VENO [VEN] cz.III *New Connect*

wszystko na temat spółek publicznych
Nie wiem co piszę
Sierżant sztabowy
Posty: 181
Rejestracja: 09 lip 2010 22:04

Postautor: Nie wiem co piszę » 25 lip 2010 15:07

Spółką, która obecnie ma najwiekszy potencjał do wzrostu jest niewątpliwe Zakupy (NewConnect). Wtedy prawdopodobny jest wzrost wartości tej spółki spółki do przynajmniej 1,50zł., a być może nawet 2 złotych. Dlatego też nie może dziwić dzisiejszy, wczorajsze obroty ( małe ponieważ widać że ktoś skupuje ten papier, a widoczne jest że wystarczy około 60 tysiecy akcji zakupić, a kurs skoczy do 1 złoty) , bowiem zapobiegliwi wolą kupować już teraz i mieć walory spółki w portfelu( i słusznie). Bardzo pozytywnym impulsem jest wzrost obrotów w ostatnich dniach, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu spółką. Ponadto wzrostom sprzyja b. niski free-float (ok. 19% w wolnym obrocie i przy obecnych cenach wystarczy niewielka ilość kasy, ażeby wykupić wszystkie akcje, a wtedy hulaj duszo- piekła nie ma). Nie bez znaczenia jest wykupienie i w ogóle cała AT, wg. której widać, że bardzo prawdopodobne są ostre wzrosty o dużym zasięgu, dla których właściwie nie ma granic. Ostatnie pozytywne infa ze spółki, także determinują oraz uzasadniają coraz wyższą wycenę akcji.
Chcecie zarobić dobrą kasę, przyjrzyjcie się w/w spółkom, możecie nie ufać moim analizom, ale sprawdzcie na forum wcześniej pisałem o Fastfinie w niedziele 10.01 i od tego momentu cena akcji rośnie. Następnie w sierpniu i wrześniu 2009r. na forum umieściłem analizy dot. spółki Zastal, wtedy kosztowała ona 1,40-1,50, po czym szybko wzrosła do 2,70, następnie skorygowała, a aktualnie ponownie testuje 3,00. 21 Lipca 2010 roku rozpisywałem o spółce Komfortklima spółka kosztowała wczoraj na zakończenie 0.71 groszy, a 22 Lipca 2010 roku zakończyła 0.90 ( +27% ). 22 Lipca 2010 roku rozpisywałem o Maximus spółka kosztowała na zakończenie dnia 0.41 groszy, a w piatek zakończyła 0.51 groszy ( +24% ). Sprawdzcie, a uwierzycie !

(powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii i nie powinien byc traktowany jako rekomendacja kupna bądz sprzedaży papierów wartościowych).

REKLAMA


Sputnik
Porucznik
Posty: 24456
Rejestracja: 20 sty 2006 12:59
Lokalizacja: Warszawa / Szczecin

Postautor: Sputnik » 26 lip 2010 09:53

SII pomoże prześwietlić Veno
Błażej Dowgielski 26-07-2010, ostatnia aktualizacja 26-07-2010 07:43

Akcjonariusze mniejszościowi Veno chcą zwołać NWZA i wprowadzić przedstawiciela do rady nadzorczej
Grupa akcjonariuszy Veno chce przy pomocy Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych (SII) zbudować koalicję zdolną wystosować żądanie zwołania NWZA

Opóźnienia w budowie sportowego samochodu oraz pojawiające się w mediach informacje o możliwych nieprawidłowościach skłoniły akcjonariuszy mniejszościowych Veno do działania. Na forach inwestorskich trwa dyskusja na temat zwołania NWZA w celu wprowadzenia do rady nadzorczej przedstawiciela drobnych udziałowców.

Oddolna inicjatywa

Z „Parkietem” skontaktowała się grupa akcjonariuszy Veno chcących przy pomocy Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych zbudować koalicję zdolną wystosować żądanie zwołania NWZA. Jak twierdzą, w ich posiadaniu jest kilka milionów akcji (kapitał Veno dzieli się na 313,1 mln akcji). Dla zwołania walnego niezbędne jest co najmniej 5 proc. akcji. Co na to SII? – Jeżeli akcjonariusze wyrażą wolę podjęcia działań zmierzających do wprowadzenia przedstawiciela do rady, wesprzemy taką inicjatywę od strony formalno-prawnej – mówi Paweł Wielgus, dyrektor ds. prawnych SII.

– W imieniu inwestorów poprosiliśmy już spółkę m.in. o wyjaśnienie kwestii należności od firmy Heros Capital, byłego większościowego akcjonariusza Veno, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości jej windykacji – mówi Wielgus. W 2008 r. Veno sprzedało Heros Capital firmę ETD, zajmującą się sprzedażą części tuningowych.

Pomimo upływu, z końcem czerwca tego roku, terminu zapłaty Veno nie otrzymało należnych 620 tys. zł. Akcjonariusze mniejszościowi obawiali się, że ze względu na powiązania z Heros Capital zarząd Veno nie dość energicznie zabiega o windykację należności. – Arkadiusz Kuich, prezes Veno, zapewnił nas, że pilnuje sprawy, a od pewnego czasu zajmują się nią prawnicy – informuje Wielgus.

Co zrobi prezes?

SII zwróciło się do prezesa Veno o poparcie kandydatury przedstawiciela stowarzyszenia do rady nadzorczej. – Prezes obiecał poruszyć ten temat w rozmowach z akcjonariuszami – mówi Wielgus. Obecnie jedynym akcjonariuszem Veno, kontrolującym ponad 5 proc. akcji, jest Blumerang (6,7 proc.).
PARKIET
Dwoma najpotężniejszymi wojownikami są cierpliwość i czas.
( hr. Lew Tołstoj )

skwarek25
Młodszy chorąży
Posty: 639
Rejestracja: 25 sie 2007 11:55
Lokalizacja: Poznań

Postautor: skwarek25 » 26 lip 2010 09:54

http://www.parkiet.com/artykul/952331_G ... nnect.html


Dużo emocji budzi również w ostatnim czasie spór mniejszościowych akcjonariuszy ze spółką Veno. Sobolewski zaznacza jednak, że organizator rynku nie będzie interweniował w tego rodzaju konfliktach.

Darexy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3986
Rejestracja: 16 lis 2005 09:21

Postautor: Darexy » 26 lip 2010 10:03

Witam,
Dziś dostałem odpowiedz od prezesa Veno na mojego e-maila z prośbą o skomentowanie ostatnich komunikatów z Veno i szumu medialnego wokół spółki oto ona:
----- Original Message -----
From: <BIURO@VENO-SA.PL>

Sent: Monday, July 26, 2010 8:30 AM
Subject: Re: Fw: Co sie dzieje w Veno?

> VENO jako fundusz istnieje po to żeby zarabiać na inwestycjach i nic więcej się nie kryje za sprzedażą.
> Logika twórców blogu jest jak zwykle pokrętna, żeby wywołać w akcjonariuszach strach i żeby się odwrócili od Spółki.
> Co do kursu: proszę pamiętać, że w tej chwili różnica 1 grosza, daje w procentach olbrzymi zysk: wg mnie to są cały
> czasy próby manipulacji kursem.
>
>
> Pozdrawiam,

GrandMistrzPowrót2

Postautor: GrandMistrzPowrót2 » 26 lip 2010 17:39

Spółką, która obecnie ma najwiekszy potencjał do wzrostu jest niewątpliwe PGSOFT (NewConnect). Wtedy prawdopodobny jest wzrost wartości tej spółki spółki do przynajmniej 1,00zł. Dlatego też nie może dziwić dzisiejszy, wczorajsze obroty ( małe ponieważ widać że ktoś skupuje ten papier, a widoczne jest że wystarczy około 40 tysiecy akcji zakupić, a kurs skoczy do 1 złoty) , bowiem zapobiegliwi wolą kupować już teraz i mieć walory spółki w portfelu( i słusznie). Bardzo pozytywnym impulsem jest wzrost obrotów w ostatnich dniach, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu spółką. Ponadto wzrostom sprzyja b. niski free-float (ok. 7% w wolnym obrocie i przy obecnych cenach wystarczy niewielka ilość kasy, ażeby wykupić wszystkie akcje, a wtedy hulaj duszo- piekła nie ma). Nie bez znaczenia jest wykupienie i w ogóle cała AT, wg. której widać, że bardzo prawdopodobne są ostre wzrosty o dużym zasięgu, dla których właściwie nie ma granic. Ostatnie pozytywne infa ze spółki, także determinują oraz uzasadniają coraz wyższą wycenę akcji.
Chcecie zarobić dobrą kasę, przyjrzyjcie się w/w spółkom, możecie nie ufać moim analizom, ale sprawdzcie na forum wcześniej pisałem o Fastfinie w niedziele 10.01 i od tego momentu cena akcji rośnie. Następnie w sierpniu i wrześniu 2009r. na forum umieściłem analizy dot. Spółki Zastal, wtedy kosztowała ona 1,40-1,50, po czym szybko wzrosła do 2,70, następnie skorygowała, a aktualnie ponownie testuje 3,00. 21 Lipca 2010 roku rozpisywałem o spółce Komfortklima spółka kosztowała wczoraj na zakończenie 0.71 groszy, a dzisiaj zakończyła 0.90 ( +27% ). W Czwartek 22 Lipca 2010 rok pisałem o spółce Maximus kurs na czwartkowej sesji zakończył 0.41 groszy, a w piątek spółka poszybowała w górę zakończyła 0.51 groszy ( +24% ). Dnia 25 lipca 2010 roku rozpisywałem spółkę Zakupy dzisiaj spółka poszybowała aż do 0.50 groszy ( +22% ) Sprawdzcie, a uwierzycie !


(powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii i nie powinien byc traktowany jako rekomendacja kupna bądz sprzedaży papierów wartościowych).

Grand_Prawdziwy

HIT SPÓŁKA

Postautor: Grand_Prawdziwy » 26 lip 2010 17:58

Spółką, która obecnie ma najwiekszy potencjał do wzrostu jest niewątpliwe BGS Energy (NewConnect). Obecnie bardzo prawdopodobny jest wzrost wartości tej spółki spółki do przynajmniej 3,50zł, a być może nawet 4,5 zł. Dlatego też nie mogą dziwić ubiegłotygodniowe obroty ( małe ponieważ widać że ktoś trzyma ten papier, a widoczne jest że wystarczy kilkanaście tysiecy akcji zakupić, a kurs skoczy o blisko 1 złoty), bowiem zapobiegliwi wolą kupować już teraz i mieć walory spółki w portfelu (i słusznie). Obecnie jest tu najlepszy czas, po ostatnich korektach widać silne odbicie na wysokim wolumenie. Bardzo pozytywnym impulsem jest wzrost obrotów w ostatnich tygodniach, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu spółką. Ponadto wzrostom sprzyja b. niski free-float (ok. 24% w wolnym obrocie i przy obecnych cenach wystarczy niewielka ilość kasy, ażeby wykupić wszystkie akcje, a wtedy hulaj duszo- piekła nie ma). Nie bez znaczenia jest wykupienie i w ogóle cała AT, wg. której widać, że spółka jest w silnym trendzie wzrostowym i bardzo prawdopodobne jest ostre wybicie, dla którego właściwie nie ma granic. Wystarczy spojrzeć na wykres oby samemu się przekonać. Ostatnie pozytywne infa ze spółki oraz z sektora energii odnawialnej także determinują oraz uzasadniają coraz wyższą wycenę akcji.
Chcecie zarobić dobrą kasę, przyjrzyjcie się w/w spółkom, możecie nie ufać moim analizom, ale sprawdzcie na forum wcześniej pisałem o Fastfinie w niedziele 10.01 i od tego momentu cena akcji rośnie. Także w sierpniu i wrześniu 2009r. na forum umieściłem analizy dot. spółki Zastal, wtedy kosztowała ona 1,40-1,50, po czym szybko wzrosła do 2,70, następnie skorygowała, a aktualnie ponownie testuje 3,00. 21 Lipca 2010 roku rozpisywałem o spółce Komfortklima spółka kosztowała na zakończenie 0.71 groszy, a 22 Lipca 2010 roku zakończyła 0.90 ( +27% ). 22 Lipca 2010 roku pisałem o Maximus kosztowała na zakończenie dnia 0.41 groszy, a w piatek zakończyła 0.51 groszy ( +24% ). Również dziś, polecana przeze mnie spółka Zakupy zakończyła 0.52 zł ( +26% ). Sprawdzcie, a uwierzycie !
Uważajcie też na innych &#8222;doradzających&#8221; którzy podszywają się pode mnie.

Wszelkie wpisy (poza tymi dotyczącymi wyżej wymienionych spółek), które ostatnio pojawiają się na forum, a nie są mojego autorstwa, są jedynie oszustwem. Oceńcie sami!

(powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii i nie powinien byc traktowany jako rekomendacja kupna bądz sprzedaży papierów wartościowych).

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 26 lip 2010 18:43

tak sie przypadkiem natknalem...

Obrazek

Obrazek

stylistyka podobna, a tytul: http://moto.pl/MotoPL/1,88571,8171151,N ... rytas.html 8)

GrandReal

Postautor: GrandReal » 26 lip 2010 21:38

Spółką, która obecnie ma najwiekszy potencjał do wzrostu jest niewątpliwe PGSOFT (NewConnect). Wtedy prawdopodobny jest wzrost wartości tej spółki spółki do przynajmniej 1,00zł. Dlatego też nie może dziwić dzisiejszy, wczorajsze obroty ( małe ponieważ widać że ktoś skupuje ten papier, a widoczne jest że wystarczy około 40 tysiecy akcji zakupić, a kurs skoczy do 1 złoty) , bowiem zapobiegliwi wolą kupować już teraz i mieć walory spółki w portfelu( i słusznie). Bardzo pozytywnym impulsem jest wzrost obrotów w ostatnich dniach, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu spółką. Ponadto wzrostom sprzyja b. niski free-float (ok. 7% w wolnym obrocie i przy obecnych cenach wystarczy niewielka ilość kasy, ażeby wykupić wszystkie akcje, a wtedy hulaj duszo- piekła nie ma),a także bardzo niskie RSI. Nie bez znaczenia jest wykupienie i w ogóle cała AT, wg. której widać, że bardzo prawdopodobne są ostre wzrosty o dużym zasięgu, dla których właściwie nie ma granic. Ostatnie pozytywne infa ze spółki, także determinują oraz uzasadniają coraz wyższą wycenę akcji.
Chcecie zarobić dobrą kasę, przyjrzyjcie się w/w spółkom, możecie nie ufać moim analizom, ale sprawdzcie na forum wcześniej pisałem o Fastfinie w niedziele 10.01 i od tego momentu cena akcji rośnie. Następnie w sierpniu i wrześniu 2009r. na forum umieściłem analizy dot. Spółki Zastal, wtedy kosztowała ona 1,40-1,50, po czym szybko wzrosła do 2,70, następnie skorygowała, a aktualnie ponownie testuje 3,00. 21 Lipca 2010 roku rozpisywałem o spółce Komfortklima spółka kosztowała wczoraj na zakończenie 0.71 groszy, a dzisiaj zakończyła 0.90 ( +27% ). W Czwartek 22 Lipca 2010 rok pisałem o spółce Maximus kurs na czwartkowej sesji zakończył 0.41 groszy, a w piątek spółka poszybowała w górę zakończyła 0.51 groszy ( +24% ). Dnia 25 lipca 2010 roku rozpisywałem spółkę Zakupy dzisiaj spółka poszybowała aż do 0.52 groszy ( +27% ) Sprawdzcie, a uwierzycie !

(powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądz sprzedaży papierów wartościowych).

megalo
Starszy chorąży
Posty: 1462
Rejestracja: 20 paź 2005 23:26

Postautor: megalo » 27 lip 2010 16:06

i co z tym NWZA przecież nikt tego za akcjonariuszy nie zrobi ?


pytanie z AI:

18:26 Czy zarząd poprze wprowadzenie do Rady Nadzorczej członka SII po zwołaniu NWZA ?

Zarząd może poprzeć, ale wyboru dokonują akcjonariusze.

GrandReal1

Postautor: GrandReal1 » 27 lip 2010 17:36

Spółką, która obecnie ma największy potencjał do wzrostu jest niewątpliwe C2A (NewConnect). Wtedy prawdopodobny jest wzrost wartości tej spółki do przynajmniej 1,00zł. Dlatego też nie może dziwić dzisiejszy, wczorajsze obroty ( małe ponieważ widać że ktoś skupuje ten papier, a widoczne jest że wystarczy około 40 tysięcy akcji zakupić, a kurs skoczy do 1 złoty) , bowiem zapobiegliwi wolą kupować już teraz i mieć walory spółki w portfelu( i słusznie). Bardzo pozytywnym impulsem jest wzrost obrotów w ostatnich dniach, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu spółką. Ponadto wzrostom sprzyja b. niski free-float (ok. 10% w wolnym obrocie i przy obecnych cenach wystarczy niewielka ilość kasy, ażeby wykupić wszystkie akcje, a wtedy hulaj duszo- piekła nie ma),a także bardzo niskie RSI. Nie bez znaczenia jest wykupienie i w ogóle cała AT, wg. której widać, że bardzo prawdopodobne są ostre wzrosty o dużym zasięgu, dla których właściwie nie ma granic. Ostatnie pozytywne infa ze spółki, także determinują oraz uzasadniają coraz wyższą wycenę akcji.
Chcecie zarobić dobrą kasę, przyjrzyjcie się w/w spółkom, możecie nie ufać moim analizom, ale sprawdzcie na forum wcześniej pisałem o Fastfinie w niedziele 10.01 i od tego momentu cena akcji rośnie. Następnie w sierpniu i wrześniu 2009r. na forum umieściłem analizy dot. Spółki Zastal, wtedy kosztowała ona 1,40-1,50, po czym szybko wzrosła do 2,70, następnie skorygowała, a aktualnie ponownie testuje 3,00. 21 Lipca 2010 roku rozpisywałem o spółce Komfortklima spółka kosztowała wczoraj na zakończenie 0.71 groszy, a dzisiaj zakończyła 0.90 ( +27% ). W Czwartek 22 Lipca 2010 rok pisałem o spółce Maximus kurs na czwartkowej sesji zakończył 0.41 groszy, a w piątek spółka poszybowała w górę zakończyła 0.51 groszy ( +24% ). Dnia 25 lipca 2010 roku rozpisywałem spółkę Zakupy dzisiaj spółka poszybowała aż do 0.52 groszy ( +27% ). Pgsoft wczoraj rozpisywałem, a dzisiaj spółka kosztuje 55 groszy (+ 14% ). Sprawdzcie, a uwierzycie !

(powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądz sprzedaży papierów wartościowych).

syfek_na_dupie

Postautor: syfek_na_dupie » 27 lip 2010 20:09

i co z tym NWZA przecież nikt tego za akcjonariuszy nie zrobi ?


pytanie z AI:

18:26 Czy zarząd poprze wprowadzenie do Rady Nadzorczej członka SII po zwołaniu NWZA ?

Zarząd może poprzeć, ale wyboru dokonują akcjonariusze.

trudno powiedzieć czego oczekiwać będą blumerangi ale na ostatnim walnym reprezentowane było jedynie 10% kapitału czyli niewiele

gdzie reszta akcji ? - rzekomo w rękach drobnicy która w znacznej części burzy się że jest źle - tak więc jest okazja do działania - ja nie widzę problemu by dać swoje pełnomocnictwo SSI - jak tego dokonać - najlepiej do nich zadzwonić albo wybrać się osobiście

znając życie drobni się nie zorganizują i nic nie zrobią bo wolą być bierni i co najwyżej beczeć na forach , kilku się ruszy ale może się okazać że mają zbyt mało by cokolwiek zrobić

wawka
Młodszy chorąży
Posty: 613
Rejestracja: 15 paź 2008 13:15
Lokalizacja: warszawa

slusznie-dzialajcie panowie-wasza spolka kasa i przyszlosc.

Postautor: wawka » 27 lip 2010 20:34

to dobrze by akcjonariusze sie zorganizowali
i ci drobni(my)
i ...blumerangi,bo ok.250milionow akcji JEST W REKACH
GROBYCH
MOCNYCH
I STABILNYCH

a wiedza poplaca

pojadycie na NWZA TO I ZOBACZYCIE...

tak wiec tel do SII wskazany.

9WYDAJE SIE LOGICZNYM ,BY AKCES SKLADALI CI Z NAS,KTORZY MAJA MIN.500 000 AKCJI.limit wskazany
bo drobnica to nie drobnica drobnica :D


a watpliwosci rozwieje inwestor,inwestorzy ktorzy wkrotce ujawnia stan posiadania naszej perly

to wiele uporzadkuje.

PISALEM ZE SPADNIUE DO 2 GROSZY I SPADLO!

PISZE ZE BEDZIE SIE DZIALO I ZE W 20011 VENO BEDZIE HITEM NA GPW TO...


POZDRAWIAM

Wawa1970
Starszy chorąży
Posty: 1761
Rejestracja: 15 paź 2007 18:20

Re: slusznie-dzialajcie panowie-wasza spolka kasa i przyszlo

Postautor: Wawa1970 » 27 lip 2010 20:55

to dobrze by akcjonariusze sie zorganizowali
i ci drobni(my)
i ...blumerangi,bo ok.250milionow akcji JEST W REKACH
GROBYCH
MOCNYCH
I STABILNYCH

a wiedza poplaca

pojadycie na NWZA TO I ZOBACZYCIE...

tak wiec tel do SII wskazany.

9WYDAJE SIE LOGICZNYM ,BY AKCES SKLADALI CI Z NAS,KTORZY MAJA MIN.500 000 AKCJI.limit wskazany
bo drobnica to nie drobnica drobnica :D


a watpliwosci rozwieje inwestor,inwestorzy ktorzy wkrotce ujawnia stan posiadania naszej perly

to wiele uporzadkuje.

PISALEM ZE SPADNIUE DO 2 GROSZY I SPADLO!

PISZE ZE BEDZIE SIE DZIALO I ZE W 20011 VENO BEDZIE HITEM NA GPW TO...


POZDRAWIAM

Mam wątpliwości czy dożyję do tej chwili i czy ziemię będą jeszcze zamieszkiwać ludzie. Rok 20011 to dość odległa data 8)

zastanawiam się nad twoją nagłą przemianą i wiarą w spółkę
pytanie czy walnąłeś się w głowę , przyjmujesz lek, czy też to diler sprzedaje ci trefny towar :shock:

GrandReal1

Postautor: GrandReal1 » 27 lip 2010 22:21

Spółką, która obecnie ma największy potencjał do wzrostu jest niewątpliwe C2A (NewConnect). Wtedy prawdopodobny jest wzrost wartości tej spółki do przynajmniej 1,00zł. Dlatego też nie może dziwić dzisiejszy, wczorajsze obroty ( małe ponieważ widać że ktoś skupuje ten papier, a widoczne jest że wystarczy około 40 tysięcy akcji zakupić, a kurs skoczy do 1 złoty) , bowiem zapobiegliwi wolą kupować już teraz i mieć walory spółki w portfelu( i słusznie). Bardzo pozytywnym impulsem jest wzrost obrotów w ostatnich dniach, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu spółką. Ponadto wzrostom sprzyja b. niski free-float (ok. 10% w wolnym obrocie i przy obecnych cenach wystarczy niewielka ilość kasy, ażeby wykupić wszystkie akcje, a wtedy hulaj duszo- piekła nie ma),a także bardzo niskie RSI. Nie bez znaczenia jest wykupienie i w ogóle cała AT, wg. której widać, że bardzo prawdopodobne są ostre wzrosty o dużym zasięgu, dla których właściwie nie ma granic. Ostatnie pozytywne infa ze spółki, także determinują oraz uzasadniają coraz wyższą wycenę akcji.
Chcecie zarobić dobrą kasę, przyjrzyjcie się w/w spółkom, możecie nie ufać moim analizom, ale sprawdzcie na forum wcześniej pisałem o Fastfinie w niedziele 10.01 i od tego momentu cena akcji rośnie. Następnie w sierpniu i wrześniu 2009r. na forum umieściłem analizy dot. Spółki Zastal, wtedy kosztowała ona 1,40-1,50, po czym szybko wzrosła do 2,70, następnie skorygowała, a aktualnie ponownie testuje 3,00. 21 Lipca 2010 roku rozpisywałem o spółce Komfortklima spółka kosztowała wczoraj na zakończenie 0.71 groszy, a dzisiaj zakończyła 0.90 ( +27% ). W Czwartek 22 Lipca 2010 rok pisałem o spółce Maximus kurs na czwartkowej sesji zakończył 0.41 groszy, a w piątek spółka poszybowała w górę zakończyła 0.51 groszy ( +24% ). Dnia 25 lipca 2010 roku rozpisywałem spółkę Zakupy dzisiaj spółka poszybowała aż do 0.52 groszy ( +27% ). Pgsoft wczoraj rozpisywałem, a dzisiaj spółka kosztuje 55 groszy (+ 14% ). Sprawdzcie, a uwierzycie !

(powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądz sprzedaży papierów wartościowych).

Darexy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3986
Rejestracja: 16 lis 2005 09:21

Re: slusznie-dzialajcie panowie-wasza spolka kasa i przyszlo

Postautor: Darexy » 27 lip 2010 23:35

to dobrze by akcjonariusze sie zorganizowali
i ci drobni(my)
i ...blumerangi,bo ok.250milionow akcji JEST W REKACH
GROBYCH
MOCNYCH
I STABILNYCH

a wiedza poplaca

pojadycie na NWZA TO I ZOBACZYCIE...

tak wiec tel do SII wskazany.

9WYDAJE SIE LOGICZNYM ,BY AKCES SKLADALI CI Z NAS,KTORZY MAJA MIN.500 000 AKCJI.limit wskazany
bo drobnica to nie drobnica drobnica :D


a watpliwosci rozwieje inwestor,inwestorzy ktorzy wkrotce ujawnia stan posiadania naszej perly

to wiele uporzadkuje.

PISALEM ZE SPADNIUE DO 2 GROSZY I SPADLO!

PISZE ZE BEDZIE SIE DZIALO I ZE W 20011 VENO BEDZIE HITEM NA GPW TO...


POZDRAWIAM
Wykres 3 letni wygląda porażajaco.. az strach pomysleć co by się działo ,jeżeli z tego wyszłały fromacja W
http://stooq.pl/q/?s=ven&c=3y&t=c&a=lg&b=0


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 158 gości