Bioton [Bio] cz. XXXVII

wszystko na temat spółek publicznych
Syfilis
Starszy chorąży
Posty: 1470
Rejestracja: 05 mar 2006 21:16

Postautor: Syfilis » 19 lip 2007 10:30

Witam,
to mamy chyba rekord najmniejszego wolumenu w pierwszej godzinie handlu.

Qgen
Bioton poprostu rekordzista :!:

Wygląda to tak jak by rynek na bio był dzisiaj sotte. :idea:

REKLAMA


vovo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3794
Rejestracja: 09 maja 2007 15:41

Postautor: vovo » 19 lip 2007 10:34

Kochani , mam taką drobną sugestię. Proponuje mianowicie zebrać wszystkie prace Qgena opublikowane na naszym forum i przesłać je do Zarządu Biotonu, albo jeszcze lepiej do centrali czyli Prokom Investments. Ufam, ze po ich lekturze, przez samego R. Krausego, Qgen otrzyma stanowisko głównego stratega grupy. Później, pozostanie nam już mieć tylko nadzieję, ze nie zapomni o swoich pierwszych czytelnikach i środowiska z którego się wybił!
Podrzuci więc raz po raz informacje wartą 50%. Ja osobiście zadowolę się i 30%, byleby cyklicznie!
Myślę , że wtedy dopiero zaczniemy na Biotonie zarabiać!!

Syfek, Ty informowałeś nas , że tam czasem telefonujesz, może raz napiszesz!!
Pozdrawiam

Syfilis
Starszy chorąży
Posty: 1470
Rejestracja: 05 mar 2006 21:16

Postautor: Syfilis » 19 lip 2007 10:40



Syfek, Ty informowałeś nas , że tam czasem telefonujesz, może raz napiszesz!!
Pozdrawiam
Cała zabawa polega na tym że nawet jak się do nich napisze do konkretnej osoby z imienia i nazwiska to nie odpisują mają nas wtedy w dup... A z dzwonieniem sperawa ma sie diametralnie odmiennie sa mili odpowiadaja nawet polemizuja pelna elegancja wtedy. :D

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 19 lip 2007 10:47



Syfek, Ty informowałeś nas , że tam czasem telefonujesz, może raz napiszesz!!
Pozdrawiam
Cała zabawa polega na tym że nawet jak się do nich napisze do konkretnej osoby z imienia i nazwiska to nie odpisują mają nas wtedy w dup... A z dzwonieniem sperawa ma sie diametralnie odmiennie sa mili odpowiadaja nawet polemizuja pena elegancja wtedy. :D
Zadzwon lepiej do PKM Inv. bo tam podejmowane sa decyzje gieldowe
a najlpiej poszukaj informacji nt. bankow.

A tak powaznie nalezaloby zadac pytanie jako akcjonariusz, kiedy bedzie mialo miejsce WZA akcjonariuszy: na to pytanie beda musieli dac odpowiedz i po dacie dowiemy sie kiedy oglosza wezwanie na Indar :-)

Qgen

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 19 lip 2007 10:54

Kochani , mam taką drobną sugestię. Proponuje mianowicie zebrać wszystkie prace Qgena opublikowane na naszym forum i przesłać je do Zarządu Biotonu, albo jeszcze lepiej do centrali czyli Prokom Investments. Ufam, ze po ich lekturze, przez samego R. Krausego, Qgen otrzyma stanowisko głównego stratega grupy. Później, pozostanie nam już mieć tylko nadzieję, ze nie zapomni o swoich pierwszych czytelnikach i środowiska z którego się wybił!
Podrzuci więc raz po raz informacje wartą 50%. Ja osobiście zadowolę się i 30%, byleby cyklicznie!
Myślę , że wtedy dopiero zaczniemy na Biotonie zarabiać!!

Syfek, Ty informowałeś nas , że tam czasem telefonujesz, może raz napiszesz!!
Pozdrawiam
:-) wczoraj powiedzialem ze zawieszam dla p. Krauzego poprzeczke na poziomie: jacht luksusowy o minimalnej dlugosci 65 m. Tak dlugo jak takiego jachtu nie bedzie posiadal to nie ta liga i moze dalej korzystac z tostera dla szpanerow, co ja uwazam za malo apetyczne. Czy nie lepiej miec naturalna opalenizne z decku jakiegos wodnego maybacha (o ile ten samochod jest symbolem luksusu :-))

Obrazek
Nie podoba mi sie rowniez styl tego biura (W-wa), pomieszanie drzewa (stol) z kanapami i ciemne nogi(podobne widzialem w Niemczech tu nie pasuje) i te tanie aluminowie ramy obrazka na scianie. Ze zdjecia wybieram jedynie kwiaty lekko za duze w wazonie ze "smietnika" nie pasujacego kompletnie do calosci pomieszczenia. Biuro przy tak kolorystycznie beznadziejnej wykladzinie podlogowej i ramie aluminowej mapy to wg. mego uznania nie najwyzszy poziom smaku.

Aktualnie modne sa ciemne gatunki drzewa a wrecz paruje sie w wysokich temperaturach by nabraly ciemnosci. Fajna technike opracowali meblarze ze Szwajcarii.

Oczywiscie taka mala osobista uwaga troche zlosliwa :-) bo o gustach sie nie dyskutuje

Brakuje mi tu eye-catcher, bedacego ozdoba kazego biura, pomieszczenia.

vovo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3794
Rejestracja: 09 maja 2007 15:41

Postautor: vovo » 19 lip 2007 11:17

Qgen, czy mam rozumieć, że ze względu na braki w wystroju biura, odmówiłbyś!!

Syfilis
Starszy chorąży
Posty: 1470
Rejestracja: 05 mar 2006 21:16

Postautor: Syfilis » 19 lip 2007 11:19



A tak powaznie nalezaloby zadac pytanie jako akcjonariusz, kiedy bedzie mialo miejsce WZA akcjonariuszy: na to pytanie beda musieli dac odpowiedz i po dacie dowiemy sie kiedy oglosza wezwanie na Indar :-)

Qgen
Prosze o to telefon do czowieka odpowiedzialnego za kontakt z akcjonariuszami bardzo kompetentny Pan

+48510024415 Wojciech Winiewski

Zadzwon ja juz jestem zbyt znerwicowany by rozmawoac pozatym nie jestem elokwentny :cry:

olai97
Chorąży sztabowy
Posty: 6528
Rejestracja: 18 kwie 2006 10:31

Postautor: olai97 » 19 lip 2007 11:21

Nie ma zapotrzebowania i nie będzie na działalność jaką prowadzi spólka jak w socjalizmie.
To typowy moloch socjalistyczny jak PAFAWAG, Stocznia Gdańska i taki sam ją los czeka.Nie pomoże najbardziej patriotyczny rząd - nie ma zapotrzebowania na profil działania spólki.
Nie ma też zadnej koncepcji co robić dalej z majatkiem.
Kurs jest windowany przez grupy spekulantów i tłumy naiwnych mitomanów wierzacych w kurs 30zł. Taką wysokośc spólka mogłaby osiągnąc gdyby miała takie obroty jak kiedyś Elektrim gdy był królem giełdy. Ale na to się nie zanosi.
Kurs będzie się zmieniał spekulacyjnie w granicach. i na to tylko liczę.
Jezeli się zalapię na 20% to będę zadowolony.
Narazie ma piękne pole do spadków.
GŁOSUJCIE NA MNIE W PRZYSZŁYCH WYBORACH PREZYDENCKICH

Kto ma tytanowe jaja
ten głosuje na olaja

Lloyd
Chorąży
Posty: 739
Rejestracja: 13 kwie 2007 16:12
Lokalizacja: silesia

Postautor: Lloyd » 19 lip 2007 11:38

.....
sorki nie na ten watek mialo byc :wink:

pozdrawiam
:twisted: Kiedy diabeł idzie Wall Street, rogi mu przykrywa czarny melonik, zamiast kopytami dla niepoznaki stuka srebrną laską, a ogon ma z kart kredytowych. :twisted:

vovo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3794
Rejestracja: 09 maja 2007 15:41

Postautor: vovo » 19 lip 2007 11:41

Nie ma zapotrzebowania i nie będzie na działalność jaką prowadzi spólka jak w socjalizmie.
To typowy moloch socjalistyczny jak PAFAWAG, Stocznia Gdańska i taki sam ją los czeka.Nie pomoże najbardziej patriotyczny rząd - nie ma zapotrzebowania na profil działania spólki.
Nie ma też zadnej koncepcji co robić dalej z majatkiem.
Kurs jest windowany przez grupy spekulantów i tłumy naiwnych mitomanów wierzacych w kurs 30zł. Taką wysokośc spólka mogłaby osiągnąc gdyby miała takie obroty jak kiedyś Elektrim gdy był królem giełdy. Ale na to się nie zanosi.
Kurs będzie się zmieniał spekulacyjnie w granicach. i na to tylko liczę.
Jezeli się zalapię na 20% to będę zadowolony.
Narazie ma piękne pole do spadków.
Przepraszam o jakiej Ty spółce piszesz, bo jakoś moim małym rozumkiem, nie potrafię tego tekstu zinterpretować.

Lloyd
Chorąży
Posty: 739
Rejestracja: 13 kwie 2007 16:12
Lokalizacja: silesia

Postautor: Lloyd » 19 lip 2007 11:48

Przepraszam o jakiej Ty spółce piszesz, bo jakoś moim małym rozumkiem, nie potrafię tego tekstu zinterpretować.

a to jest text uniwersalny.

on tak pisze na wielu watkach.

nie wiem w jakim celu i nawet nie proboje goscia zrozumiec.


pozdrawiam,
:twisted: Kiedy diabeł idzie Wall Street, rogi mu przykrywa czarny melonik, zamiast kopytami dla niepoznaki stuka srebrną laską, a ogon ma z kart kredytowych. :twisted:

INWESTORQ_54103
Podporucznik
Posty: 18014
Rejestracja: 16 lis 2005 19:04
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: INWESTORQ_54103 » 19 lip 2007 11:49

Wczoraj tu tyle postow bylo o dalszym spadaniu tego walora :D
cesarz widzial 1,72 :shock:
ja widze sznase na 1,86 dzis :wink:
BBDEV - JEST OK

INWESTORQ_54103
Podporucznik
Posty: 18014
Rejestracja: 16 lis 2005 19:04
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: INWESTORQ_54103 » 19 lip 2007 12:00

technicznie jestesmy blisko przelamania impasu zwizanego z trendem spadkowym punkt przebicia to moim zdaniem 1,92

zmiane trendu potwierdza 3 sesje w ktorych walor po przebiciu 1,92 UTRZYMA sie pow tej wartosci tj 1,92 :wink:

przy ostatnie fali zwyzki do 1,90 widzialem posty informujace o tym ze ktos przespal ten wzrost i deklaracje wejde jak troszke spdanie dla satysfakcjonujacej mnie ceny

spadek był i paru znajcych si na rzeczy moglo sie zaalapać /lub jeszcze moze -widac obecnie jakies smielsze zakupy -jest to ostatni moim zdaniem gwizdek zeby zajac pozycje - potem bedzie drozej

a co bedzie jak znow spadnie trudno tzreba bedzie czekac az znow urosnie :lol:
BBDEV - JEST OK

INWESTORQ_54103
Podporucznik
Posty: 18014
Rejestracja: 16 lis 2005 19:04
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: INWESTORQ_54103 » 19 lip 2007 12:03

mysle ze mozna sie PRZYGOTOWYWAC sie dzisiaj na ODJAZD. :wink:
ZAPINAC PASY bo za chwile STARTUJEMY :lol:
BBDEV - JEST OK

INWESTORQ_54103
Podporucznik
Posty: 18014
Rejestracja: 16 lis 2005 19:04
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: INWESTORQ_54103 » 19 lip 2007 12:04

zaraz rozbiora te 1,84 :lol:
widac ze Ci ktorzy sie zakolejkowali po 1,82 robia nerwowe ruchy 8)
Ostatnio zmieniony 19 lip 2007 12:05 przez INWESTORQ_54103, łącznie zmieniany 1 raz.
BBDEV - JEST OK


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości