Bioton [Bio] cz. XXXVII

wszystko na temat spółek publicznych
demiro
Starszy chorąży
Posty: 1227
Rejestracja: 11 paź 2006 19:20
Lokalizacja: Katowice

Postautor: demiro » 18 lip 2007 16:27

Witam
I ja się melduję z moim skromnym pakiecikiem o którym staram się nie myśleć. Nawet poziom 2 zł, jak tu piszecie mnie nie uszczęśliwi ale trzymam i nie pękam
Pozdrawiam

REKLAMA


kolokolo
Chorąży sztabowy
Posty: 4843
Rejestracja: 11 kwie 2006 22:01

Postautor: kolokolo » 18 lip 2007 16:41

Jeszcze są naiwni co to kupują, przecież ta spółka nieuchronnie zbliża się do swojej rzeczywistej wartości czyli 1zł.

przemog555
Plutonowy
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2007 14:14

Postautor: przemog555 » 18 lip 2007 16:52

Witam Współakcjonariuszy.

Melduje się i trzymam.

maciek121
Chorąży
Posty: 903
Rejestracja: 19 sty 2007 20:26

Postautor: maciek121 » 18 lip 2007 17:07

witam
niestety niepocieszony tym co sie dzieje na walorze

INWESTORQ_54103
Podporucznik
Posty: 18014
Rejestracja: 16 lis 2005 19:04
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: INWESTORQ_54103 » 18 lip 2007 17:15

Jeszcze są naiwni co to kupują, przecież ta spółka nieuchronnie zbliża się do swojej rzeczywistej wartości czyli 1zł.
melduje sie na nowym wątku

mysleze nieuchronnie to zbliza sieokres wysypiu informacji ze Sólki -moim zdaniem zrobili sobie urlopy i olali giełde -
i wydadza komunikaty hurtem a zwiazyne wzrost przy tak niskim kursie tez bedzie jak na BIO "hurtowy"
1 zł ?
jak Spólka zjedzie do 1,65 przy tych samych perpektywach to jakis grubas postara sie zebyu wyciagnac ja za uszy
-trzeba pamietac ze my drobni tracimy troszke a duzy traci miliony i malo ktory jest obecnie chetny dalej je tracic......

mysle ze jeszcze wtym tygodniu bedziemy tu wklejac rakiety
i na koniec moze napisze
PO TEJ CENIE TO TYLKO BRAC !
BO TAKIEJ OKAZJI MOZE DŁUGO NIE BYC :wink:
BBDEV - JEST OK

cesarz.2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 19 cze 2007 17:07

Postautor: cesarz.2 » 18 lip 2007 18:06

Jutro nowa cena 1.72

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 18 lip 2007 18:25

Jutro nowa cena 1.72
Przeplacasz!!! na forum sa juz tacy co daja za jedna akcje tylko 1zl.

willy41
Starszy chorąży
Posty: 1796
Rejestracja: 09 sie 2006 21:40

Postautor: willy41 » 18 lip 2007 18:25

Jeszcze są naiwni co to kupują, przecież ta spółka nieuchronnie zbliża się do swojej rzeczywistej wartości czyli 1zł.
melduje sie na nowym wątku

mysleze nieuchronnie to zbliza sieokres wysypiu informacji ze Sólki -moim zdaniem zrobili sobie urlopy i olali giełde -
i wydadza komunikaty hurtem a zwiazyne wzrost przy tak niskim kursie tez bedzie jak na BIO "hurtowy"
1 zł ?
jak Spólka zjedzie do 1,65 przy tych samych perpektywach to jakis grubas postara sie zebyu wyciagnac ja za uszy
-trzeba pamietac ze my drobni tracimy troszke a duzy traci miliony i malo ktory jest obecnie chetny dalej je tracic......

mysle ze jeszcze wtym tygodniu bedziemy tu wklejac rakiety
i na koniec moze napisze
PO TEJ CENIE TO TYLKO BRAC !
BO TAKIEJ OKAZJI MOZE DŁUGO NIE BYC :wink:
Powiadasz,że zrobili sobie urlopy :wink: -to ja chciałbym pracować w takiej firmie gdzie urlop trwa pół roku :lol:

cesarz.2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 19 cze 2007 17:07

Postautor: cesarz.2 » 18 lip 2007 18:47

Ja zaczynam kupować jak kurs osiągnie 1.05 :twisted: :twisted: :twisted:

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 18 lip 2007 18:58

cytat: "Spółki naszej grupy, wchodząc na giełdę, zyskują przejrzystość i wiarygodność. Bioton ma setki tysięcy akcjonariuszy." (p. Krauze)

Porusze ponownie ten watek, rozkladjac zdanie na czesci:

zyskują przejrzystość : jezeli p. Krauze uwaza swoje spolki za przejrzyste to nalezaloby sie spytac jak wygladaja jego dzialania ktore sa mniej przejrzyste: pewnie CBS mialoby sporo zajecia, nie mowiac CBA.

zyskują wiarygodność: chcialbym poznac podstawe "prawna" takiego zalozenia. Nie ma na calej gieldzie spolki (nawet ELE tak nie oszukiwal swoich akcjonariuszy w najgorszych dniach) porownywalnej do BIo i jej zarzadu. Tak malo profesjonalny i wiarygodny zarzad wraz z RN powinien otrzymac "nagrode" pt. "Stanczyk gieldy"

Bioton ma setki tysięcy akcjonariuszy Tak, tylko do poufnych informacji maja dostep tylko ci nieliczni, ktorzy moga pozwolic sobie na gre krotkiej sprzedazy, wiedzac ze otrzymaja cynk od "insiderow" ( przeszlosci pokazywalem wam faks z czasem i reakcja rynku, kogo mam na mysli) i na czas zamkna pozycje. Czy dzis byl taki moment? Intraday ac/di stoi w sprzecznosci do ac/di dziennej. Zobaczymy. Jestem pewien, ze KNF ma z pewnoscia o wiele mozliwosci, by to sprawdzic, ale sie boi "ruszyc" Krauzego i jego powiazania.By bylo to jasne: nie mowie, ze wiem, ale mam olbrzymie watpliwosci czy zarzad spolki nie dziala swiadomie na niekorzysc akcjonariuszy. Skoro zarzad dekladruje jakies dzialanie, a te sie nie sprawdza, nalezaloby poinformowac gielde. Rola KNF byloby sprawdzenie czy w momencie deklaracji, glowni akcjonarriusze lub "babcie" nie wykonuja dzialan odwrotnych do deklaracji.

Napisalem te pare zadan, nie dlatego ze kurs zalicza kilkumiesieczny dolek, ale wywiad z gazety.pl z p. Krauze stoi wg. mej oceny w sprzecznosci do rzeczywistosci gieldowej, a projekcja swojego image ( p. Krauze) jaki chce nam sprzedac glowny akcjonariusz naszej spolki.

Mowilem to w przeszlosci dosc czesto: subiektywnie oceniam, ze nie ma "zadnych" podstaw, by ufac inwestorowi p. Krauzemu tak jak to mialo w przeszlosci i mam "dzis" miejsce. Inwestycja w akcje BIO ma jedynie miejsce z jednego powodu: cichej epidemii cukrzycy na swiecie jako kosztu cywilizacji i jest to poglad dlugoterminowy, ze taki rozwoj ma i bedzie mial miejsce.

Qgen
Ostatnio zmieniony 18 lip 2007 19:17 przez qgen, łącznie zmieniany 2 razy.

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 18 lip 2007 19:01

Ja zaczynam kupować jak kurs osiągnie 1.05 :twisted: :twisted: :twisted:
Ave Cesar! brawo tak trzymaj! mam prosbe bys mi pomogl, jak ktos napisze ze bedzie po 1zl to go "zjeb". Przeciez nie bedzie twego geniuszu negowal.

Qgen

running
Młodszy chorąży
Posty: 484
Rejestracja: 05 lip 2006 12:13
Lokalizacja: z komórki jajowej i plemnika

Postautor: running » 18 lip 2007 19:12

i ja równiez melduje swoją obecnosc
3mam i nie oddaje
Złodziejski piorytet to zdobyc immunitet
Najbardziej komercyjny jest pies policyjny

cheli
Sierżant sztabowy
Posty: 145
Rejestracja: 26 sty 2006 17:51

wywiad z R.Krauze

Postautor: cheli » 18 lip 2007 19:18


R2R0
Starszy chorąży
Posty: 1399
Rejestracja: 03 sie 2006 00:33
Kontakt:

Postautor: R2R0 » 18 lip 2007 19:18

ROCZNA INWESTYCJA W BIO TO NA CHWILĘ OBECNĄ - 6%

PROPONUJĘ ZEBRAĆ W "KUPĘ" WSZYSTKIE WYPOWIEDZI
ZŁOTOUSTYCH "KIEROWNIKÓW" - RYSIA I ADASIA I LISTEM
OTWARTYM ROZLICZYĆ ICH Z DEKLARACJI - BO RYNEK JUŻ
ICH ROZLICZYŁ - ROCZNE MINIMUM ( CHOĆBY ZMANIPULOWANE
POD JAKIEŚ ROZLICZENIA ) TO WSTYD I HAŃBA ...

To zacznijmy chociażby tak :

- "Jesteśmy w ostatniej fazie negocjacji z jednym z największych producentów preparatów krwiopochodnych umowy licencyjnej na dostarczenie technologii frakcjonowania osocza. Zakładamy, że ta umowa zostanie sfinalizowana i podpisana do końca marca 2007 roku" - powiedział we wtorek Wilczęga "


Pozdrawiam zgorzkniałych i zniecierpliwionych - będzie dobrze , bo musi :)

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 18 lip 2007 19:27

TO WSTYD I HAŃBA ...
Wiele zapowiedzi/deklaracji to nie tylko wstyd i hanba, to zwykle prostackie niszczenie podstaw zaufania do drugiego czlowieka.
Nawet "niebieski ptak" za czasow PRL byl bardziej wiarygodny. Jedno jest pewne "w zyciu spotyka sie dwa razy" (nie czytaj doslownie)
Pozdrawiam zgorzkniałych i zniecierpliwionych - będzie dobrze , bo musi :)
Nie musi! w moim przypadku ani jedno ani drugie, gdyz od dluzszego czasu widze ten problem spolki. Spolka jest w okresie kryzysowym gdzie gospodarz robi dobra mine do zlej gry.

Qgen
Ostatnio zmieniony 18 lip 2007 19:48 przez qgen, łącznie zmieniany 2 razy.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości