Hutmen [HTM] cz. X

wszystko na temat spółek publicznych
Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Postautor: Bartekkk » 26 wrz 2006 20:19

:shock: i to mnie formalnie zamurowało :lol:
2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O

REKLAMA


Random
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 399
Rejestracja: 04 cze 2006 15:17

Postautor: Random » 26 wrz 2006 20:21

Ja generelnie nie mam pretensji do Libolda, że kurs się skorekcił bo miał prawo tylko zrobił to na pozbawioną profesjonalizmu prezesa zagrywkę. Najpierw rozbudził apytyty zyskiem mówiąc, że lipiec i sierpień to m-ce rewelacyjne i dlatego miało byc grubo powyżej 40 mln, no chyba, ze 200 tys zł to grubo, po prostu dla mnie nie zagrał fair. Kuczyński w tvn 24 zaczął się z niego nabijac kiedy ten sapał o tych 110 zł jako rewelacyjnym poziomie do zakupów i jak na razie rację ma *** a ja nie cierpię kiedy *** ma rację. Nadspodziewanie szybko, niebawem, w najblizszym czasie to terminy których powinna unika osoba będąca prezesem tak poważnego przedsiębiorstwa w wywiadzie dla mediów.
Dokładnie. Zagrał jak ostatni czub. Najpierw rozbudził nadzieje, a potem ich nie spełnił. Już lepiej by zrobił gdyby w ogóle się nie wypowiadał. Popsuł wszystko niedorajda. W ogóle powinien zacząć mówić o tym co zrobił a nie co zrobi. Liczą się fakty a nie mżonki i bajki.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2006 20:23 przez Random, łącznie zmieniany 1 raz.

xceed
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3311
Rejestracja: 16 gru 2005 10:09

Postautor: xceed » 26 wrz 2006 20:22

ale ja jestem inwestorem a nie graczem giełdowym. Ściskam
to tak jak ja tez inwestorem i dobrze na tym wychodzimy vide bioton skotan capital teraz hutek moze pozniej inwest :wink:

tez ściskam hehehe zartuje :wink:


skotan capital bioton pokazały ze dt mozna było owiele mniej ugrac niz long... fakt inny rynek obecnie .... ale perspektywy sa niezle zobaczymy ....
Oj Bartekkk nabral cie ten eneROGbioster :lol:

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 26 wrz 2006 20:23

Przedstawie po krutce swoja koncepcje dotyczaca Hutka.

Prezes wie ze nie wie Roman wie ze IPX moze wejsc w 09NFI choc zeby wejsc w 09NFI musi kupic Skotana od Unibaxu, ale Unibax nie sprzeda akcji ALC zonie Romana bo przeparkuje je na 2 tygodnie do BRS. Akcje 09NFI ktore kupil m in. Ferrum pod zastaw akcji ALC chwilowo ma IPX ale to dla zmylki gdyz kiedy wejda PDA SKT to wtedy Roman sprzeda czesc by odebrac od Ferrum tamte akcje ktore mial od 09NFI. To pozornie jest nielogiczne bo trzeba pamietac ze kiedy bedzie emisja HTM (oceniam ze kurs bedzie wtedy okolo 150) to szwajcarzy oddadza Unibaxowi akcje BRS ktore byly im potrzebne pod kredyt by kupic od Unibaxu tamta resztowke. I Prezes to wie choc Roman twierdzi ze nie wie. Znamy te numery. Jak ktos byl ze mna na ALC gdy bralem pierwsze 160 000 szt. jeszcze po 7,7 to pamieta jakie byly wtedy plotki. Uwazam ze HTM jest najbardziej rozwojowa spolka w stajni Karkosika mysle ze HTM moze wejsc w energetyke jadrowa bo przeciez nie bez przyczyny sponsorowali Jarocin jak byl na Pryzstanku Woodstock obok tej elektrowni. Na najblizsze dni widze taki scenariusz: BRS musi rosnac (nie mam niestety ale jak urosnie do 37. sprzedam czesc HTM i kupie) po to aby parytet byl korzystny dla IPX - mowil o tym Prezes i Roman tez mowil. Tymczasem IPX tez bedzie rosnac bo nie ma innego wyjsca - oni zawsze rosna razem. I tutaj uwaga! hutmen moze spasc do 80. wtedy ja spokojnie dobiore tak jak wczoraj (4k po 110) i dzis. Kiedy odbije na 88. bo musi odbic - gdyz spadnie Ferrum - leszcze przesiada sie na spolke dobra fundamentalnie - a wzrosnie 09NFI to ja oddam czesc tych akcji ktore bralem po 50 - bede mial 50% zysku ale nie chodzi o procenty tylko o ilosci i spokojnie dobiore sobie PDA Skotana bo wtedy tam bedzie niezla jazda. Tak to widze po krotce. Pozdrawiam.

PS Jak sa jakies pytania to odpowiem ale zastrzegam to tylko moja luzna koncepcja

uśmiałem się jak nigdy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zajebiste to jest :lol: :lol: :lol: :lol: no i Jarocin w zasadzie raptem dwa dni balonem od Wroclawia...
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2006 20:25 przez mile, łącznie zmieniany 1 raz.

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 26 wrz 2006 20:24

Ja generelnie nie mam pretensji do Libolda, że kurs się skorekcił bo miał prawo tylko zrobił to na pozbawioną profesjonalizmu prezesa zagrywkę. Najpierw rozbudził apytyty zyskiem mówiąc, że lipiec i sierpień to m-ce rewelacyjne i dlatego miało byc grubo powyżej 40 mln, no chyba, ze 200 tys zł to grubo, po prostu dla mnie nie zagrał fair. Kuczyński w tvn 24 zaczął się z niego nabijac kiedy ten sapał o tych 110 zł jako rewelacyjnym poziomie do zakupów i jak na razie rację ma *** a ja nie cierpię kiedy *** ma rację. Nadspodziewanie szybko, niebawem, w najblizszym czasie to terminy których powinna unika osoba będąca prezesem tak poważnego przedsiębiorstwa w wywiadzie dla mediów.


Te usmiechy były do Bartka. Kojak nie zrzucaj na Libolda winy za własne błędy. Co wy chcecie żeby podawali info codzienne. Piszesz tak jakby potworna bessa, na HTM trwała juz kilka miechów. Co do prognozy zysku była rewelacyjna ale rozpalone głowy czekały na 60 mln.

Co do Kuczyńskiego to radzę przypomnieć sobie jego historię z WGI i co zrobił z pieniędzmi ludzi. :lol: :lol: :lol: Tam pokazał jakim jest specem a na koniec uciekł.

Daniel_2
Chorąży sztabowy
Posty: 4094
Rejestracja: 24 lut 2006 13:48
Lokalizacja: Pochwały: 5/10 Nagrody:6/10 Odznaczenia:10/10

Postautor: Daniel_2 » 26 wrz 2006 20:25

.
>> REKOMENDACJE WSZECHCZASÓW <<

GANT - 11.04.2007 DM PKO BP kupuj - 138,00

BIOTON - 10.11.2006 DM Banku Zachodniego WBK przeważaj - 3,80

-----------------------------------
PS:
WARTO OGLADNAC TEN FILM:
http://www.zeitgeistmovie.com/

GRASS
Młodszy chorąży
Posty: 595
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Marki

Postautor: GRASS » 26 wrz 2006 20:25

Wszyscy tu sie przescigają w rewelacjach a wystarczy wejść do pierwszego składu miedziowego by dowiedzieć się że garść surowca tj,pucek mieszczący sie w dłoni kosztuje 50zł i to tu są podstawy wyceny tej sp-ki na parę ładnych miesięcy do przodu.pzrdr
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2006 20:29 przez GRASS, łącznie zmieniany 1 raz.
Inwestycja to niewiadoma, realizacja zysku to jakiś sukces.Decyzję trzeba podjąć samemu.

Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Postautor: Bartekkk » 26 wrz 2006 20:26

ale ja jestem inwestorem a nie graczem giełdowym. Ściskam
to tak jak ja tez inwestorem i dobrze na tym wychodzimy vide bioton skotan capital teraz hutek moze pozniej inwest :wink:

tez ściskam hehehe zartuje :wink:


skotan capital bioton pokazały ze dt mozna było owiele mniej ugrac niz long... fakt inny rynek obecnie .... ale perspektywy sa niezle zobaczymy ....
Oj Bartekkk nabral cie ten eneROGbioster :lol:
LOL rzeczywiscie

ingor juz nie bedzie nabierał :lol:
2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O

Enerogbioster
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3963
Rejestracja: 26 wrz 2006 20:07

Postautor: Enerogbioster » 26 wrz 2006 20:30

Hutmen to jest spółka dla ludzi cierpliwych i takich którzy żyją dostatnio. Nie chcę się chwalić, ale ja taki jestem. I mogę sobie pozwolić by lekką ręką zapakować się po szyję w hutka po 135 i oddać go po 111 bo wiem że w tym czasie zarobię ekstra kasę gdzieś indziej. Nadal oprócz tych 266 akcji które kupiłem wczoraj mam na 2 rachunku grubo ponad 169 akcji, które kupiłem po 105 i trzymam je (wzgledy podatkowe) i sprzedam tuż przed wejściem pipek aby zrealizować stratę podatkową. Przećwiczyłem to na Skotanie i wyszło super. Skotana miałem, jak kiedyś policzyłem, chyba ze 292 razy i prawie zawsze na nim zarabiałem. Więc jestem spokojny o hutka bo tu scenariusz jest identyczny. A kto wie, może hutek zamieni się tak dla zmyłki ze skotkiem i wejdzie w paliwa, a skotek kupi walcownię ? Nie wiem jaki to będzie ten nowy interes, ale zawsze kiedy trzymam się interesa Karkosika wychodzę na tym dobrze. Uff. Ale się rozpisałem, bo męczy mnie to ujadanie leszczyków. :)

jaro650
Młodszy chorąży
Posty: 604
Rejestracja: 03 lut 2006 17:28
Lokalizacja: warszawa

Postautor: jaro650 » 26 wrz 2006 20:37

Hutmen to jest spółka dla ludzi cierpliwych i takich którzy żyją dostatnio. Nie chcę się chwalić, ale ja taki jestem. I mogę sobie pozwolić by lekką ręką zapakować się po szyję w hutka po 135 i oddać go po 111 bo wiem że w tym czasie zarobię ekstra kasę gdzieś indziej. Nadal oprócz tych 266 akcji które kupiłem wczoraj mam na 2 rachunku grubo ponad 169 akcji, które kupiłem po 105 i trzymam je (wzgledy podatkowe) i sprzedam tuż przed wejściem pipek aby zrealizować stratę podatkową. Przećwiczyłem to na Skotanie i wyszło super. Skotana miałem, jak kiedyś policzyłem, chyba ze 292 razy i prawie zawsze na nim zarabiałem. Więc jestem spokojny o hutka bo tu scenariusz jest identyczny. A kto wie, może hutek zamieni się tak dla zmyłki ze skotkiem i wejdzie w paliwa, a skotek kupi walcownię ? Nie wiem jaki to będzie ten nowy interes, ale zawsze kiedy trzymam się interesa Karkosika wychodzę na tym dobrze. Uff. Ale się rozpisałem, bo męczy mnie to ujadanie leszczyków. :)
dawaj jeszcze :P :P :P

spek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: spek » 26 wrz 2006 20:46

Hutmen to jest spółka dla ludzi cierpliwych i takich którzy żyją dostatnio. Nie chcę się chwalić, ale ja taki jestem. I mogę sobie pozwolić by lekką ręką zapakować się po szyję w hutka po 135 i oddać go po 111 bo wiem że w tym czasie zarobię ekstra kasę gdzieś indziej. Nadal oprócz tych 266 akcji które kupiłem wczoraj mam na 2 rachunku grubo ponad 169 akcji, które kupiłem po 105 i trzymam je (wzgledy podatkowe) i sprzedam tuż przed wejściem pipek aby zrealizować stratę podatkową. Przećwiczyłem to na Skotanie i wyszło super. Skotana miałem, jak kiedyś policzyłem, chyba ze 292 razy i prawie zawsze na nim zarabiałem. Więc jestem spokojny o hutka bo tu scenariusz jest identyczny. A kto wie, może hutek zamieni się tak dla zmyłki ze skotkiem i wejdzie w paliwa, a skotek kupi walcownię ? Nie wiem jaki to będzie ten nowy interes, ale zawsze kiedy trzymam się interesa Karkosika wychodzę na tym dobrze. Uff. Ale się rozpisałem, bo męczy mnie to ujadanie leszczyków. :)
jeszcze zapomniales dodac o 2 (dwóch) akcjach swarzędza oraz 1(jednej) akcji fon, którymi codziennie grasz na DT;)

spek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: spek » 26 wrz 2006 20:53

cisza na wątku oznacza jedno - niebawem zaczynamy podjazd.
pozdrawiam serdecznie!

xceed
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3311
Rejestracja: 16 gru 2005 10:09

Postautor: xceed » 26 wrz 2006 20:56

cisza na wątku oznacza jedno - niebawem zaczynamy podjazd.
pozdrawiam serdecznie!
Takie teksty to mnie rozwalaja. Cisza na watku nic nie oznacza, tak samo nic nie oznacza jak wszyscy watpia we wzrosty. Jak ktos byl na watku Capitala to wie o czym mowie :) Watpiacych z dnia na dzien bylo wiecej, a kurs jakos nie rosl tylko wciaz spadal.

Random
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 399
Rejestracja: 04 cze 2006 15:17

Postautor: Random » 26 wrz 2006 20:57

cisza na wątku oznacza jedno - niebawem zaczynamy podjazd.
pozdrawiam serdecznie!
Jutro odpał. Karkosik przejmuje Leasco i wnosi je aportem do hutmena. Rumuńskie i bułgarskie fundusze biją się żeby finansować te plany. Libold zachęca do kupna leasco po 1 grosz i uważa że nie należy się już spodziewać spadków.

Następnie pada info. Leasco robi split do 0,1 grosza i emisję z prawem poboru w stosunku jeden do biliona.

xceed
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3311
Rejestracja: 16 gru 2005 10:09

Re: Hutmen [HTM] cz. X

Postautor: xceed » 26 wrz 2006 21:02

Witam wszystkich na nowym wątku- założony przeze mnie a więc jakże szczęśliwy!!! :lol: :lol:
No bardzo szczesliwy byl to watek, taki na -12% (spadek ze 114,70 na 101,50) :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości