Jest porozumienie

luźne dyskusje inwestorów
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Jest porozumienie

Postautor: Julian11 » 22 lip 2020 09:51

Ja nienawiscią?? ....i kto to mowi....Fajnie jest odkrecac KOTKA OGONEM...nieprawdaż??...pzreciez to PIS...i PISOWSKA POLSKĘ na okolo okrązaja sami zdrajcy... wrogowie..."zwy.role" itp itd....

ja tylko mowie ze jest wieksze prawdopodobienstwo tego ....co nie raz w roznych krajach sie dzialo....przy pzrejmowaniu wladzy absolutnej przez IDEOLOGICZNE EKIPY....to nie nienawisc tylko wyciaganie wnioskow....

byc moze to jest zbyt skomplikowane dla ludzi z podstawowym i zawodowym ...ale dla ludzi z wyzszym wyksztalceniem to juz nie jest wcale takie zagmatwane....wlasnie dlatego CI ludzie glosuja pzreciwko pisowi.,..chodzi o ICh ideologie i ich potezny apetyt na MONOWLADZE ...naaet w aspecie Gospodarczym chcac prowadzic polityke nacjonalizacji...zwna tak ladnie REPOLONIZAJCĄ....

Przyklad.....DLACZGO SCPFL...zrezygnowal z GRANTOW ABM??....

bo doplaty ...zaczynaja wiazac sie z tym ze spolka mialaby ograniczone mozliwosci dysponowania TECHNOLOHGIĄ..ktora opracowali.....TO kolejny sygnal po roznych przejeciach....ze PANSTWO a co za tym idzie POLITYKA chce rozszerzac swoje wplywy nawet na PRYWATNY BIZNES....cchą polożyc LAPĘ na ich osiągnieciach....i miec bezposredni wplyw na Komercjalizacje technologii....NIE TZREBA BYĆ WIZJONEREM zeby wiedzieć OD CZEGO BYLABY UZALEZNIONA ZGODA NA KOMERACJLIZACJE....tego typu TEchnologii....JUZ PIS.dzilce....przydupasy polityczne sobie szykuja TALERZYKI zeby TYM TORTEM SIE DZIELIC.....

https://www.bankier.pl/wiadomosc/SCOPE- ... 13027.html

Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 lip 2020 10:11 przez Julian11, łącznie zmieniany 5 razy.

REKLAMA


boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: Jest porozumienie

Postautor: boxer2 » 22 lip 2020 09:53

znajac realia to ch.. z tego bedzie :lol: :lol: kogo pisiory nie miały posadzic hahahha

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Jest porozumienie

Postautor: yanek z hor » 22 lip 2020 10:15

Ja nienawiscią?? ....i kto to mowi....Fajnie jest odkrecac KOTKA OGONEM...nieprawdaż??...pzreciez to PIS...i PISOWSKA POLSKĘ na okolo okrązaja sami zdrajcy... wrogowie..."zwy.role" itp itd....

ja tylko mowie ze jest wieksze prawdopodobienstwo tego ....co nie raz w roznych krajach sie dzialo....przy pzrejmowaniu wladzy absolutnej przez IDEOLOGICZNE EKIPY....to nie nienawisc tylko wyciaganie wnioskow....

byc moze to jest zbyt skomplikowane dla ludzi z podstawowym i zawodowym ...ale dla ludzi z wyzszym wyksztalceniem to juz nie jest wcale takie zagmatwane....wlasnie dlatego CI ludzie glosuja pzreciwko pisowi.,..chodzi o ICh ideologie i ich potezny apetyt na MONOWLADZE ...naaet w aspecie Gospodarczym chcac prowadzic polityke nacjonalizacji...zwna tak ladnie REPOLONIZAJCĄ....

odwracanie ???
elektorat PIS - niepismienny chłop z Polski c, patola na zasiłkach, dziecioroby, kupieni za 500+, z zepsutymi zebami, kupieni pzez socjal i zmanipulowani przez TVP - to kto wymyślił ?
Polska za PIS - to juz nie Polska tylko POLSKA PIS, czyli wszystko pisowskie od rządów do burmistrza itd. PIS wygrał w demokratycznych wyborach, do tego druga KOREA pólnocna nie demokratyczne państwo itd - o co w tym momencie chodzi ?
prezydent - Du?a, długopis maliniak itd ruchy oddolnospołeczne :lol: :lol: :lol: KOD obywatele R którzy znieważają prezydenta na uroczystosciach państwowych - wyją zagłuszaja prowokuja do interwencji Policji
Kaczyński - dyktator, ***, każda decyzja łacznie z radnym w Pcimiu dolnym jest przez niego sterowany - kolejny obłed

Kto to wymysla ?? PIS ???
Przeciwko PIS jest finansowany olbrzymi aparat dyskredytujacy z prawie całymi mediami, prasa portalami aby stworzyc warzywa typu Julianek vel KUBA I WENEZUELA, którzy mając mózg przezarty nienawiscią gotowi kolportowac każde kłamstwo czy manipulacje bo sa zwyczajnie maja gen niewolnika
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Jest porozumienie

Postautor: zenek69 » 22 lip 2020 10:28

znajac realia to ch.. z tego bedzie :lol: :lol: kogo pisiory nie miały posadzic hahahha
To się go wyślę na Ukrainę a tam ręce Tuska nie siegaja :mrgreen:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Jest porozumienie

Postautor: Julian11 » 22 lip 2020 10:31

nie wiem kto to wymyślił...ale faktem jest ze 3/4 ludzi z mikrym wyksztalceniem glosuje na PIS a 3/4 z wyzszym nie glosuje na PIS.....I takie są FAKTy nie ma co an ne sie obrazać...

a wiadomo tez ze ci z podstawowym i zawodowym wyksztalceniem...jednak maja takie z Konkretnych powodow ...glownym powodem jest to ze nie chcialo im sie ruszac mózgownicą odpowiednio ....lub byli do tego niezdolni zeby kumac trudniejsze tematyy edukacyjne......i dlatego zakonczyli edukacje na takim etapie na jakim zakonczyli.....

Dlatego wlasnie takich ludzi jest latwiej zmoanipulowac i dlatego walsnie jelsi chce sie Oglupic spoleczeństwo i je latwiej Chywcić za MORDĘ....to INTELIGENCJA idzie na odstrzal jako pierwsza....Takie sa FAKTY.,...

Olbrzymi APARAT tworzy sam PIS...te jezdzenie premiera i wydawanie HAJSU ...samorzadom...w postaci NIepokrytych czekow...10 MLD PLN...w 5 LAT dla TVPIS...z budzetu+ ...setki mln rocznie z abonamentu ktory nadal ludzie placa + setki MLN PLn z reklam ktore czesto spolki SP ...wala do TVPIS...ta sa Olbrzymie sumy...KTORE APARAT PANSTWOWY Z NASYCH PODATKOW pakuje w HARCOROWA PROPAGANDE....ktora normalego czlowieka przyprawia o wyrzyg....

TY naprawde PIS.dzielcu Odplywasz....TO TVPIS....ma OLBRZYMIA KASĘ APARTU PANSTWEGO.....a to peir.do.lenie ze jakas kasa ANtyrzadowa...np..mnie swtorzyla na tym forum...MOWI TYLKO JAK SPRANA MASZ BANIE....BUDYNIARZU...

dlatego jak wspomnialem ze swinia nie da sie o gwiadach rozmawiac....tak samo juz z toba koncze wszelka polemike...TO nie ma sensu skoro masz tak spraną BANIE....dlatego nie bede juz odpisywal na twoje posty zaczepki...i twoje zwykle pier,.do.le.nie glupot....

KAZDY MA SWOJ ROZUM.... 8) :lol:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Jest porozumienie

Postautor: yanek z hor » 22 lip 2020 10:41

nie wiem kto to wymyślił...ale faktem jest ze 3/4 ludzi z mikrym wyksztalceniem glosuje na PIS a 3/4 z wyzszym nie glosuje na PIS.....I takie są FAKTy nie ma co an ne sie obrazać...

a wiadomo tez ze ci z podstawowym i zawodowym wyksztalceniem...jednak maja takie z Konkretnych powodow ...glownym powodem jest to ze nie chcialo im sie ruszac mózgownicą odpowiednio ....lub byli do tego niezdolni zeby kumac trudniejsze tematyy edukacyjne......i dlatego zakonczyli edukacje na takim etapie na jakim zakonczyli.....

Dlatego wlasnie takich ludzi jest latwiej zmoanipulowac i dlatego walsnie jelsi chce sie Oglupic spoleczeństwo i je latwiej Chywcić za MORDĘ....to INTELIGENCJA idzie na odstrzal jako pierwsza....Takie sa FAKTY.,...
Potwierdzasz tylko co pisze - manipulacja ,popieranie PO to inteligencja nowoczesnośc itd, a PIS to niepiśmienni chłopi

Mamy najlepszy okres od 1990roku to sa fakty, jednak nowoczesny elektorat PO tego nie rozumie bo ma inny przekaz
Ponawiam pytanie czy:
1 mamy obencie najlepszy okres gospodarczy od 1990 roku ?
2 dlaczego chcesz głosowac na PO - tutaj tez fakty a nie brednie z TVN GW

Juz ci raz pisałem - wykształcenie wyższe głosujace na PO to opłacani z budzetu pracownicy którzy maja zagwarantowana bezkarnośc i brak kontroli zerujace na kasie z podatków Polaków.
NA PO głosowało 90% lekarzy, sedziów prawników, urzedników, nauczycieli akademickich i pewnie 80% nauczycieli z innych szkół. Ich nie obchodzi wzrost gospodarczy Polski rozwój bo ich to nie dotyczy - kase zawsze maja czy jest kryzys czy nie
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Jest porozumienie

Postautor: zenek69 » 22 lip 2020 11:00

Z tym wyższym wykształceniem to bym się nie podniecał bo w ostatnich latach każdy *** robił studia na wyższych szkołach lansu i bansu... Wiele się nie różnią od ludzi z podstawowym czy średnim może są mądrzejsi w wąskiej dziedzinie...byłem kiedyś w związku z prawniczka to ja odpytalem tak z rzyci to twierdziła że można dojechać koleją transsyberyjska na krym :lol: nie znała stolicy Rumunii a myślicie że kuma coś z ekonomii? Także nie ma się co podniecać...

W pokoju nauczycielskim ciągle muszę wysłuchiwać żali na PiS... najczęściej że ograniczają wolność słowa i chce zrobić dyktature...no poziom dyskusji żenujący...

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Jest porozumienie

Postautor: Julian11 » 22 lip 2020 11:41

Z tym wyższym wykształceniem to bym się nie podniecał bo w ostatnich latach każdy *** robił studia na wyższych szkołach lansu i bansu... Wiele się nie różnią od ludzi z podstawowym czy średnim może są mądrzejsi w wąskiej dziedzinie...byłem kiedyś w związku z prawniczka to ja odpytalem tak z rzyci to twierdziła że można dojechać koleją transsyberyjska na krym :lol: nie znała stolicy Rumunii a myślicie że kuma coś z ekonomii? Także nie ma się co podniecać...

W pokoju nauczycielskim ciągle muszę wysłuchiwać żali na PiS... najczęściej że ograniczają wolność słowa i chce zrobić dyktature...no poziom dyskusji żenujący...
a co ty tam robisz??... :roll: :lol:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Jest porozumienie

Postautor: yanek z hor » 22 lip 2020 11:45



W pokoju nauczycielskim ciągle muszę wysłuchiwać żali na PiS... najczęściej że ograniczają wolność słowa i chce zrobić dyktature...no poziom dyskusji żenujący...
Tak jak pisałem prostacka tępa propaganda serwowana przez KOSE i jemu podobnych na wszystkich portalach jednak ma znaczenie. Są osoby np Julianek vel KUBA I WENEZUALA ze to korportuja i co szokujace jeszcze w to wierzą
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Jest porozumienie

Postautor: yanek z hor » 22 lip 2020 11:46



a co ty tam robisz??... :roll: :lol:
Julianek ????? odpowiesz czy za trudne pytanie ?

1 mamy obencie najlepszy okres gospodarczy od 1990 roku ?
2 dlaczego chcesz głosowac na PO - tutaj tez fakty a nie brednie z TVN GW
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Jest porozumienie

Postautor: zenek69 » 22 lip 2020 11:53

Z tym wyższym wykształceniem to bym się nie podniecał bo w ostatnich latach każdy *** robił studia na wyższych szkołach lansu i bansu... Wiele się nie różnią od ludzi z podstawowym czy średnim może są mądrzejsi w wąskiej dziedzinie...byłem kiedyś w związku z prawniczka to ja odpytalem tak z rzyci to twierdziła że można dojechać koleją transsyberyjska na krym :lol: nie znała stolicy Rumunii a myślicie że kuma coś z ekonomii? Także nie ma się co podniecać...

W pokoju nauczycielskim ciągle muszę wysłuchiwać żali na PiS... najczęściej że ograniczają wolność słowa i chce zrobić dyktature...no poziom dyskusji żenujący...
a co ty tam robisz??... :roll: :lol:
Jestem nauczycielem

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3618
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Jest porozumienie

Postautor: koordynator1 » 22 lip 2020 12:04

Ja nienawiscią?? ....i kto to mowi....Fajnie jest odkrecac KOTKA OGONEM...nieprawdaż??...pzreciez to PIS...i PISOWSKA POLSKĘ na okolo okrązaja sami zdrajcy... wrogowie..."zwy.role" itp itd....

ja tylko mowie ze jest wieksze prawdopodobienstwo tego ....co nie raz w roznych krajach sie dzialo....przy pzrejmowaniu wladzy absolutnej przez IDEOLOGICZNE EKIPY....to nie nienawisc tylko wyciaganie wnioskow....

byc moze to jest zbyt skomplikowane dla ludzi z podstawowym i zawodowym ...ale dla ludzi z wyzszym wyksztalceniem to juz nie jest wcale takie zagmatwane....wlasnie dlatego CI ludzie glosuja pzreciwko pisowi.,..chodzi o ICh ideologie i ich potezny apetyt na MONOWLADZE ...naaet w aspecie Gospodarczym chcac prowadzic polityke nacjonalizacji...zwna tak ladnie REPOLONIZAJCĄ....

odwracanie ???
elektorat PIS - niepismienny chłop z Polski c, patola na zasiłkach, dziecioroby, kupieni za 500+, z zepsutymi zebami, kupieni pzez socjal i zmanipulowani przez TVP - to kto wymyślił ?
Polska za PIS - to juz nie Polska tylko POLSKA PIS, czyli wszystko pisowskie od rządów do burmistrza itd. PIS wygrał w demokratycznych wyborach, do tego druga KOREA pólnocna nie demokratyczne państwo itd - o co w tym momencie chodzi ?
prezydent - Du?a, długopis maliniak itd ruchy oddolnospołeczne :lol: :lol: :lol: KOD obywatele R którzy znieważają prezydenta na uroczystosciach państwowych - wyją zagłuszaja prowokuja do interwencji Policji
Kaczyński - dyktator, ***, każda decyzja łacznie z radnym w Pcimiu dolnym jest przez niego sterowany - kolejny obłed

Kto to wymysla ?? PIS ???
Przeciwko PIS jest finansowany olbrzymi aparat dyskredytujacy z prawie całymi mediami, prasa portalami aby stworzyc warzywa typu Julianek vel KUBA I WENEZUELA, którzy mając mózg przezarty nienawiscią gotowi kolportowac każde kłamstwo czy manipulacje bo sa zwyczajnie maja gen niewolnika
Tutaj masz *** przekaz który łykasz codziennie ,,Przekaz TVP może razić ludzi inteligentnych ale my z tym przekazem chcemy trafić do naszych wyborców,, - Piotrowicz ... ale was *** podsumował ... :evil:

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Jest porozumienie

Postautor: miki331 » 22 lip 2020 13:16

KONFEDERACJA wprost: Porażka polskiego rządu w Brukseli!
https://www.youtube.com/watch?v=BxNpSzxaP7o

chandlerr
Chorąży
Posty: 817
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: Jest porozumienie

Postautor: chandlerr » 22 lip 2020 16:31

Jest Porozumienie!
Jest porozumienie w sprawie nowego podatku od plastiku.

Dziękujemy święty Mateuszu za ten dar.
Będziemy mogli więcej zapłacić :)

Oxfordczyk!
Starszy sierżant
Posty: 74
Rejestracja: 06 paź 2019 09:18

Re: Jest porozumienie

Postautor: Oxfordczyk! » 22 lip 2020 20:58

Dużo mówi się tu o wykształceniu. Ciekawi mnie jakie mają koordynator i Kosa?


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości