FON [FON] - część XI

wszystko na temat spółek publicznych
parsefal
Chorąży sztabowy
Posty: 4179
Rejestracja: 30 lis 2006 15:03

Postautor: parsefal » 09 cze 2007 16:18

kto mi przypomni jak zareagowal kurs CSG na wiesc o taniej emsiji dla Zlomrexu?
nie mam ochoty być nauczycielem wiec skoro teraz nie potrafisz
przeanalizować obu tych przypadków to patrz i ucz się.

A swoją drogą wśród wielu postów mogłeś już wyłowić
kilka bardzo logicznych...tylko jak rozróżnić rakietę od wodospadu?
Wyrazy współczucia dla Ciebie z mojej strony.
Przypomnij się za jakiś czas.

nie omieszcham sie przypomniec Panie jomat w poniedzialek popoludniu! Obstawiam wysoki open (+ 3-7%), a pozniej jazde w dol. Czym wyzej sie otworzy tym bardziej spadnie.

Szacuneczek dla Ciebie za kulturalna odpowiedz =D> Forum sluzy do wymiany pogladow i nie zawsze te poglady moga byc takie same!
Misiu obawiam sie ze wyszedles w najgorszym mozliwym momencie :wink: sam z reszta zobaczysz co sie bedzie przez najblizsze 2 tyg. dziac :wink:
Every one wants everything for nothing
once u started from nothing
you can do everything

REKLAMA


InformatykGPW
Podporucznik
Posty: 11542
Rejestracja: 19 lut 2006 19:10
Lokalizacja: Krakow

Postautor: InformatykGPW » 09 cze 2007 16:23

Przyznaje sie - nie mam akcji FONa!
Przyznaje sie - dalem sie wyleszczyc, w zeszlym tygodniu! Sprzedalem, nie dlatego, ze przestalem wierzyc we wzrosty, ale dlatego, ze mam pewien margines spadkow, ktorego sie zelaznie trzymam!
Przyznaje sie - mialem Fona od 1,25 zl!

Naganialem na odpal przed splitem i szczerze powiedziawszy liczylem na duuuzo wiecej - podobnie mysleli inni i chyba stad ta zwala w zeszlym tygodniu!

Ja wam zycze dzien w dzien odpalow po XX%, ale teraz rzucam swiatlo na inny aspekt ostatnich informacji a moje uwagi skierowane sa do tych ktorzy w szczegolny sposob ulegaja emocja! Jak sie ukazalo info o zakupie akcji Polnordu przez 14 i 04 to na moje posty, ze wcale nie jest to dobre info, posypaly sie kurwy i inne wyzwiska. Publicznie chcieli mi uszy uciac :) Po kilku godzinach te same osoby pisaly, ze wywalily na open - taka taktyka wojenna. Kto ma ten broni, kto nie ma ten patrzy na sprawe obiektywnie lub tez nagania na spadki


Prawda jest taka, ze w poniedzialek moze byc -10% jak i +10% - wszytsko zalezy od sternika! Oczywiscie, ja Wam zycze +10% :)
a sobie zyczysz -10 % ? co by znowu wsiasc ? :D :lol: :lol: :lol:

jomat_43899
Podporucznik
Posty: 17197
Rejestracja: 29 cze 2005 00:24
Lokalizacja: Świdnica

Postautor: jomat_43899 » 09 cze 2007 16:24

nie omieszcham sie przypomniec Panie jomat w poniedzialek popoludniu!
jeszcze jedno...mój czas nie liczy sie na godziny czy kilka dni.
weź cenę dzisiejszą lub z poniedziałku i porównamy
rzeczywistą wartość portfela np.na koniec czerwca czy sierpnia, wedle uznania.

parsefal
Chorąży sztabowy
Posty: 4179
Rejestracja: 30 lis 2006 15:03

Postautor: parsefal » 09 cze 2007 16:26

Pytanie dla znajacych spolke lepiej:

czy fon bylby w stanie budowac stalowe maszty sluzace w telekomunikacji ? Mam pewna koncepcje
:?:
Every one wants everything for nothing
once u started from nothing
you can do everything

InformatykGPW
Podporucznik
Posty: 11542
Rejestracja: 19 lut 2006 19:10
Lokalizacja: Krakow

Postautor: InformatykGPW » 09 cze 2007 16:26

nie omieszcham sie przypomniec Panie jomat w poniedzialek popoludniu!
jeszcze jedno...mój czas nie liczy sie na godziny czy kilka dni.
weź cenę dzisiejszą lub z poniedziałku i porównamy
rzeczywistą wartość portfela np.na koniec czerwca czy sierpnia, wedle uznania.
popieram kolege,

fon to nie inwestycja na godziny czy dni... moim zdaniem to super inwestycja , ktora da po prostu bardzooooooo duzo zarobic w dluzszym terminie :)

Mis_Uszatek
Starszy chorąży
Posty: 1251
Rejestracja: 01 sie 2006 22:17

Postautor: Mis_Uszatek » 09 cze 2007 16:33

Panowie, a czy ja gdziekolwiek napisalem, ze nie chce wrocic na lono FONa? :) Napewno kupie pakiecik w poniedzialek.

Powtorze jeszcze raz - wyszedlem z FONa bo mam swoje zasady (nie czekam na odreagowanie po spadkach tylko wywalam - niektorzy po dzien dzisiejszy czekaja na odreagowanie na Elku), a z braku czasu przegapilem moment aby do niego wrocic!

Mis_Uszatek
Starszy chorąży
Posty: 1251
Rejestracja: 01 sie 2006 22:17

Postautor: Mis_Uszatek » 09 cze 2007 16:34

Przyznaje sie - nie mam akcji FONa!
Przyznaje sie - dalem sie wyleszczyc, w zeszlym tygodniu! Sprzedalem, nie dlatego, ze przestalem wierzyc we wzrosty, ale dlatego, ze mam pewien margines spadkow, ktorego sie zelaznie trzymam!
Przyznaje sie - mialem Fona od 1,25 zl!

Naganialem na odpal przed splitem i szczerze powiedziawszy liczylem na duuuzo wiecej - podobnie mysleli inni i chyba stad ta zwala w zeszlym tygodniu!

Ja wam zycze dzien w dzien odpalow po XX%, ale teraz rzucam swiatlo na inny aspekt ostatnich informacji a moje uwagi skierowane sa do tych ktorzy w szczegolny sposob ulegaja emocja! Jak sie ukazalo info o zakupie akcji Polnordu przez 14 i 04 to na moje posty, ze wcale nie jest to dobre info, posypaly sie kurwy i inne wyzwiska. Publicznie chcieli mi uszy uciac :) Po kilku godzinach te same osoby pisaly, ze wywalily na open - taka taktyka wojenna. Kto ma ten broni, kto nie ma ten patrzy na sprawe obiektywnie lub tez nagania na spadki


Prawda jest taka, ze w poniedzialek moze byc -10% jak i +10% - wszytsko zalezy od sternika! Oczywiscie, ja Wam zycze +10% :)
a sobie zyczysz -10 % ? co by znowu wsiasc ? :D :lol: :lol: :lol:

byloby fajnie :)

InformatykGPW
Podporucznik
Posty: 11542
Rejestracja: 19 lut 2006 19:10
Lokalizacja: Krakow

Postautor: InformatykGPW » 09 cze 2007 16:37

Panowie, a czy ja gdziekolwiek napisalem, ze nie chce wrocic na lono FONa? :) Napewno kupie pakiecik w poniedzialek.

Powtorze jeszcze raz - wyszedlem z FONa bo mam swoje zasady (nie czekam na odreagowanie po spadkach tylko wywalam - niektorzy po dzien dzisiejszy czekaja na odreagowanie na Elku), a z braku czasu przegapilem moment aby do niego wrocic!
wskakuj tez w ELKA , bo przegapisz :) w poniedzialek jest dobry moment:)

InformatykGPW
Podporucznik
Posty: 11542
Rejestracja: 19 lut 2006 19:10
Lokalizacja: Krakow

Postautor: InformatykGPW » 09 cze 2007 16:38

a tak w ogole to wszysto fajnie Uszatku, ale...

jakos drazni mnie takie naganianie jak Twoje - raz piszesz, ze FON to super spolka i ze leci nie wiem na 5 zeta czy na 5,8 a po pozbyciu sie akcji piszesz, ze gniot i ze bedzie wywalanie akcji...nie bardzo to rozumiem...

to *** moim zdaniem tylko prymitywnych naganiaczy :?

misiowaty
Chorąży sztabowy
Posty: 5851
Rejestracja: 31 sty 2007 19:37
Lokalizacja: WIDZEW

Postautor: misiowaty » 09 cze 2007 16:39

fon to nie inwestycja na godziny czy dni... moim zdaniem to super inwestycja , ktora da po prostu bardzooooooo duzo zarobic w dluzszym terminie :)
ja mam dokladnie od 12 marca :shock:
wiec juz niemal 3 miesiace. :shock:
od tamtego czasu pozostalo kilka osob i jak juz pisalem najwiecej zarobia ci ktorzy beda tutaj najdluzej.wiadomo ze nikt nie ma zamiaru trzymac akcji do konca zycia, tutaj sie powinno zarabiac a ze z FONIKIEM moze sie to okazac inwestycja ze sporo stopa zwrotu to tym bardziej nalezy z tego skorzystac.

jezeli cale to towarzystwo wprowadzi do fona takie firmy ktore beda przynosic pokazne zyski to dlaczego nie maja za to otrzymac nagrody?

proponuje zerknac na inne spolki i na opcje managerskie.niemal zawsze sa one z kilkudziesiecio-procentowym dyskontem w stosunku do ceny rynkowej.ja na razie nie widze problemu tyle ze musza byc okreslone warunki dla tej emisji
Obrazek
Obrazek

InformatykGPW
Podporucznik
Posty: 11542
Rejestracja: 19 lut 2006 19:10
Lokalizacja: Krakow

Postautor: InformatykGPW » 09 cze 2007 16:42

fon to nie inwestycja na godziny czy dni... moim zdaniem to super inwestycja , ktora da po prostu bardzooooooo duzo zarobic w dluzszym terminie :)
ja mam dokladnie od 12 marca :shock:
wiec juz niemal 3 miesiace. :shock:
od tamtego czasu pozostalo kilka osob i jak juz pisalem najwiecej zarobia ci ktorzy beda tutaj najdluzej.wiadomo ze nikt nie ma zamiaru trzymac akcji do konca zycia, tutaj sie powinno zarabiac a ze z FONIKIEM moze sie to okazac inwestycja ze sporo stopa zwrotu to tym bardziej nalezy z tego skorzystac.

jezeli cale to towarzystwo wprowadzi do fona takie firmy ktore beda przynosic pokazne zyski to dlaczego nie maja za to otrzymac nagrody?

proponuje zerknac na inne spolki i na opcje managerskie.niemal zawsze sa one z kilkudziesiecio-procentowym dyskontem w stosunku do ceny rynkowej.ja na razie nie widze problemu tyle ze musza byc okreslone warunki dla tej emisji
az z ciekawosci sam sprawdzilem od kiedy mam FON'a:shock:

20.02.2007 FON K 1.08
23.02.2007 FON K 1.07
12.03.2007 FON K 1.45

:D :D :D

misiowaty
Chorąży sztabowy
Posty: 5851
Rejestracja: 31 sty 2007 19:37
Lokalizacja: WIDZEW

Postautor: misiowaty » 09 cze 2007 16:59

az z ciekawosci sam sprawdzilem od kiedy mam FON'a:shock:

20.02.2007 FON K 1.08
23.02.2007 FON K 1.07
12.03.2007 FON K 1.45

:D :D :D
wiec dla nas ta emisja nie powinna miec zadnego znaczenia w tym momencie :D

i dla mnie nie ma :wink:
Obrazek
Obrazek

TONY HALIK
Podporucznik
Posty: 19797
Rejestracja: 30 maja 2006 18:38
Lokalizacja: z Jamajki.

Postautor: TONY HALIK » 09 cze 2007 17:45

widze ze znowu macie problemy
nie bylo inwestora problem
jest problem ale moze zobaczymy co bedzie po infach i jakie spólki chca kupić no i moze podadza w tym tygodniu info o rejestracji spólek drogowej i developerskiej zeby podgrzać atmosferę


nie ważne jest inwestor i na pewno nie na jeden miesieą ale przynajmniej na 2lata

jezeli chca kupić spólki które mily zyski to im też zalezy na zyskach i to iunfo o prawie podpisanycm kontrakcie drogowym
ja tam wchodze w pp i czekam za 2lata
JAK NASZA kochana spóleczka bedzie w wig 30


PETER DRUCKER
„Kryterium przedsięwzięcia w biznesie jest jego zyskowność”

StaryLis1
Starszy chorąży
Posty: 1311
Rejestracja: 16 maja 2007 07:57
Lokalizacja: płynie prąd?

Postautor: StaryLis1 » 09 cze 2007 18:31

powiem krótko - miałem FON w 2006 po 0,89. kisiło sie i sprzedałem. ale mądrość polega na tym, żeby nie powtarzać błędów. po prostu - FON=mój nowy dom. za rok.
Obrazek

jomat_43899
Podporucznik
Posty: 17197
Rejestracja: 29 cze 2005 00:24
Lokalizacja: Świdnica

Postautor: jomat_43899 » 09 cze 2007 19:33

Pytanie dla znajacych spolke lepiej:

czy fon bylby w stanie budowac stalowe maszty sluzace w telekomunikacji ? Mam pewna koncepcje
:?:
tylko błagam, nie mieszaj zapędów telekomunikacyjnych karki z fonem :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: incoqnito i 180 gości