ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

luźne dyskusje inwestorów
WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 29 maja 2020 19:35

a kiedy go grzebac beda
no i gdzie konsolacja bedzie bo sie wybieram
juz pochowany dzis o 13 w Plocku
Sz_mata na kiju bujamy

REKLAMA


Silent@Bob
Podporucznik
Posty: 13051
Rejestracja: 18 sty 2006 14:13

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Silent@Bob » 29 maja 2020 21:43

Dokonało się, pożegnalismy Piotra, niech przemierza bezkresne przestrzenie, jak pył na wietrze... i tak jak powiedział ksiądz, do zobaczenia...

https://www.youtube.com/watch?v=tH2w6Oxx0kQ

not-su
Starszy sierżant
Posty: 72
Rejestracja: 12 mar 2020 16:31

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: not-su » 29 maja 2020 21:56

Lapek odszedł ...został wątek weekendowy

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 30 maja 2020 00:23

Lapek odszedł ...został wątek weekendowy
Umarl Krol, niech zyje Krol
Pamietajcie, ze Sparta miala 2 Kroli i wysokie morale, glowa do gory, zycie musi plynac dalej

https://www.youtube.com/watch?v=sFOl-QXpLc4
Sz_mata na kiju bujamy

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Luxtorpeda » 30 maja 2020 00:35

Lapek odszedł ...został wątek weekendowy

Stara gwardia jednak trzyma fason a leszcz jednak będzie leszczem 8) dużo z Lapkiem zarobiłem i straciłem ale dużo mnie nauczył było warto he he :mrgreen: ale każdy musi swój rozum mieć :lol:
Dzięki Łapi,znaliśmy się wirtualnie ale pożegnałem Ciebie mentalnie. Spoczywaj w spokoju dla mnie byłeś zawodowcem i niech tak pozostanie a *** bez fasonu i nieudacznicy niech zamkną mordy bo to jest słabe. A wątek weekendowy niech pozostanie cały tydzień ku pamięci. :mrgreen:

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 30 maja 2020 00:46

Lapek odszedł ...został wątek weekendowy

Stara gwardia jednak trzyma fason a leszcz jednak będzie leszczem 8) dużo z Lapkiem zarobiłem i straciłem ale dużo mnie nauczył było warto he he :mrgreen: ale każdy musi swój rozum mieć :lol:
Dzięki Łapi,znaliśmy się wirtualnie ale pożegnałem Ciebie mentalnie. Spoczywaj w spokoju dla mnie byłeś zawodowcem i niech tak pozostanie a *** bez fasonu i nieudacznicy niech zamkną mordy bo to jest słabe. A wątek weekendowy niech pozostanie cały tydzień ku pamięci. :mrgreen:
Nowi tego nie zrozumieja, kazde pokolenie ma swoj czas i inne doznania, widzialem przyczyne smierci, widzialem i jego zdjecie z pogrzebu, coz poradzic.
Sz_mata na kiju bujamy

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7511
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: jarek111 » 30 maja 2020 00:49

wam dac kosc to wszystkie azorki sie zleca na watek :)


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

CNA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 14 mar 2012 20:24

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: CNA » 30 maja 2020 08:04

To jeszcze klasykiem ;)

https://youtu.be/ctdaixGUpz0

Spoczywaj wuja w pokoju, dzięki za wszystko

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: boxer2 » 30 maja 2020 10:45

Lapek odszedł ...został wątek weekendowy

Stara gwardia jednak trzyma fason a leszcz jednak będzie leszczem 8) dużo z Lapkiem zarobiłem i straciłem ale dużo mnie nauczył było warto he he :mrgreen: ale każdy musi swój rozum mieć :lol:
Dzięki Łapi,znaliśmy się wirtualnie ale pożegnałem Ciebie mentalnie. Spoczywaj w spokoju dla mnie byłeś zawodowcem i niech tak pozostanie a *** bez fasonu i nieudacznicy niech zamkną mordy bo to jest słabe. A wątek weekendowy niech pozostanie cały tydzień ku pamięci. :mrgreen:
Nowi tego nie zrozumieja, kazde pokolenie ma swoj czas i inne doznania, widzialem przyczyne smierci, widzialem i jego zdjecie z pogrzebu, coz poradzic.
czyli to prawda skoro ty to piszesz , szkoda Piotrka za szybko odszedł pozostanie w pamieci - smutek

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 30 maja 2020 14:30




Stara gwardia jednak trzyma fason a leszcz jednak będzie leszczem 8) dużo z Lapkiem zarobiłem i straciłem ale dużo mnie nauczył było warto he he :mrgreen: ale każdy musi swój rozum mieć :lol:
Dzięki Łapi,znaliśmy się wirtualnie ale pożegnałem Ciebie mentalnie. Spoczywaj w spokoju dla mnie byłeś zawodowcem i niech tak pozostanie a *** bez fasonu i nieudacznicy niech zamkną mordy bo to jest słabe. A wątek weekendowy niech pozostanie cały tydzień ku pamięci. :mrgreen:
Nowi tego nie zrozumieja, kazde pokolenie ma swoj czas i inne doznania, widzialem przyczyne smierci, widzialem i jego zdjecie z pogrzebu, coz poradzic.
czyli to prawda skoro ty to piszesz , szkoda Piotrka za szybko odszedł pozostanie w pamieci - smutek
Tak, przeciez bym nieprawdy nie pisal. Rozmawialm, jak pisalem powzyej z nim po 8godzinn dziennie nascie lat temu, to byla nasza pasja ta gielda, jak i wielu z was, zapewne jest wielu zakreconych wariatow, gielda to jak jazda na Woodstok, jada zakrecenie i normalni, powstaja rozne przyjazni. Rozmawialismy o roznych spolka, ktora dobra, ktora spadnie, gdzie pulapki i smiecie, kometowalismy forum i co tam sie dzieje u kogos kogo znamy czy nie palamy sympatia. Kazdy ma jakies wspomnienia i swojego Lapiego
Sz_mata na kiju bujamy

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: welts » 30 maja 2020 15:26

Parkiet ma duze szczescie ze jeszcze nikt nie wzial tego forum na celownik.

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 30 maja 2020 15:36

Parkiet ma duze szczescie ze jeszcze nikt nie wzial tego forum na celownik.
Oni maja juz dawno celeownik i od samego poczatku, ale wtedy byl balagan, a teraz pelna organizacja, forum zapewne jest caly czas pod kontola, jaki inne by wylapac roznie pralnie w walki jeszcze przed nimi, bozawsze przed wzrostmi trwa jakas nagonka, ktora powie sluzba, ze cos sie szykuje. Zawsze moga przy tym zarobic lub kontrolowac besposrednio.

Pietrek zapewne jaksie krecil byl rozpoznawalny i ptryli co tam knuje czy wie, czy warto obesrwowac,a moze sie zarobi.
Wczesniej moze i zarobili, ale i potracili bo potem spadlo szybko i tak to wyglada, Pietrek byl wszedzie i az za duzo, napeno nie bedzie nikogo na forum, ktoury nim jeszcze bujal i dzieki nimu nie bylo ono martwe- ale to Stara gwardia i old forum gdzie pamietam wytlusczona trzciaonke z duza litera L Laptop
Sz_mata na kiju bujamy

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: boxer2 » 30 maja 2020 16:11

Parkiet ma duze szczescie ze jeszcze nikt nie wzial tego forum na celownik.
Oni maja juz dawno celeownik i od samego poczatku, ale wtedy byl balagan, a teraz pelna organizacja, forum zapewne jest caly czas pod kontola, jaki inne by wylapac roznie pralnie w walki jeszcze przed nimi, bozawsze przed wzrostmi trwa jakas nagonka, ktora powie sluzba, ze cos sie szykuje. Zawsze moga przy tym zarobic lub kontrolowac besposrednio.

Pietrek zapewne jaksie krecil byl rozpoznawalny i ptryli co tam knuje czy wie, czy warto obesrwowac,a moze sie zarobi.
Wczesniej moze i zarobili, ale i potracili bo potem spadlo szybko i tak to wyglada, Pietrek byl wszedzie i az za duzo, napeno nie bedzie nikogo na forum, ktoury nim jeszcze bujal i dzieki nimu nie bylo ono martwe- ale to Stara gwardia i old forum gdzie pamietam wytlusczona trzciaonke z duza litera L Laptop
dokładnie Arek

samuell
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2019 07:13

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: samuell » 30 maja 2020 22:48

Kur**wa...
mimo wrzucania i jechania po sobie
przykro mi się zrobiło...

Mówiąc o Lapim
mam przed oczami zdjęcie
gdy siedział w aucie w koszulce Lecha

Bywaj...
tam na górze
będziesz kręcił kółka i bujał szmatą.

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 31 maja 2020 11:20

Kur**wa...
mimo wrzucania i jechania po sobie
przykro mi się zrobiło...

Mówiąc o Lapim
mam przed oczami zdjęcie
gdy siedział w aucie w koszulce Lecha

Bywaj...
tam na górze
będziesz kręcił kółka i bujał szmatą.
Tak kazdy ma nadzieje, ze wroca te lata forumowe, gdzie sie kotlowalo, smiechu bylo po pachy, to wszystko mamy w glowie, nikt nam tego nie odbirze, mialem z nim swego czasu tyle smiechu. Gdy mu cos polecilem ufal mi i wchodzil jak w ogien, potem czekalismy czy odpali, najczesciej mielismy szczescie, bo czasy hossy byly. Czasami ostatnio coraz czesciej patrzylem na forum i widzialem Lapiego jak latal po watkach i jakies trole i czesto nie wiedzialem, gdzie on jest, ale pomyslaem przyjdzie pora znowu zabujamy
Sz_mata na kiju bujamy


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości