INTERNET GROUP [IGR] część V

wszystko na temat spółek publicznych
Martyr
Kapitan
Posty: 43930
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 17 lis 2007 10:16

A w podłodze nadal nic o IGRze :evil:

...a tyle ciekawych inf ostatnio się wysypało 8)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

REKLAMA


pemo
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 28 sty 2006 22:22
Lokalizacja: Warszawa www.taniebanery.pl
Kontakt:

Postautor: pemo » 17 lis 2007 10:21

A w podłodze nadal nic o IGRze :evil:

...a tyle ciekawych inf ostatnio się wysypało 8)

NIESTETY TEZ MIAŁEM NADZIEJE ,ŻE COŚ BĘDZIE
ALE TEN SZMATŁAWIEC WOLI ROZDMUCHANE BALONY I TAK DZIEN W DZIEN JAK NIE MOSKA TO KARKOSIK
„Profesjonaliści nigdy nie mają racji.” „Na giełdzie nic nie działa wiecznie.” „Większość inwestorów wypada z gry, nie wiedząc nawet dlaczego. ...

tomek434
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2007 11:57

Postautor: tomek434 » 17 lis 2007 16:04

A w podłodze nadal nic o IGRze :evil:

...a tyle ciekawych inf ostatnio się wysypało 8)

NIESTETY TEZ MIAŁEM NADZIEJE ,ŻE COŚ BĘDZIE
ALE TEN SZMATŁAWIEC WOLI ROZDMUCHANE BALONY I TAK DZIEN W DZIEN JAK NIE MOSKA TO KARKOSIK
Widzę że ruszyliście temat podłogi więc wkleje swoje dwa zdania

1 Kiedyś parkiet był uznawany za super podłogę teraz bogaci wolą drzewa z ciepłych krajów więc parkiet zszedł na psy

2 Strona 6 górny lewy róg EXATEL sprawa odrobinę przypomina IGR

a może jednak 3

swoją drogą cofając się do artykułu o igr z poprzednich numerów (przedstawiający spór i potem omówienie wyników w którym 75% jest poświęcone ponownie rmf )mozna się pokusić o stwierdzenie że igr nie ma szans na odpowiednią reklamę w tym piśmie, dlaczego ? sam na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć .
Pozdrawiam

Ps. parkiet igr c/wk 1,27

michawi
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 393
Rejestracja: 26 wrz 2006 15:35

Postautor: michawi » 17 lis 2007 22:30

A w podłodze nadal nic o IGRze :evil:

.
Ps. parkiet igr c/wk 1,27
ale o co chodzi z tym 1,27 ???? :shock:

tomek434
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2007 11:57

Postautor: tomek434 » 17 lis 2007 22:35

A w podłodze nadal nic o IGRze :evil:

.
Ps. parkiet igr c/wk 1,27
ale o co chodzi z tym 1,27 ???? :shock:
zestawienie w parkiecie c/wk 1,27

sumin174
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 07 lut 2007 18:30

Postautor: sumin174 » 18 lis 2007 13:47

Siedzę na papierze dość długo i powiem krótko,prezesi tej firmy to dupki jakich mało,zamiast pieprzyć dyrdymały w tvn24 powinni trzymać wolną gotówkę w kasie i bronić kursu, a tą emisję niech sobie wsadzą w D :evil:

Count
Starszy sierżant
Posty: 85
Rejestracja: 20 maja 2007 23:23

Postautor: Count » 18 lis 2007 14:38

Dodam tylko, ze w tydzien zjechalismy 23,2 % :evil:

tomek434
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2007 11:57

Postautor: tomek434 » 18 lis 2007 15:01

Postanowiłem dzisiaj troche poczytać o igr i wnioski mnie zdziwiły i to bardzo:
Seria F :26206000 w tym :
11424025 - cena 10 zł
14781975- cena 8,11zł

krótko mówiąc czyje by to akcje nie były a wiemy ,że tylko 1415036 szt z serii F poszło na idywidualnych
reszta czyli 24790964 szt jest już nieżle po D***
a pozostała część ze starych emisji 7965036 no załużmy że nie .
Więc ja pytam w co my gramy i jaki będzie tego finał?

Poprawcie jeśli się mylę.

makler666
Chorąży sztabowy
Posty: 4260
Rejestracja: 10 cze 2007 13:24

Postautor: makler666 » 18 lis 2007 19:14

A w podłodze nadal nic o IGRze :evil:

...a tyle ciekawych inf ostatnio się wysypało 8)

Martyr
Kapitan
Posty: 43930
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 18 lis 2007 20:04

Siedzę na papierze dość długo i powiem krótko,prezesi tej firmy to dupki jakich mało,zamiast pieprzyć dyrdymały w tvn24 powinni trzymać wolną gotówkę w kasie i bronić kursu, a tą emisję niech sobie wsadzą w D :evil:
Zgadza się....powiem nawet, że powinni dać dobry przykład dokupując papier i zwiększając zangażowanie :-k :-k :-k
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

finka
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 258
Rejestracja: 18 lut 2007 19:04

Postautor: finka » 18 lis 2007 20:19

Siedzę na papierze dość długo i powiem krótko,prezesi tej firmy to dupki jakich mało,zamiast pieprzyć dyrdymały w tvn24 powinni trzymać wolną gotówkę w kasie i bronić kursu, a tą emisję niech sobie wsadzą w D :evil:
Zgadza się....powiem nawet, że powinni dać dobry przykład dokupując papier i zwiększając zangażowanie :-k :-k :-k
No właśnie, tego nam tu brakuje. Mam też IDM i tam prezes już na następnej sesji po raporcie dokupił spory pakiet akcji - i to jest wtedy dobrze odbierane przez akcjonariuszy :wink:

Martyr
Kapitan
Posty: 43930
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 18 lis 2007 20:21

Siedzę na papierze dość długo i powiem krótko,prezesi tej firmy to dupki jakich mało,zamiast pieprzyć dyrdymały w tvn24 powinni trzymać wolną gotówkę w kasie i bronić kursu, a tą emisję niech sobie wsadzą w D :evil:
Zgadza się....powiem nawet, że powinni dać dobry przykład dokupując papier i zwiększając zangażowanie :-k :-k :-k
No właśnie, tego nam tu brakuje. Mam też IDM i tam prezes już na następnej sesji po raporcie dokupił spory pakiet akcji - i to jest wtedy dobrze odbierane przez akcjonariuszy :wink:

No właśnie....czyżby sami nie wierzyli w możliwość zarobienia na inwestycji w swoją spółkę...hmmm :-k
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Postautor: Generał » 18 lis 2007 20:23

Postanowiłem dzisiaj troche poczytać o igr i wnioski mnie zdziwiły i to bardzo:
Seria F :26206000 w tym :
11424025 - cena 10 zł
14781975- cena 8,11zł

krótko mówiąc czyje by to akcje nie były a wiemy ,że tylko 1415036 szt z serii F poszło na idywidualnych
reszta czyli 24790964 szt jest już nieżle po D***
a pozostała część ze starych emisji 7965036 no załużmy że nie .
Więc ja pytam w co my gramy i jaki będzie tego finał?

Poprawcie jeśli się mylę.


Wyprzedaż małych spółek

Z funduszy inwestujących w małe i średnie firmy odpłynęło w październiku 300 mln zł

Wyniki kwartalne rozczarowały. mWIG40 i sWIG80 poniżej dołka z sierpnia. Analitycy ostrzegają: to nie koniec przeceny.

Odpływ gotówki z funduszy inwestycyjnych, niepewna koniunktura na światowych rynkach, słabe wyniki kwartalne wielu mniejszych spółek i perspektywa wzrostu stóp procentowych wywołały kolejną falę spadkową na warszawskiej giełdzie. Z funduszy małych i średnich spółek pieniądze odpływają już od sierpnia, kiedy to saldo wpłat i wypłat wyniosło - 521 mln zł. We wrześniu i październiku odpowiednio - 109 mln zł oraz -304 mln zł. Setki milionów złotych to dużo wobec wartości obrotów akcjami spółek z sWIG80 i mWIG40, które w październiku wyniosły 8,6 mld zł.

Wczoraj na wartości straciły akcje 327 spośród niemal 360 spółek notowanych na GPW. Najbardziej ucierpiały firmy o małej i średniej kapitalizacji: mWIG40 spadł o 5,7 proc., a sWIG80 zniżkował 4,8 proc. Tym samym oba indeksy znalazły się poniżej poziomu z sierpniowego dołka.

Zdaniem specjalistów, spadki mogą się pogłębić. - Niewykluczone, że akcje małych i średnich spółek spadną jeszcze 20-30 proc. ze względu na ich przewartościowanie - mówi Marcin Materna, analityk Millennium DM. Po wczorajszej wyprzedaży wskaźnik cena / zysk firm wchodzących w skład indeksu sWIG80 wynosi 25. Nieco lepiej prezentuje się mWIG40: C/Z dla tego indeksu sięga 19,4. Dużą rolę we wczorajszej wyprzedaży odgrywa psychologia. - Inwestorzy są sfrustrowani, ponieważ większość walorów od dłuższego czasu spada - tłumaczy Tomasz Jerzyk z DM BZ WBK. Analitycy uważają, że przecena małych firm może pociągnąć za sobą wyprzedaż papierów spółek z indeksu WIG20.
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

Martyr
Kapitan
Posty: 43930
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 18 lis 2007 21:25

Postanowiłem dzisiaj troche poczytać o igr i wnioski mnie zdziwiły i to bardzo:
Seria F :26206000 w tym :
11424025 - cena 10 zł
14781975- cena 8,11zł

krótko mówiąc czyje by to akcje nie były a wiemy ,że tylko 1415036 szt z serii F poszło na idywidualnych
reszta czyli 24790964 szt jest już nieżle po D***
a pozostała część ze starych emisji 7965036 no załużmy że nie .
Więc ja pytam w co my gramy i jaki będzie tego finał?

Poprawcie jeśli się mylę.


Wyprzedaż małych spółek

Z funduszy inwestujących w małe i średnie firmy odpłynęło w październiku 300 mln zł

Wyniki kwartalne rozczarowały. mWIG40 i sWIG80 poniżej dołka z sierpnia. Analitycy ostrzegają: to nie koniec przeceny.

Odpływ gotówki z funduszy inwestycyjnych, niepewna koniunktura na światowych rynkach, słabe wyniki kwartalne wielu mniejszych spółek i perspektywa wzrostu stóp procentowych wywołały kolejną falę spadkową na warszawskiej giełdzie. Z funduszy małych i średnich spółek pieniądze odpływają już od sierpnia, kiedy to saldo wpłat i wypłat wyniosło - 521 mln zł. We wrześniu i październiku odpowiednio - 109 mln zł oraz -304 mln zł. Setki milionów złotych to dużo wobec wartości obrotów akcjami spółek z sWIG80 i mWIG40, które w październiku wyniosły 8,6 mld zł.

Wczoraj na wartości straciły akcje 327 spośród niemal 360 spółek notowanych na GPW. Najbardziej ucierpiały firmy o małej i średniej kapitalizacji: mWIG40 spadł o 5,7 proc., a sWIG80 zniżkował 4,8 proc. Tym samym oba indeksy znalazły się poniżej poziomu z sierpniowego dołka.

Zdaniem specjalistów, spadki mogą się pogłębić. - Niewykluczone, że akcje małych i średnich spółek spadną jeszcze 20-30 proc. ze względu na ich przewartościowanie - mówi Marcin Materna, analityk Millennium DM. Po wczorajszej wyprzedaży wskaźnik cena / zysk firm wchodzących w skład indeksu sWIG80 wynosi 25. Nieco lepiej prezentuje się mWIG40: C/Z dla tego indeksu sięga 19,4. Dużą rolę we wczorajszej wyprzedaży odgrywa psychologia. - Inwestorzy są sfrustrowani, ponieważ większość walorów od dłuższego czasu spada - tłumaczy Tomasz Jerzyk z DM BZ WBK. Analitycy uważają, że przecena małych firm może pociągnąć za sobą wyprzedaż papierów spółek z indeksu WIG20.
Akurat to powyższe w żaden sposób nie pasuje do pozycji fundamentalnej IGRa:

- wyniki bardzo dobre :wink:
- przewartościowanie :?: :?: :?: :shock: ....raczej duże niedowartościowanie :wink:

Tak więc wcześniej czy później Internet Group osiągnie należne mu poziomy :D :D :D
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

pemo
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 28 sty 2006 22:22
Lokalizacja: Warszawa www.taniebanery.pl
Kontakt:

Postautor: pemo » 18 lis 2007 21:28

witam
ciekawy jestem jutrzejszej sesyjki :-k

to co sie dzieje z tą firma jest nieprawdopodobne i całkowicie wbrew logice

ale widze ,ze tu wszystko jest mozliwe

:evil: :evil: :evil:
„Profesjonaliści nigdy nie mają racji.” „Na giełdzie nic nie działa wiecznie.” „Większość inwestorów wypada z gry, nie wiedząc nawet dlaczego. ...


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 189 gości