ZASADY ZOBOWIAZUJA - PRZYKLADY

luźne dyskusje inwestorów
remikane
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2866
Rejestracja: 19 lip 2005 13:54
Kontakt:

Postautor: remikane » 05 wrz 2007 14:36

a ja mam zdjecia krauzego z kaczorkami ,tez mam wkleic ??[/
Też pytanie! Dawaj!




...i coś o układzie!

Układ
Posted wrzesień 2, 2007

- Rysiek? Cześć tu Lech
- Wałęsa?
- Nie żartuj, mam problem
- Pozwól, że zgadnę… z bratem?

- To też, ale…
- Jak trwoga to do Bossa, ha, ha, ha.
- Problem mam z tym od ciebie, no, coś mi go polecił. Siedzi u mnie teraz….
- Januszkiem? Co mu?
- Na uczciwość mu się zebrało. Pożarł się ze Zbyszkiem o tą akcję na buraka. Płacze, że tak nie wolno, że zasady…
- Zasady zobowiązują, ha, ha, ha. A brat?
- Coraz bardziej boi się, że możemy przegrać
- Boście patałachy wyjątkowe
- Pomóż
- Pomóż, pomóż, pomóż. Niech wam będzie. Dobrze mi się z wami pracuje, nie jesteście za pazerni jak Olek, ha, ha, ha. Trzeba stworzyć układ!
- Stworzyć? jak?
- Co to jest układ? biznes + polityka
- No tak
- Biznes to ja, polityka to Januszek i jego kolesie
- Co???
- Burżuj jestem pełną gębą, nie? Będziecie mieli układ ze mną w roli głównej. Wybory macie jak w banku!
- No ale ty?
- Możecie mi skoczyć prawda?
- No tak, nie jesteś urzędnikiem państwowym, nie obowiązuje cię tajemnica.
- Mam głęboko w d* co powie wasz ciemny lud, zwłaszcza gdy uda się kilkadziesiąt a może i kilkaset baniek ukręcić…
- Co?
- Giełda przyjacielu! giełda! Tak na marginesie, to jakie tam przetargi mają być w najbliższym czasie?
- Co mam z nim zrobić?
- Przyślij go do mnie.

—

Zbieżność osób i wydarzeń jest całkowicie przypadkowa.


Vaclav Havel .... człowiek UKŁADU! :lol:

Havel: Na wybory w Polsce powinni przyjechać obserwatorzy
strem, PAP 2007-09-03, ostatnia aktualizacja 2007-09-03 15:39:08.0
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss

Były prezydent Czech Vaclav Havel powiedział w Krakowie, że w Polsce powinny się odbyć jak najszybciej wolne wybory, na które powinni być zaproszeni międzynarodowi obserwatorzy.

Obrazek

Havel przyjechał do Krakowa w związku z wydaniem po polsku jego wspomnień "Tylko krótko, proszę", które ukazały się nakładem krakowskiego wydawnictwa "Znak".

- Odnoszę takie wrażenie, że (w Polsce) jak najwcześniej powinny się odbyć wolne wybory. Uważam, że byłoby w interesie wszystkich obywateli Polski, gdyby na te wybory zostali zaproszeni międzynarodowi obserwatorzy" - powiedział Havel podczas spotkania z dziennikarzami na Wawelu.

Były prezydent Czech dodał, że przedterminowe wybory, to żaden wstyd dla demokracji i nie jest też hańbą zaproszenie na nie obserwatorów z UE, OBWE czy innych organizacji.

\:D/ :-({|= :mrgreen: :lol:

Teraz wyraźnie widać, że również cała czeska prasa jest częścią "UKŁADU"! \:D/ :-({|= :mrgreen: :lol:

Czeska prasa: IV RP jest wstydem dla cywilizowanej Europy
ulast, PAP 2007-09-05, ostatnia aktualizacja 2007-09-05 13:59:37.0

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss

Czeska prasa pozytywnie pisze w środę o propozycji byłego prezydenta Vaclava Havla w sprawie międzynarodowych obserwatorów na wyborach w Polsce. Gazety biorą Havla w obronę, bardzo krytycznie oceniając przy tym sytuację w Polsce.


"Standardowej demokracji nie denerwuje jakaś misja z zagranicy"

Zdaniem Martina Ehla, piszącego na łamach gazety "Hospodarske Noviny", Polacy nie lubią, gdy poucza ich ktoś z zagranicy. Jednak autor nie widzi nic niestosownego w pomyśle Havla. "Standardowa, suwerenna, pewna siebie demokracja gra w otwarte karty. I dlatego jakaś misja z zagranicy nie powinna jej denerwować" - uznał Ehl.

Autor przypomina, że Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) wysłała misję na wybory prezydenckie w USA w 2004 roku, a w ubiegłym roku monitorowała wybory do Kongresu USA. Czescy eksperci monitorowali wybory lokalne w Hiszpanii i Irlandii Północnej. Ehl dodaje, że sami Polacy zwracali się do OBWE o przysłanie ekspertów przed wyborami w 2005 roku, ale organizacja ta nie przysłała wtedy żadnej misji oficjalnej "tłumacząc to brakiem czasu i pieniędzy".

"IV RP jest podobnym wstydem dla cywilizowanej Europy tak jak reżim Mecziara na Słowacji"

Politolog Jirzi Pehe pisze na łamach gazety "Pravo", że działania obecnego polskiego rządu "łącznie z atakami na media, brakiem tolerancji dla mniejszości i agresywnymi nacjonalistami przypominają metody rządu Vladimira Mecziara na Słowacji".

Pehe przypomina, że na wyborach w 1998 roku, które Mecziar przegrał, obecni byli obserwatorzy międzynarodowi.

"To nie był wstyd dla Słowacji. To głównie reżim Mecziara przynosił wstyd Słowacji - pisze Pehe. - Czwarta Rzeczpospolita w Polsce jest, niestety, podobnym wstydem dla cywilizowanej Europy".

Propozycję Havla za "rozsądną w świetle obecnych wydarzeń w Polsce" uznał Tomas Zahradniczek na łamach dziennika "Mloda fronta Dnes". Jego zdaniem, "ci, którzy po zwycięstwie wyborczym Kaczyńskich publicznie ośmieszali panikarskie komentarze prasy zagranicznej (...) i twierdzili, że nic się nie stało", powinni teraz przyznać, że popełnili błąd.

REKLAMA


kupuje_w_dolku.
Młodszy chorąży
Posty: 646
Rejestracja: 30 cze 2007 21:11

Postautor: kupuje_w_dolku. » 05 wrz 2007 17:30

a ja mam zdjecia krauzego z kaczorkami ,tez mam wkleic ??[/
Też pytanie! Dawaj!




...i coś o układzie!

Układ
Posted wrzesień 2, 2007

- Rysiek? Cześć tu Lech
- Wałęsa?
- Nie żartuj, mam problem
- Pozwól, że zgadnę… z bratem?

- To też, ale…
- Jak trwoga to do Bossa, ha, ha, ha.
- Problem mam z tym od ciebie, no, coś mi go polecił. Siedzi u mnie teraz….
- Januszkiem? Co mu?
- Na uczciwość mu się zebrało. Pożarł się ze Zbyszkiem o tą akcję na buraka. Płacze, że tak nie wolno, że zasady…
- Zasady zobowiązują, ha, ha, ha. A brat?
- Coraz bardziej boi się, że możemy przegrać
- Boście patałachy wyjątkowe
- Pomóż
- Pomóż, pomóż, pomóż. Niech wam będzie. Dobrze mi się z wami pracuje, nie jesteście za pazerni jak Olek, ha, ha, ha. Trzeba stworzyć układ!
- Stworzyć? jak?
- Co to jest układ? biznes + polityka
- No tak
- Biznes to ja, polityka to Januszek i jego kolesie
- Co???
- Burżuj jestem pełną gębą, nie? Będziecie mieli układ ze mną w roli głównej. Wybory macie jak w banku!
- No ale ty?
- Możecie mi skoczyć prawda?
- No tak, nie jesteś urzędnikiem państwowym, nie obowiązuje cię tajemnica.
- Mam głęboko w d* co powie wasz ciemny lud, zwłaszcza gdy uda się kilkadziesiąt a może i kilkaset baniek ukręcić…
- Co?
- Giełda przyjacielu! giełda! Tak na marginesie, to jakie tam przetargi mają być w najbliższym czasie?
- Co mam z nim zrobić?
- Przyślij go do mnie.

—

Zbieżność osób i wydarzeń jest całkowicie przypadkowa.


Vaclav Havel .... człowiek UKŁADU! :lol:

Havel: Na wybory w Polsce powinni przyjechać obserwatorzy
strem, PAP 2007-09-03, ostatnia aktualizacja 2007-09-03 15:39:08.0
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss

Były prezydent Czech Vaclav Havel powiedział w Krakowie, że w Polsce powinny się odbyć jak najszybciej wolne wybory, na które powinni być zaproszeni międzynarodowi obserwatorzy.

Obrazek

Havel przyjechał do Krakowa w związku z wydaniem po polsku jego wspomnień "Tylko krótko, proszę", które ukazały się nakładem krakowskiego wydawnictwa "Znak".

- Odnoszę takie wrażenie, że (w Polsce) jak najwcześniej powinny się odbyć wolne wybory. Uważam, że byłoby w interesie wszystkich obywateli Polski, gdyby na te wybory zostali zaproszeni międzynarodowi obserwatorzy" - powiedział Havel podczas spotkania z dziennikarzami na Wawelu.

Były prezydent Czech dodał, że przedterminowe wybory, to żaden wstyd dla demokracji i nie jest też hańbą zaproszenie na nie obserwatorów z UE, OBWE czy innych organizacji.

\:D/ :-({|= :mrgreen: :lol:

Teraz wyraźnie widać, że również cała czeska prasa jest częścią "UKŁADU"! \:D/ :-({|= :mrgreen: :lol:

Czeska prasa: IV RP jest wstydem dla cywilizowanej Europy
ulast, PAP 2007-09-05, ostatnia aktualizacja 2007-09-05 13:59:37.0

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss

Czeska prasa pozytywnie pisze w środę o propozycji byłego prezydenta Vaclava Havla w sprawie międzynarodowych obserwatorów na wyborach w Polsce. Gazety biorą Havla w obronę, bardzo krytycznie oceniając przy tym sytuację w Polsce.


"Standardowej demokracji nie denerwuje jakaś misja z zagranicy"

Zdaniem Martina Ehla, piszącego na łamach gazety "Hospodarske Noviny", Polacy nie lubią, gdy poucza ich ktoś z zagranicy. Jednak autor nie widzi nic niestosownego w pomyśle Havla. "Standardowa, suwerenna, pewna siebie demokracja gra w otwarte karty. I dlatego jakaś misja z zagranicy nie powinna jej denerwować" - uznał Ehl.

Autor przypomina, że Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) wysłała misję na wybory prezydenckie w USA w 2004 roku, a w ubiegłym roku monitorowała wybory do Kongresu USA. Czescy eksperci monitorowali wybory lokalne w Hiszpanii i Irlandii Północnej. Ehl dodaje, że sami Polacy zwracali się do OBWE o przysłanie ekspertów przed wyborami w 2005 roku, ale organizacja ta nie przysłała wtedy żadnej misji oficjalnej "tłumacząc to brakiem czasu i pieniędzy".

"IV RP jest podobnym wstydem dla cywilizowanej Europy tak jak reżim Mecziara na Słowacji"

Politolog Jirzi Pehe pisze na łamach gazety "Pravo", że działania obecnego polskiego rządu "łącznie z atakami na media, brakiem tolerancji dla mniejszości i agresywnymi nacjonalistami przypominają metody rządu Vladimira Mecziara na Słowacji".

Pehe przypomina, że na wyborach w 1998 roku, które Mecziar przegrał, obecni byli obserwatorzy międzynarodowi.

"To nie był wstyd dla Słowacji. To głównie reżim Mecziara przynosił wstyd Słowacji - pisze Pehe. - Czwarta Rzeczpospolita w Polsce jest, niestety, podobnym wstydem dla cywilizowanej Europy".

Propozycję Havla za "rozsądną w świetle obecnych wydarzeń w Polsce" uznał Tomas Zahradniczek na łamach dziennika "Mloda fronta Dnes". Jego zdaniem, "ci, którzy po zwycięstwie wyborczym Kaczyńskich publicznie ośmieszali panikarskie komentarze prasy zagranicznej (...) i twierdzili, że nic się nie stało", powinni teraz przyznać, że popełnili błąd.




trzeba szukac ukladu w ukladzie wtedy dojdziemy do wlasciwego ukladu w ukladzie wiazacym reszte ukladow, wtedy to wszystko bedzie jasne

Simple.SA
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 202
Rejestracja: 21 sie 2007 14:36

Postautor: Simple.SA » 06 wrz 2007 00:16

(Czarny28. z kropką)

POZDR.

:!:

OSTRZEGAM PRZED TYM OBCIAGACZEM NACIAGACZEM I NAJWIEKSZA *** FORUM.
CHARAKTERYSTYCZNY STYL KUURWY:


POZDR.

:!:

LUB

POZDRO.

INACZEJ MOWIAC TO DOBRZE ZNANY SMIEC:
SimpleSA vel Tomasz Mroczek vel SA366 vel Czarny28. z kropką




WARTO WIEDZIEC COS O TYM ***
SimpleSA vel Tomasz Mroczek vel SA366 wyruszyl wlasnie na lowy.... Okoliczne

smietniki sa dzis pelne puszek i butelek.... hahahahaha
- *** - golodupiec - krętacz - nie dajcie sie nabrac historia mowi sama za

siebie.

to STARA *** co juz dobrze wiedza ci co tu sa od 2005r.

A TU ZDJECIE TEGO *** /klikajcie smialo/:



http://img120.imageshack.us/img120/3403 ... 79dvw0.jpg




JAK SIE POJAWI DLA WASZEGO DOBRA LEPIEJ DAC MU IGNORA OD RAZU.

ILE MA INNYCH NICKOW? CZASEM PISZE DUZA CZERWONA CZCIONKA

MadraIa-nr6
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 284
Rejestracja: 24 sie 2006 21:22

Postautor: MadraIa-nr6 » 06 wrz 2007 04:25

Szukasz miłości, przyjaźni, zaufania????

Zarejestruj się na http://przeznaczenie.eu/

Rejestracja i aktywacja konta gratis!!!

Polecam!!!
Szukasz miłości, przyjaźni, zaufania?

http://przeznaczenie.eu/

Miłośników kolei zapraszam na:

http://wabrzezno.org/

Tranquilizer
Starszy chorąży
Posty: 1768
Rejestracja: 30 lis 2006 19:52
Lokalizacja: s kontowni

Postautor: Tranquilizer » 06 wrz 2007 08:39

Obrazek

:twisted:

Hehehehe, niedobry brat Jarek pozamykac chce kolegow Leszka.....

A zazdrosc to taka przeciez niszczaca cecha 8)

Widac nie jest lubiany Jareczek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
* Majątek rzędu miliona dolarów to tylko umiarkowana nędza - stwierdził miliarder z listy "Forbesa"
* "Szćastje nie *****, w ruki nie wazmiosz"
* "Giełda zmienia się po to, by zadać ci jak najwięcej bólu" - Fred Kittler

tadekbabiak
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2006 16:22
Lokalizacja: Mazury

Postautor: tadekbabiak » 06 wrz 2007 09:01

Witam.
Miło czytać.. bo znaczy to ze normalnych ludzi jeszcze nie pogięło i nie dają sie nabierać na ten kaczo-ziobrzy populizm którym mogą mamić tylko gołodupców takich jak oni. Czasem pod jakims artykulikiem popisują się jacyś niby ich zwolennicy a gdy próbowałem polemizować nic mojego sie nie ukazało czyli cenzura jest.. mimo iz starałem się nie przeklinać i być poprawnym bo określenie ,,*** prawda ,, w odniesieniu do ich propagandy uważam że nie powinno dyskwalifikować.
Popierać ich mogą tylko takie nieudaczniki i eunuchy jak oni a wogóle to nie mieć nic ,nie jest zasługą i ubóstwo może jest cnotą w klasztorze a nie w normalnym społeczeństwie. A wogóle to paszli won ***** pisiaki pokazaliscie co potraficie (nic) i chwatit czyli starczy. Mnie na pewno a komu mało to niech ich sobie bierze na nastepną kadencję ale wtedy drogie inwestory trza się bedzie chyba wyprowadzic z tego kraju.. tam gdzie nie rządzą stare kawalery i tym podobne popaprańce od budowania dworców na pastwisku..
no, to powyzej to rzeczywiscie argumentacja prawdziwego PO-*****
:lol: :lol: :lol:
Gwoli wyjasnienia
Nie należę i nie należałem do żadnej partii
Moja argumentacja jest jaka jest a twoja żadna
Obrażać potrafi każdy argumentować nie
W tych wyborach będę głosował na PO (a jest na kogo ?)
Są dwie kategorie ludzi przegrani i zwycięzcy, są też tacy którym się wydaje że są zwycięzcami tak zwani nibyzwycięzcy ...

Staworek
Starszy chorąży
Posty: 1390
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Staworek » 06 wrz 2007 09:34

Witam.
Miło czytać.. bo znaczy to ze normalnych ludzi jeszcze nie pogięło i nie dają sie nabierać na ten kaczo-ziobrzy populizm którym mogą mamić tylko gołodupców takich jak oni. Czasem pod jakims artykulikiem popisują się jacyś niby ich zwolennicy a gdy próbowałem polemizować nic mojego sie nie ukazało czyli cenzura jest.. mimo iz starałem się nie przeklinać i być poprawnym bo określenie ,,*** prawda ,, w odniesieniu do ich propagandy uważam że nie powinno dyskwalifikować.
Popierać ich mogą tylko takie nieudaczniki i eunuchy jak oni a wogóle to nie mieć nic ,nie jest zasługą i ubóstwo może jest cnotą w klasztorze a nie w normalnym społeczeństwie. A wogóle to paszli won ***** pisiaki pokazaliscie co potraficie (nic) i chwatit czyli starczy. Mnie na pewno a komu mało to niech ich sobie bierze na nastepną kadencję ale wtedy drogie inwestory trza się bedzie chyba wyprowadzic z tego kraju.. tam gdzie nie rządzą stare kawalery i tym podobne popaprańce od budowania dworców na pastwisku..
no, to powyzej to rzeczywiscie argumentacja prawdziwego PO-*****
:lol: :lol: :lol:
Gwoli wyjasnienia
Nie należę i nie należałem do żadnej partii
Moja argumentacja jest jaka jest a twoja żadna
Obrażać potrafi każdy argumentować nie
W tych wyborach będę głosował na PO (a jest na kogo ?)
Oczywiście tylko PO. Szkoda,że Tusk nic nie robi. Jest szansa na 35%dla PO, ale Tusk może to zaprzepaścić. Niewiele trzeba.

remikane
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2866
Rejestracja: 19 lip 2005 13:54
Kontakt:

Postautor: remikane » 06 wrz 2007 09:50

Macierewicz: struktura mafijna obejmuje i niszczy całą Polskę
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss

Obrazek

I całą Republikę Czeską też!~!!!


:lol: :lol: :lol:

Działanie FOZZ byłoby jednak niemożliwe bez przyzwolenia ministra finansów Leszka Balcerowicza.....

Balcerowicz musi odejść!


:lol: :lol: :lol:

Staworek
Starszy chorąży
Posty: 1390
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Staworek » 06 wrz 2007 11:38

Wklejam moją wypowiedź na forum PIS:
Dlaczego opozycja ma grzmieć, że Wasz minister MSWiA kłamał - to są Wasze sprawy z Kaczmarkiem. Macie premiera, który wciąż się myli w sprawach kadrowych, tropi układ z SLD za pomocą programu komputerowego i mówi,że skoro popełnił do tej pory tak wiele błędów, to jest to gwarancją,że teraz się nie będzie mylił.
Nam chodzi o to,że działalności prokuratury nie transmituje się w telewizji publicznej.
Trzeba było aresztować - Wasza sprawa, ale po co to tak nagłaśniać. Jesteście dumni z tego, że zamknęliście własnego ministra MSWiA i własnego Komendanta Policji ?
W cywilizowanych krajach mają Was za idiotów !
Co Wy tu jakiś bantustan z 3 Świata chcecie zakładać ?


Zwracam uwagę na wypowiedź Jarosława Zuchwałego. Powiedział mniej więcej tak: Popełniłem wiele błędów. To jest gwarancja, że teraz nie będę popełniał błedów. Stoi za mną statystyka.

Nowe rozumienie statystyki.

Staworek
Starszy chorąży
Posty: 1390
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Staworek » 06 wrz 2007 11:42

Dokładnie brzmiało to tak:

J.K.: Nie można się ciągle mylić. Poprzednie pomyłki najlepiej wskazują na to, że już kolejny raz się nie mogę pomylić. Statystyka jest za mną. Oczywiście żartuję, każdy może się mylić. Ale powtarzam, wierzę w mądrość Polaków.

kupuje_w_dolku.
Młodszy chorąży
Posty: 646
Rejestracja: 30 cze 2007 21:11

Postautor: kupuje_w_dolku. » 06 wrz 2007 12:55

ta mend pisze list do po zeby nie odwolywal ministrow, celem tego jest:

- jesli po wycofa wnioski te *** z rzadu dalej beda prowadzic kampanie wyborcza za nasza kase a na to nikt po co robi dorn nie moze sie zgodzic

- jesli ich nie wycofa i odwola te menelstwo to pis bedzie rozglaszal ze trwaja powzane prace ktore musz byc dokonczone ( a co robili przez dwa lata) a po destabilizuje panstwo

***** ich od koryta, dosyc tropienia nie istniejacych ukladow,

sloik
Młodszy chorąży
Posty: 670
Rejestracja: 30 lip 2007 05:52
Lokalizacja: ze spizarni

Postautor: sloik » 06 wrz 2007 17:28

Ponawiam apel:

Zamiast mamrotac upewnijcie sie ze wasza rodzinka, znajomi i soltys pojda na wybory.

Jesli wy nie pojdzicie to wszystkie sluchaczki RM pojda na pewno!

To juz nie zarty. Te wybory zadecyduja o EURO2012, pieniadzach z EU, przyjeciu euro, sedziach TK i przyszlosci Polski na 10 lat.

Szansa na rozwoj dzieki EU nie powtorzy sie predko.
Mozemy pojsc droga Irlandii badz Grecji. Wybor nalezy do nas.

Ten kto nie glosuje popelnia wiekszy blad niz ten kto glosuje na PIS

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 06 wrz 2007 23:35

BYLA NA FORUM ANKIETA-KTORA Z PARTII OBECNYCH W SEJMIE JEST PARTIA BOLSZEWIKOW

NIESTETY WYCIETO

ALE DO TEGO CZASU PO PONAD 50 GLOSUJACYCH ZDECYDOWANA WIEKSZOSC (60%) POTWIERDZILA/ZAGLOSOWALA,ZE TAKA BOLSZEWICKA PARTIA W SEJMIE JEST PIS

NASTEPNE 3 PARTIE -SLD , LPR I SAMOOBRONA MIALY RAZEM BRANE ZALEDWIE OKOLO POLOWE TEGO TYPU OKRESLEN NIZ PIS

+

WSZYSCY ZWOLENNICY BOLSZEWIKOW JUZ WIEDZA NA KOGO GLOSOWAC??
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

italics
Sierżant sztabowy
Posty: 116
Rejestracja: 03 gru 2006 22:06

Postautor: italics » 07 wrz 2007 09:03

BYLA NA FORUM ANKIETA-KTORA Z PARTII OBECNYCH W SEJMIE JEST PARTIA BOLSZEWIKOW

NIESTETY WYCIETO

ALE DO TEGO CZASU PO PONAD 50 GLOSUJACYCH ZDECYDOWANA WIEKSZOSC (60%) POTWIERDZILA/ZAGLOSOWALA,ZE TAKA BOLSZEWICKA PARTIA W SEJMIE JEST PIS

NASTEPNE 3 PARTIE -SLD , LPR I SAMOOBRONA MIALY RAZEM BRANE ZALEDWIE OKOLO POLOWE TEGO TYPU OKRESLEN NIZ PIS

+

WSZYSCY ZWOLENNICY BOLSZEWIKOW JUZ WIEDZA NA KOGO GLOSOWAC??

prawdziwy bolszewik ostatnio sie wypowiedzial:
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=59419

PO-jeby maja calkiem podobne poglady :lol:

sloik
Młodszy chorąży
Posty: 670
Rejestracja: 30 lip 2007 05:52
Lokalizacja: ze spizarni

Postautor: sloik » 07 wrz 2007 15:13

BYLA NA FORUM ANKIETA-KTORA Z PARTII OBECNYCH W SEJMIE JEST PARTIA BOLSZEWIKOW

NIESTETY WYCIETO

ALE DO TEGO CZASU PO PONAD 50 GLOSUJACYCH ZDECYDOWANA WIEKSZOSC (60%) POTWIERDZILA/ZAGLOSOWALA,ZE TAKA BOLSZEWICKA PARTIA W SEJMIE JEST PIS

NASTEPNE 3 PARTIE -SLD , LPR I SAMOOBRONA MIALY RAZEM BRANE ZALEDWIE OKOLO POLOWE TEGO TYPU OKRESLEN NIZ PIS

+

WSZYSCY ZWOLENNICY BOLSZEWIKOW JUZ WIEDZA NA KOGO GLOSOWAC??

prawdziwy bolszewik ostatnio sie wypowiedzial:
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=59419

PO-jeby maja calkiem podobne poglady :lol:
Po raz kolejny:

Jedyna roznica pomiedzy PIS i SLD jest to ze Ci pierwsi chodza do kosiciola. ideologia ta sama. :P socjalizm wiecznie zywy.

Nie mieszajcie Kwacha z PO


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości