INTERNET GROUP [IGR] część V

wszystko na temat spółek publicznych
tomek434
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2007 11:57

Postautor: tomek434 » 16 lis 2007 20:53

ale mi IGR weekend zgotował zonka na imprezie firmowej a ja przed kompem opijam smutki :evil:
twoja chociaż wyszła moja jest ale jak zobaczyła to jak by jej nie bylo :D

a moja dzisiaj jechała po mnie jak po "łysej kobyle " , ze nie sprzedałem wczesniej
:D
tak jak to one mówią

"a mówiłam ci wczoraj że sprzedaj i miałam rację a ty jak zwykle swoje"

znam ból doskonale (nawet jej stronga kupiłem na pocieszenie i rzyć wraz) pemo kołyszemy w sypialni do rana puści :D :D :D

REKLAMA


Martyr
Kapitan
Posty: 43915
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 16 lis 2007 20:55

Ja również popijam pifko....zdrófko :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

pemo
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 28 sty 2006 22:22
Lokalizacja: Warszawa www.taniebanery.pl
Kontakt:

Postautor: pemo » 16 lis 2007 21:02

Panowie pamietam jak ariel spadł na 60 pare groszyA MOJA SREDNIA 4 ZŁ) wszyscy gadali mi sprzedawaj *** ja wytrzymałem i dlatego mam naprawde spory pakiet
więc mam to w D*** wytrzymam i to
to jest naprawde zupelnie inny IGR

ZDRÓWKO
„Profesjonaliści nigdy nie mają racji.” „Na giełdzie nic nie działa wiecznie.” „Większość inwestorów wypada z gry, nie wiedząc nawet dlaczego. ...

_robberto_
Młodszy chorąży
Posty: 669
Rejestracja: 18 cze 2006 14:10

Postautor: _robberto_ » 16 lis 2007 21:04

Fakt Pemo....większość z nas myślała, że to nierealne tak uwalić IGRa :shock: ale jednak....dzięki czemu teraz....wskaźniki mamy chyba najlepsze na GPW 8) 8) 8)

C/WK=0,77 :shock: :D

Ile spółek może pochwalić się takim wskaźnikiem :?: :?: :?:

Branża również przyszłościowa...więc nie ma szans na zastopowanie rozwoju spółki...hmm, pozostaje tylko czekać na godziwą cenę 8)
No właśnie miałem pisać, że przydałaby się (najlepiej w pierwszym poście) jakaś ściągawka: wskaźniki, wartość księgowa, wyniki, itp. ;)

Ja jestem już porządnie w dupę a dobierać już nie ma za co bo skorzystałem gdzie indziej na promocji nie spodziewając się, że mi igr taki numer wykręci. No ale nie należę do elity wysypującej się z dużą stratą i zadowoleniem, że nie stracili więcej i jęczących, że czasem aż kilka miesięcy trzeba poczekać na zysk. Więc siedzę na D***, przeżyłem już gdzie indziej jazdę z minus 20% na plus 270% więc cierpliwości już się nauczyłem 8)
Ostatnio zmieniony 16 lis 2007 21:08 przez _robberto_, łącznie zmieniany 1 raz.

kulawy
Sierżant sztabowy
Posty: 172
Rejestracja: 17 cze 2007 22:24

Postautor: kulawy » 16 lis 2007 21:08

Witasz szanowne grono, piknie sie narobilo... ale jedziemy dalej na jednym wozku. troche dobralem dzis...

pozdrawiam!
Czytaj dziecku 20 minut dziennie. Codziennie!

pemo
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 28 sty 2006 22:22
Lokalizacja: Warszawa www.taniebanery.pl
Kontakt:

Postautor: pemo » 16 lis 2007 21:11

WIDZE ,ŻE STARA GWARDIA JEST :D
IDZIE KTOS NA WALNE ?
„Profesjonaliści nigdy nie mają racji.” „Na giełdzie nic nie działa wiecznie.” „Większość inwestorów wypada z gry, nie wiedząc nawet dlaczego. ...

pemo
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 28 sty 2006 22:22
Lokalizacja: Warszawa www.taniebanery.pl
Kontakt:

Postautor: pemo » 16 lis 2007 21:15

TAK DLA PRZYPOMNIENIA Z RSG


Wycena akcji IGROUP (IGR).
Wycena C/WK zł 13,87 akcje niedowartościowane
„Profesjonaliści nigdy nie mają racji.” „Na giełdzie nic nie działa wiecznie.” „Większość inwestorów wypada z gry, nie wiedząc nawet dlaczego. ...

fortel6
Starszy sierżant
Posty: 74
Rejestracja: 03 lip 2007 23:11

Postautor: fortel6 » 16 lis 2007 21:37

Melduję się :)

Martyr
Kapitan
Posty: 43915
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 16 lis 2007 21:37

Fakt Pemo....większość z nas myślała, że to nierealne tak uwalić IGRa :shock: ale jednak....dzięki czemu teraz....wskaźniki mamy chyba najlepsze na GPW 8) 8) 8)

C/WK=0,77 :shock: :D

Ile spółek może pochwalić się takim wskaźnikiem :?: :?: :?:

Branża również przyszłościowa...więc nie ma szans na zastopowanie rozwoju spółki...hmm, pozostaje tylko czekać na godziwą cenę 8)
No właśnie miałem pisać, że przydałaby się (najlepiej w pierwszym poście) jakaś ściągawka: wskaźniki, wartość księgowa, wyniki, itp. ;)

Ja jestem już porządnie w dupę a dobierać już nie ma za co bo skorzystałem gdzie indziej na promocji nie spodziewając się, że mi igr taki numer wykręci. No ale nie należę do elity wysypującej się z dużą stratą i zadowoleniem, że nie stracili więcej i jęczących, że czasem aż kilka miesięcy trzeba poczekać na zysk. Więc siedzę na D***, przeżyłem już gdzie indziej jazdę z minus 20% na plus 270% więc cierpliwości już się nauczyłem 8)
Masz rację, ale nie miałem już na to czasu.....poresztą na IGRze jest akcjonariat, który doskonale wie jaką WARTOŚĆ ta spółka przedstawia...raczej nie ma tu i jak na razie nie będzie przypadkowych gości, którzy by chcieli trochę pospekulować :wink:

Ta spółka to zupełnie inna bajka teraz...tu liczą się fundamenty i przyszłościowa branża, w której działa :wink:

Na "przypadkowych" akcjonariuszy przyjdzie jeszcze czas, gdy IGR będzie w długotrwałym trendzie wzrostowym....i na odpowiednich wówczas poziomach - czego jestem absolutnie pewien :wink:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Martyr
Kapitan
Posty: 43915
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 16 lis 2007 22:04

melduj na nowym iLoveYou 8)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

FOREXOWEOKO
Starszy plutonowy
Posty: 27
Rejestracja: 16 lis 2007 22:00

CMENTARZ WIDAC Z SIEDZIBY

Postautor: FOREXOWEOKO » 16 lis 2007 22:07

TAM MOZNA SKOCZYC RAZEM Z AKCJAMI


ROZJAZD SMIEC NAD SMIECI

Martyr
Kapitan
Posty: 43915
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: CMENTARZ WIDAC Z SIEDZIBY

Postautor: Martyr » 16 lis 2007 22:11

TAM MOZNA SKOCZYC RAZEM Z AKCJAMI


ROZJAZD SMIEC NAD SMIECI

:shock: coś się serwer pieprzy
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

pemo
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 28 sty 2006 22:22
Lokalizacja: Warszawa www.taniebanery.pl
Kontakt:

Re: CMENTARZ WIDAC Z SIEDZIBY

Postautor: pemo » 16 lis 2007 22:12

TAM MOZNA SKOCZYC RAZEM Z AKCJAMI


ROZJAZD SMIEC NAD SMIECI
:?: :?: DUREN
„Profesjonaliści nigdy nie mają racji.” „Na giełdzie nic nie działa wiecznie.” „Większość inwestorów wypada z gry, nie wiedząc nawet dlaczego. ...

FOREXOWEOKO
Starszy plutonowy
Posty: 27
Rejestracja: 16 lis 2007 22:00

SKOCZ Z BUDYNU PRZY MLYNARKIEJ MOZE

Postautor: FOREXOWEOKO » 16 lis 2007 22:19

DO GROBOWCA WPADNIESZ, JAK SIE POSTARASZ


INTERNET_TRUP 8)

Martyr
Kapitan
Posty: 43915
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: SKOCZ Z BUDYNU PRZY MLYNARKIEJ MOZE

Postautor: Martyr » 16 lis 2007 22:20

DO GROBOWCA WPADNIESZ, JAK SIE POSTARASZ


INTERNET_TRUP 8)

Burak...przybrałeś nowe wcielenie ??? :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości