystkich transakcji na tych akcjach :wink: :wink: :wink:

P.S. Wyreguluj sobie Nafciarza, bo borokowi sie juz myli kiedy ma twym *** przyklaskiwać a kiedy milczeć

P.S. 2 Za niecałe 2 tygodnie nowy rok w Chinach !
Masz gigantyczne opóźnienie w qutafonijnym harmonogramie ! Otwórz swój notesik schizofrenika i do roboty nasza forumowa prostytutko ! srebrniki jak zawsze czekają ! :oops: :oops: :oops:

REKLAMA


Z N A W C A
Podporucznik
Posty: 16822
Rejestracja: 05 lis 2007 13:54
Lokalizacja: KOŃ TEŻ CZŁOWIEK :-D ICHAAAAAA centaurus.org.pl viva.org.pl
Kontakt:

Postautor: Z N A W C A » 21 sty 2011 16:55

buda matole. pozdro.
:lol: :lol: :lol: widzisz to bardziej do twarzy a nie jakies wyrazy obece w stylu: mysle, nie rozumiem, itd... Badz trollem pierwsza klasa jak wyzej to prezentujesz. Btw: dres masz z 4 paskami?

Qgen

każdy normalny człowiek ma dres, bo to jest ubranie luźne i bardzo wygodne, wiec kolejny raz matole chciałeś błysnąć a *** wyszło.
Wyjątkiem jest oczywiście dr Wiktor Werner, który po mieszkaniu (blok) chodzi w bonżurce.

Pozdro.
leze i kwicze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
______________________________________
;-) ;-)
http://centaurus.org.pl HIPOTERAPIA ..... ratuj koniki
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5229241
oraz http://viva.org.pl

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 21 sty 2011 16:58

-belkot-
Qgen

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 21 sty 2011 17:08

buda matole. pozdro.
:lol: :lol: :lol: widzisz to bardziej do twarzy a nie jakies wyrazy obece w stylu: mysle, nie rozumiem, itd... Badz trollem pierwsza klasa jak wyzej to prezentujesz. Btw: dres masz z 4 paskami?

Qgen

każdy normalny człowiek ma dres, bo to jest ubranie luźne i bardzo wygodne, wiec kolejny raz matole chciałeś błysnąć a *** wyszło.
Wyjątkiem jest oczywiście dr Wiktor Werner, który po mieszkaniu (blok) chodzi w bonżurce.

Pozdro.
leze i kwicze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie zzzeby cos ale jak przeczytalem ostatnia nocno-dzinna sesje - z ta bonzurka mne rozwalilo :) :) :)

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 21 sty 2011 17:08

buda matole. pozdro.
:lol: :lol: :lol: widzisz to bardziej do twarzy a nie jakies wyrazy obece w stylu: mysle, nie rozumiem, itd... Badz trollem pierwsza klasa jak wyzej to prezentujesz. Btw: dres masz z 4 paskami?

Qgen

każdy normalny człowiek ma dres, bo to jest ubranie luźne i bardzo wygodne, wiec kolejny raz matole chciałeś błysnąć a *** wyszło.
Wyjątkiem jest oczywiście dr Wiktor Werner, który po mieszkaniu (blok) chodzi w bonżurce.

Pozdro.
leze i kwicze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie zeby cos - ale jak przeczytalem ostatnia nocno-dzienna sesje - z ta bonzurka mnie juz 'rozwalilo' :) :) :)

P.S. dla politycznej rownowagi 8) dodam, ze jakos nigdy nie mialem skojarzen z waskim gradziolkiem niewiasty - glebokim - owszem 8) ale moze ja jakis za duzy, czy cus :)

beelick
Chorąży sztabowy
Posty: 4499
Rejestracja: 19 kwie 2007 22:28

Postautor: beelick » 22 sty 2011 00:10

buda matole. pozdro.
:lol: :lol: :lol: widzisz to bardziej do twarzy a nie jakies wyrazy obece w stylu: mysle, nie rozumiem, itd... Badz trollem pierwsza klasa jak wyzej to prezentujesz. Btw: dres masz z 4 paskami?

Qgen

każdy normalny człowiek ma dres, bo to jest ubranie luźne i bardzo wygodne, wiec kolejny raz matole chciałeś błysnąć a *** wyszło.
Wyjątkiem jest oczywiście dr Wiktor Werner, który po mieszkaniu (blok) chodzi w bonżurce.


Pozdro.
leze i kwicze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie zeby cos - ale jak przeczytalem ostatnia nocno-dzienna sesje - z ta bonzurka mnie juz 'rozwalilo' :) :) :)

P.S. dla politycznej rownowagi 8) dodam, ze jakos nigdy nie mialem skojarzen z waskim gradziolkiem niewiasty - glebokim - owszem 8) ale moze ja jakis za duzy, czy cus :)
:lol:

Nie wlewaj sobie ,same ku... posuw... :lol:

Nichybnie idzie DD3 :lol:

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 22 sty 2011 15:56

Don't Lie Darling

Wydarzeniem tygodnia w imperium Ryszarda byla rezygnacja Wojciecha Ciurzyńskiego ze stanowiska prezesa zarzadu spolki Polnord o czym podmiot informowal rynek, jak i szeroko media, w tym Parkiet czy Rzepa.

Obrazek
zrodlo: http://www.rp.pl/artykul/5,597612.html

Oczywiscie nie byl to spor smakoszy cygar miedzy WC i RK czy cygara Cohiby czy Montechristo sa lepsze, ale spor o sprawe fundamentalna dla kazdego inwestora czyli: czy zarzad jest wiarygodny wobec rynku? W mej ocenie WC byl do tej pory swoistym gwarantem stabilnosci i nie bede ukrywal ze wlasnie jego osoba dawala mi podstawy ku twierdzeniu ze przykre niespodzianki wchodzac w ten walor mnie nie mogly spotkac np. jakies emisje akcji pod byle pretekstem. Dzis mamy nowego prezesa zarzadu i wcale nie twierdze ze bedzie on inny tzn. ze bedzie przeciwienstwem WC, nie!, ale dzis po obserwacji ostatnich lat w imperium Ryszarda Krauze stalem sie wyjatkowo ostrozny pamietajac ludzi takich jak: A.Wilczega/J. R. Guy czy P. Gryciuk/Bertrand Le Guern ktorzy byli w mej ocenie; bierni ale wierni wobec Ryszarda Krauze niczym adlatusi cesarza wykonujac jego polecenia.

Sam Polnord nie jest zadna spolka ktora ostatni kryzys przezyla bezproblemtaczynie. Ponizej wykres miesieczny {historyczny} Przedzial cenowy znajdzie sobie sami:
Obrazek

jak kazdy widzi spolka nie odrobila poniesionych strat z kryzysu, a jedynie w ruch boczny w przeciwniestwie do takich walorow jak Bioton czy Petrolinvest daje zludne przekonanie ze jest ona na dobrej drodze.

Ostatnie transkacje pakietowe z 22.12.2011:
http://stooq.com/t/bt/?s=pnd
to nic innego jak konwersja waloru na pieniadze (nabywcy sie nie ujawnili do dzis) i to pod obecnosc tak znanej medialnie osoby jak Dr Mark Mobius*, prezes Templeton Asset Management Ltd

Obrazek

ktory rowniez dla rynku zadnym gwarantem nie jest, nie byl!!! i na dzis posiada on w PND: Templeton Asset Management Ltd.; 3 091 382 sztuk akcji czy 13.91%. (prosze sobie przypomniec rowniez i tu obecnosc pana Mobiusa w Biotonie i wymiany akcji z RK czy nabywanie o ile dobrze pamietam akcji serii D wraz z PZU po 225zl Petrolinvest).

Dlaczego dzis! dlaczego tak waznym wydaje mi sie by ten aspekt PND w zyciu imperium RK ktory zostal poruszony!?

Uwazam ze wchodzimy w 2011r w brutalna faze calej strategii RK, na ktora WC nie chcial sie zgodzic/glowy polecialy/. To PND na dzis jawi sie jako jedyny podmiot publiczny z ktorego bedzie sie ssalo kapital (mowi sie o drenazu srodku finansowych. Uwazam inaczej, beda tez nowe emisje akcji), a ani nowy prezes, ani fundusze Tempeltona beda udawac ze idzie lepsze (nadchdzace decyzje RPP czy dzialania rzadzu jawia sie negatywnie)czy podmiotow imperium jak BIO (tu Starak wykonal rowniez swoj ruch) wrecz przeciwnie! 2011r jest rokiem splaty dlugow spolki takiej jak Petrolinvest, a wg. mnie bankierzy z PKO/BGK/CCB nie zgodza sie na zadne przedluzenia dat splat rat kredytowych, PND bedzie krowa a Petrolinvest czytaj bankierzy tymi ktorzy pieniadze odzyskaja, realnie Kowalski czy instytucje zaplaca.

Stawiam hipoteze dla calego imperium Ryszarda Krauze: szykuje sie skok na kase funduszy (czy TFI czy OFE niewazne) przede wszystkim funduszy bo drobni akcjonariusze sa wlasciwie nieobecni w PND i to wlasnie wobec nich WC czul sie najbardziej odpowiedzialny, gdyz sam z tego grona w swej karierze zawodowej sie wywodzil (przed przyjsciem do Polnordu PKO Inwestycje), a fundusze Templeton AM sa niby alibii ze RK by na cos takiego sie nieodwazyl, uwazam ze sie odwazyl i doskonale w roku w ktorym znowu polityka odegra role zdaje sobie sprawe ze wykonanie ruchu(glowna strategia wogole w jego wykonaniu gdzie wydaje mu sie ze przechytrzy rynek) moze suma sumarum byc genialnym posunieciem; czyli stosujac gre "spalonej ziemi/ruin" gdzie na samym koncu zgarnie cala pule nagrod niczy w turnieju Prokom Open w Sopot.

Postem tym pragne z mej strony warazic szacunek do osoby Wojciecha Ciurzynskiego dla ktorego zachowanie twarzy bylo wazniejsze niz pieniadze (tu prezesi jak Wilczega, Guy i Gryciuk moga...) i choc spolka i sam pan Krauze cos innego deklaruja, ja slowa zaprezentowane w art. Rzepy biore doslownie: Zdaniem Krauzego spółka potrzebowała świeżej krwi – mówi inny pracownik Polnordu (zrodlo wyzej rp.pl) i uznaje ze rzeczywiscie swieza krew sie poleje {krew TFI i OFE a wsparcia 29 i 20 zl nie wytrzymaja bo oficjalnie bedzie "wychodzil" Mobius; adekwatnie do casusu Bank of New York na SFT) i wtedy przyjdzie moment dla tych "najglupszych" na tym rynku, czyli drobnych akcjonariuszy co jest chyba w mym poscie jedyna optymistyczna mysla na przyszlosc!

Subiektywna wypowiedz Qgena, decyzje naleza juz do was w oparciu rowniez o inne poglady nt. imperium Ryszarda Krauze czy samej spolki Polnord**.

* Dr Mark Mobius, jezeli chce byc wiarygodnym wlasnie rola CW (podobnie PKO i BRE) w spolce winni byc mym Kwapiszonem z batem na spolke i glownego akcjonariusza za praktyki ktore nie moge zaakceptowac {na wykresie historycznym Polnordu}

**Projekt WS moze byc wstrzymany bo jego oplacalnosc na dzis przy drozejacej stali (oddzielny temat) stawia pod duzym znakiem zapytania, oczywscie bylby to projekt prestige'owy ale na doplacanie juz dzis RK nie ma i juz chyba nigdy nie bedzie mial srodkow finansowych!!

Qgen
Ostatnio zmieniony 23 sty 2011 00:09 przez qgen, łącznie zmieniany 3 razy.

mixer
Chorąży sztabowy
Posty: 5105
Rejestracja: 19 lut 2006 11:25

Postautor: mixer » 22 sty 2011 16:04

Jeżeli R.K. będzie drenował wszystkie spółki z pieniędzy żeby je pakować w Petrol, no to chyba trzeba się cieszyć na tym wątku :lol: :idea: :lol: Tzn. Petrol :!: Petrol :!: uber alles :idea: :idea: :idea:

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 22 sty 2011 16:14

Jeżeli R.K. będzie drenował wszystkie spółki z pieniędzy żeby je pakować w Petrol, no to chyba trzeba się cieszyć na tym wątku :lol: :idea: :lol: Tzn. Petrol :!: Petrol :!: uber alles :idea: :idea: :idea:
Spolka Petrolinvest musi splacic krotkoterminowe dlugi z kredytow bankowych i niebankowych w 2011r i nie sa to sumy na znaczki pocztowe. Pan Krauze bedzie pakowal w spolke kase tzn. splaci bankierow ale w zamian otrzyma miliony akcji ktore nikomu nie beda potrzebne choc ponoc nadzieja i wiara umieraja ostatnie :wink:

Pan Krauze bedzie tak dlugo geniuszem az zbankrutuje!
Petrol :!: Petrol :!: ueber alles :idea: :idea: :idea:
stawiam przeciw Twej "faszystowskiej pogardzie" do nacji Armie Czerowna

Sabaton - Attero Dominatus*
http://www.youtube.com/watch?v=9IwmYAdgU18

z ciekawostek historycznych: Pospiech Armii Czw. w zdobyciu Berlina i dotarciu przed aliantami bylo zdobycie wszelkich planow i osob zwiazanych z rakietami V2 nazistow (w tym namiastki broni jadrowej) w ktora Armia Czerwona wierzyla ze zdobedzie rzeczywiscie Die Wunderwaffe (niem. "cudowna bron").

Qgen
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011 16:41 przez qgen, łącznie zmieniany 2 razy.

mixer
Chorąży sztabowy
Posty: 5105
Rejestracja: 19 lut 2006 11:25

Postautor: mixer » 22 sty 2011 16:32

Jeżeli R.K. będzie drenował wszystkie spółki z pieniędzy żeby je pakować w Petrol, no to chyba trzeba się cieszyć na tym wątku :lol: :idea: :lol: Tzn. Petrol :!: Petrol :!: uber alles :idea: :idea: :idea:
Spolka Petrolinvest musi splacic krotkoterminowe dlugi z kredytow bankowych i nie bankowych w 2011r i nie sa to sumy na znaczki pocztowe. Pan Krauze bedzie pakowal w spolke kase tzn. splaci bankierow ale w zamian otrzyma miliony akcji ktore nikomu nie beda potrzebne choc ponoc nadzieja i wiara umieraja ostatnie :wink:

Pan Krauze bedzie tak dlugo geniuszem az zbankrutuje!
Petrol :!: Petrol :!: ueber alles :idea: :idea: :idea:
stawiam przeciw Twej "faszystowskiej pogardzie" do nacji Armie Czerowna

Sabaton - Attero Dominatus
http://www.youtube.com/watch?v=9IwmYAdgU18

Qgen
Wielkie dzięki. Jak to j.bło to o mało
Nie popękały mi głosniki i bębenki... :cry: :idea: :lol:

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 22 sty 2011 16:54

Wielkie dzięki. Jak to j.bło to o mało
Nie popękały mi głosniki i bębenki... :cry: :idea: :lol:
Moze w daleko idacej symbolice bedzie podobnie z calym imperium Ryszarda, bo pamietajmy w 2011r beda tez wybory parlamentarne ( w pazdzierniku) i watpie by partia rzadzaca w jakis sposob chciala stawac w obronie Krauze, on w pamieci mln. zostaje tym oligarchom ktorym przeciez juz od dawna nie jest (czy byl? moze w czesci jak inni) a media ktore na dzis roszcza sobie prawo w uprzedmiotowieniu nas moga sie rowniez zdrowo przejechac(wybiorcza czy tvn), to nie czas ze wystarczylo wrzucic agitke w stylu "Reaktywacja" http://www.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0 i same bojac sie zeszly do "podziemia". Rzad PO premiera Tuska stanie przed przeslaniami takimi jak te: http://www.youtube.com/watch?v=eTxhq-ri ... r_embedded ludzi ktorzy w waznych momentach "zawsze stali tam gdzie trzeba" i problemami zadluzenia kraju! przy rosnacje tej odczuwalnej inflacji ktora obarczy sie rzady koalicji PO-PSL. W samej PO chyba wielu zaczyna sobie zdawac z tego sprawe i Tusk stanie sie ofiara co zreszta juz media chyba sobie nie pytajac sie nas uzgodnily (dawna zyczliwosc wobec niego minela)

Pozdrawiam
Qgen

vito
Kapitan
Posty: 43251
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 22 sty 2011 17:05

Jeżeli R.K. będzie drenował wszystkie spółki z pieniędzy żeby je pakować w Petrol, no to chyba trzeba się cieszyć na tym wątku :lol: :idea: :lol: Tzn. Petrol :!: Petrol :!: uber alles :idea: :idea: :idea:


z ciekawostek historycznych: Pospiech Armii Czw. w zdobyciu Berlina i dotarciu przed aliantami bylo zdobycie wszelkich planow i osob zwiazanych z rakietami V2 nazistow (w tym namiastki broni jadrowej) w ktora Armia Czerwona wierzyla ze zdobedzie rzeczywiscie Die Wunderwaffe (niem. "cudowna bron").

Qgen
dodam tylko
iż - co jest równie mało znane -
z tego samego powodu ZSRR dokonał inwazji Bornholmu, który okupował do wiosny 1946 roku
bo od wywiadu brytyjskiego wiedział iż w stronę Bornholmu wystrzeliwano pociski V1
na samej zaś wyspie Niemcy zbudowali pasmo fortyfikacji co zdaniem Sowietów było tajnym laboratorium
co okazało się bzdurą

Marszałek!
Chorąży
Posty: 700
Rejestracja: 03 cze 2009 11:00

Postautor: Marszałek! » 22 sty 2011 17:05

Obrazek

O:)
...

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 22 sty 2011 19:51

Wielkie dzięki. Jak to j.bło to o mało
Nie popękały mi głosniki i bębenki... :cry: :idea: :lol:
Moze w daleko idacej symbolice bedzie podobnie z calym imperium Ryszarda, bo pamietajmy w 2011r beda tez wybory parlamentarne ( w pazdzierniku) i watpie by partia rzadzaca w jakis sposob chciala stawac w obronie Krauze, on w pamieci mln. zostaje tym oligarchom ktorym przeciez juz od dawna nie jest (czy byl? moze w czesci jak inni) a media ktore na dzis roszcza sobie prawo w uprzedmiotowieniu nas moga sie rowniez zdrowo przejechac(wybiorcza czy tvn), to nie czas ze wystarczylo wrzucic agitke w stylu "Reaktywacja" http://www.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0 i same bojac sie zeszly do "podziemia". Rzad PO premiera Tuska stanie przed przeslaniami takimi jak te: http://www.youtube.com/watch?v=eTxhq-ri ... r_embedded ludzi ktorzy w waznych momentach "zawsze stali tam gdzie trzeba"
Qgen..ulituj sie.. moi starzy i tym samym ja (choc wiele jeszce nie lapelem) pietrzaka sluchali na tajnych :P kasetach i nie byli uciemiezonymi robotnikami , a wrecz pozrnie po drugiej stronie, ale to juz kompletna zenua..pozwol 'legendom' nie dochodzic kresu w psychiatryku ;) jakie sciezki umyslu swietnego analityka prowdza, zeby sie w takie ***** dal wciagnac - to na 5 habilitacji :P no samo haslo "smolensk" - tak sie porobilo, ze trzeba setek kilogramow cierpliwsci, zeby nie powedziec czasem... prawdy :) bo za nia juz wszyscy zjedza w tej zbiorowej licytacji na 'patriotyczna' #-o histerie i paranoje ;) pomysl..wybacz, bo to maz przykro mowic do takiego mozgu jak ty - ale to nie boli.. ;) bo ja juz widze szampany u ryzego i i tego *****.ka z brytyjskim paszportem oraz - jak zawsze, gdy pewni ludzie id lat w akcji 8) - na kremlu :P kiedy to "polaczki" sami z siebie wszedzie robia, cos jak.. jednak paranoicznych 'idiotow' ;) wyjasnij to wszytko obamie, merkel, sarkozemu, cameronowi czy azjatom - ze u Polakow paranoja trwa dlugo? - ja wspolczuje, ale i sie obawiam takich uposledzonych, a juz z pewnoscia przytakuje im, majac ich zdanie widomo gdzie .. - to o to w tej histerii osmiesznia sie i robienia ryzemu glosow chodzi....tylko "kto na tym zyskuje"..w kraju i za granica ;)

discopolo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2648
Rejestracja: 05 gru 2010 19:02

Postautor: discopolo » 22 sty 2011 20:48

Faktycznie żenua na całego.
Szkoda tylko że już takich nie zamykają w psychiatrykach. Nie da się. Jest ich zbyt wielu. Muszą się męczyc bez godziwej opieki psychiatrów.

Z resztą przyznam się że ostatnio jakoś przechodzą mi uczucia patriotyczne. Nawet na wybory już nie chodzę. Po co? Niby cynicy lepsi od wariatów. Ale jakoś nie daję rady głosowac na antyliberalnych liberałów. Kaczor - no coments. A lewicowcem ani rolnikiem jakoś nie jestem.
Czyli pozostaje normalna partia - pilnuj własnej rzyci i nie oglądaj dziennika.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości