MCI [MCI] cz.XXVIII

wszystko na temat spółek publicznych
kemor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2069
Rejestracja: 03 gru 2008 22:45

Postautor: kemor » 19 maja 2010 19:54

No i fajno, bedzie z kim przeganiac bydlo, z kata do kata, jak sie znowu pojawi na watku (w co nie watpie) :D ;)

A Ty jak uwazasz, europejski armagiedon wliczac trza w kurs, czy moze jednak nas meteoryt w 2012 nie zmiecie?
Co do 2012 tego nie wiem: ale jedno wiem : to co pisza pismaki to makulatura w 99 % .... reszte trzeba wyczytac miedzy wierszami... nie wierze w upadek euro ... za to wierze w zmiany kursow : sam sie dziwie , ze dopiero teraz: ale za to gwaltownie:)))) komus sie spieszy by zarobic...ale " fundamentalnie":)))) , moze dlatego , ze jestem zwiazany z euro i potrafie docenic jego zalety (wady tez) ... to tylko hucpa aby soros mogl zbic troche kasy i to wszystko:))))

REKLAMA


Gorbashow_208078
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7369
Rejestracja: 12 lis 2008 15:41
Lokalizacja: Dublin

Postautor: Gorbashow_208078 » 19 maja 2010 20:00

Ufff czyli moge spokojnie posluchac sobie refrenu

http://www.youtube.com/watch?v=GX-S2BZj ... re=related

:wink: 8)
"Ja nie muszę rysować kresek - wystarczy że na wykres przez 10 sekund spojrzę."-stockfire,IMMO,cz.XII,str.1010
Obrazek

kemor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2069
Rejestracja: 03 gru 2008 22:45

Postautor: kemor » 19 maja 2010 20:02


Pan BB jest jak zwykle stanowczy i bezkompromisowy w swoich ocenach i uzasadnieniach: powiedzialbym : fundamentalny ( nie mylic z funadamentalista) :)))
Podejrzewam go o wyksztalcenienie techniczne a przynajmniej pokrewienstwo z tym kierunkiem.... mam takiego przyjaciela ( technokrata) ktory podobnie bedzie sie bil o 4 cyfre po przecinku a gdy go pytam : jakie to ma znaczenie, gdy chodzi o roznice rzedu kilkunastu tysiecy? To patrzy na mnie z wyrzutem i mowi: " no przeciez musi byc dokladnie"... :))))
Jestem fundamentalnie fundamentalny, ale tylko na giełdzie, dlatego sam siebie określam mianem prawdopodobnie najbardziej skrajnego Fundi na polskich forach ;-)

A z rysem psychologicznym Romku kompletnie nie trafiłeś. Bo tak jak mówię, tak zasadniczo bronię pewnych pojęć tylko w internecie i tylko w temacie giełdy :> Wąska ta nisza. A live mam zupełnie inne usposobienie..
Gorbi np. pewnie może to potwierdzić, bo zupełnie inaczej sobie z nim rozmawiam in private niż brzmię tu na forach.

Tym bardziej ze w value investing nie chodzi o precyzję, tylko o orientacyjną poprawność. My używamy masę szacowania i zdrowego rozsądku, to jest klucz do radzenia sobie. Z technicznym i matematycznym podejściem już się też zdążyłem zderzyć.. na StockWatchu :). Tam to znajdziesz inżynierów i ścisłowców wszelkiej maści.

A że mam alergię na spekulację w każdej postaci, jakoś nie umiem nic na to poradzić, czasem milczę, a czasem nie poradzę, muszę kij w mrowisko wsadzić :P

Pzdr, podobnie jak inni zaskoczony jestem, że Cię tu widzę, pamiętam jakąś Twoją opinię o MCI z wątku IEA ;)

alergia na spekulacje.... dawno sie tak nie bawialem!!! Narkoman jak widzi kraka .... to tez go trzesie:))))

Zaskoczony??? Jak mowie zawsze tu bylem.... bywam... no! Pozatym co prawda gdzie indziej wieksze zyski lecz tu wiecej merytoryki :))))

Gorbashow_208078
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7369
Rejestracja: 12 lis 2008 15:41
Lokalizacja: Dublin

Postautor: Gorbashow_208078 » 19 maja 2010 20:06

A wlasnie, potwierdzam, bB jest zupelnie normalny. Ostatnio gadalismy o babkach, opowiadalem mu o takiej jednej poznanej niedawno i pierwsze pytanie z jego strony bylo o to, jakie jest jej P/E i czy wk ma ponizej 1 :lol: :lol: :wink:
"Ja nie muszę rysować kresek - wystarczy że na wykres przez 10 sekund spojrzę."-stockfire,IMMO,cz.XII,str.1010
Obrazek

stockfire
Podporucznik
Posty: 13493
Rejestracja: 17 gru 2008 12:50
Lokalizacja: spoza układów :)

Postautor: stockfire » 19 maja 2010 20:09

:lol:
Wy tu gadacie jakieś dyrdymały ;) a tu siUSiAki zaraz zzielenieją na koniec dnia :lol:
Pzdr.

week34
Starszy chorąży
Posty: 1021
Rejestracja: 21 kwie 2010 13:59

Postautor: week34 » 19 maja 2010 20:19

Coś Wam napiszę między robrami b o siedze teraz na dziadku.
***** 47 kontraktów do dna . wtedy był to dla mnie majek.Myslałem że swiat się konczy. Teraz dywersifikuje raz lepiej raz gorzej ale MCI to deser bez paniki i te gadki na watku to pz\ryjemność stukania mimo ze 10gr to pare tysiaków.
Niech mi ktoś powie,że to cały świat to mu powiem ze jest kwakwarakwa

bB86
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2551
Rejestracja: 13 sty 2009 19:02
Lokalizacja: 3City

Postautor: bB86 » 19 maja 2010 20:34

Kwakwarakwa :) Kreatywny jesteś :)
Nowy wątek założyłem, zapraszam ;-)

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... c9f00a4735
Obrazek
• Diehard value investor •

anti_day-trader
Młodszy chorąży
Posty: 573
Rejestracja: 10 wrz 2009 12:11
Lokalizacja: Z komputera! A co! Ostrzyżenia: 5/5

Postautor: anti_day-trader » 19 maja 2010 20:35

Coś Wam napiszę między robrami b o siedze teraz na dziadku.
***** 47 kontraktów do dna . wtedy był to dla mnie majek.Myslałem że swiat się konczy. Teraz dywersifikuje raz lepiej raz gorzej ale MCI to deser bez paniki i te gadki na watku to pz\ryjemność stukania mimo ze 10gr to pare tysiaków.
Niech mi ktoś powie,że to cały świat to mu powiem ze jest kwakwarakwa
Chłopie, co Ty palisz....



...bo z chęcią sam spróbuję :lol:
"Swędząca ręka nie ma nic wspólnego ze spotkaniem czy pieniędzmi. To grzybica."


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fango i 157 gości