Bioton cz. XXXV

wszystko na temat spółek publicznych
zablokowany
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3754
Rejestracja: 25 maja 2006 12:25
Lokalizacja: Krawatowo Centralne

Postautor: zablokowany » 18 cze 2007 23:02

Witam
Nerwowy zrobił sie wątek Biotonu .Obiektywnie to chyba ZAblokowany ma rację spadek KGHM na 63 jest dosyc abstrakcyjny i jesli ktos spodziewa sie takiego spadku na spolce najbardziej wplywajacej na indeksy w POlsce to sugerowalbym tej osobie gre na kontraktach albo przeniesienie kapitalu na jakis zagraniczy rynek .Ale słownictwo to z obu stron jest nieadekwatne do poziomu merytorycznego jaki prezentujecie(moim zdaniem wysokiego -czytam posty was obu)
8)
Dzien dobry wieczor
Słownictwa używam tylko wtedy jeśli mam przyjemność obcowania z oszustami, złoedziejami i całą masą nieprzytomnych "mistrzów świata". Miał propozycję. Wystarczyło, żeby powiedział PRZEPRASZAM to pjechał naziwskiem a sam udaje kogoś kim nie jest bo wstydzi się swojej matki i ojca którzy dali Jemu nazwisko i imię...Mam zasadę, że propozycję składam tylko jeden raz...A teraz niech ściągnie KGHM do 63 pln to dopiero DM BZ WBK bedzie ucieszony...będą zachwyceni...ale to Jego problem..
Pozdrawiam
Czy w Polsce można prowadzić działalność gospodarczą bez numeru REGON ?

ObrazekObrazek

REKLAMA


maciek121
Chorąży
Posty: 903
Rejestracja: 19 sty 2007 20:26

Postautor: maciek121 » 18 cze 2007 23:03

ps. Specjalnie zdejmuje Tobie ignora, żeby z Ciebie na każdym kroku robić ***.....***.....
i po co ?

zablokowany
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3754
Rejestracja: 25 maja 2006 12:25
Lokalizacja: Krawatowo Centralne

Postautor: zablokowany » 18 cze 2007 23:08

ps. Specjalnie zdejmuje Tobie ignora, żeby z Ciebie na każdym kroku robić ***.....***.....
i po co ?
Dzien dobry wieczór
A po to aby potrafił w przyszłości powiedzieć słowo PRZEPRASZAM...albo kupić KGHM po 63 pln...Co wybierasz?
Pozdrawiam
Czy w Polsce można prowadzić działalność gospodarczą bez numeru REGON ?

ObrazekObrazek

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 18 cze 2007 23:11

ps. Specjalnie zdejmuje Tobie ignora, żeby z Ciebie na każdym kroku robić ***.....***.....
i po co ?
Dzien dobry wieczór
A po to aby potrafił w przyszłości powiedzieć słowo PRZEPRASZAM...albo kupić KGHM po 63 pln...Co wybierasz?
Pozdrawiam
Dokladnie mamy warunkowe podejscie: A albo B.

Moj wybor to B>>>> target KGHM 63 zl. i basta, koniec rozmowy z toba (rzeczowa odpowiedz dalem strone wczesniej- jak to bylo z wiadomosciami na PW).
Ostatnio zmieniony 18 cze 2007 23:16 przez qgen, łącznie zmieniany 1 raz.

maciek121
Chorąży
Posty: 903
Rejestracja: 19 sty 2007 20:26

Postautor: maciek121 » 18 cze 2007 23:13

a nie ma innych opcji ? :)
wybieram spokoj na watku biotonu :)
kghm kupowalem po 90 zł i mam caly czas i mam nadzieje ze 63 zł kosztowal nie bedzie.
dobra. a wracajac do biotonu (ktory to jest bohaterem tego watku) co z nim ? :) bo o nim coraz mniej

Domini_k
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2143
Rejestracja: 20 gru 2005 19:43
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: Domini_k » 18 cze 2007 23:19

zeby zakonczyc ta niemila atmosfere zapraszam na nowy watek....:)

watek Biotonu, nie KGHM ;)

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... f5#2234481
Obrazek
Giełda to nie miejsce dla ludzi o słabych nerwach...
http://www.pajacyk.pl

Naish
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2025
Rejestracja: 02 cze 2006 20:47

Postautor: Naish » 18 cze 2007 23:21

target KGHM 63 zl.
Spadek KGHM ponizej 80-85 zł jest niemożliwy..

KGHM jest niedoszacowany względem spółek z branży i ma najwyższa dywidende..

Wszyscy mówią o przecenie po odjeciu dywidendy..tylko kurs odniesienia skorygowany o 17 zł spowoduje że spółka bedzie tania..a napaloni inwestorzy sprzedający KGHM spowodują że Naish chetnie podbierze pakiecik :D

gqen.. Spadek KGHM jest marzeniem..tak jak wzrost BIO w tej chwili..niestety

Dobranoc

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 18 cze 2007 23:25

a nie ma innych opcji ? :)
wybieram spokoj na watku biotonu :)
kghm kupowalem po 90 zł i mam caly czas i mam nadzieje ze 63 zł kosztowal nie bedzie.
dobra. a wracajac do biotonu (ktory to jest bohaterem tego watku) co z nim ? :) bo o nim coraz mniej
Zadales sobie pytanie dlaczego coraz mniej? a kto ma pisac o tym walorze? Forum czeka na ad-hoc informacje i nie kreuje dlaszych losow spolki na podstawie AF czy tez AT. Aktualnie jestesym w stanie psychologii rynku i ta decyduje o przyszlosci waloru. Np. dzsiejszy wykres porownujacy Nasdaq Bio i Bioton, ktory umiscilem nie zainteresowal na razie nikogo. W zamian polecialy wyszwiska, ktorych byliscie swiadkami.
Takiej motywacji naprawde nie potrzebuje. Jezeli rano czytales forum to umiescilem wykres z sygnalem z mojego systemu. Byl tam sygnal sprzedazy, ktory sie potwierdzil. Wykres intraday (ktorych juz nie umieszczam) to potwierdzil.

Qgen

Naish
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2025
Rejestracja: 02 cze 2006 20:47

Postautor: Naish » 18 cze 2007 23:31

Forum czeka na ad-hoc informacje i nie kreuje dlaszych losow spolki na podstawie AF czy tez AT. Aktualnie jestesym w stanie psychologii rynku i ta decyduje o przyszlosci waloru. ...

Qgen
Spółka ogłasza że przejeła spółki Włoskie.. wzrost do 2 zł i koniec..

BIO musi pokazać wyniki..wyniki jeszcze raz wyniki..

A szanse ma to zrobić w 2008 roku..

maciek121
Chorąży
Posty: 903
Rejestracja: 19 sty 2007 20:26

Postautor: maciek121 » 18 cze 2007 23:33

qgen - czytam Twoje posty z zainteresowaniem tylko malo pisze na watku w ogole ;)
Np. dzsiejszy wykres porownujacy Nasdaq Bio i Bioton, ktory umiscilem nie zainteresowal na razie nikogo.
zainteresowal tylko co tu komentowac ? kibel i tyle
W zamian polecialy wyszwiska, ktorych byliscie swiadkami.
to nie w zamian. wyzwyiska polecialy od 1 osoby a nie od wszystkich.
pozdrawiam i czas zmienic watek mam nadzieje ze bez niepotrzebnych sporow

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 18 cze 2007 23:37

Tak dlugo jak admin nie zamknie mi tego watku postanowilem na nim pozostac. Oczywiscie klotnia na forum (chyba jednak przeczyscila lekko zgnile powietrze) zostala tu zakonczona.

Qgen

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Prywatna ocena rynku - Qgen

Postautor: qgen » 19 cze 2007 00:11



Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fango i 140 gości