GANT DEVELOPMENT cz XXI

wszystko na temat spółek publicznych
mustagh
Chorąży sztabowy
Posty: 5253
Rejestracja: 25 wrz 2006 15:55

Postautor: mustagh » 28 cze 2007 18:57

marpo6 co sie tak wkurwiasz? Jestes jednym z tych co nie zdazyli wyjsc z Ganta przy fajnej cenie która zrobił Ci Pan Niebrzydowki? Nie wyzywaj sie na innych wolny kraj i kazy ma prawo miec swoje zdanie, ja mam takie i juz w przyszłym tygodniu sie przekonasz czy miałem racje! Nie twierdze ze gant to smiec ale kiszon napewno! Nie ma teraz zadnej podstawy zaby ta spolka rosła w najblizszym czasie! Urosła 20% dzieki naganiaczowi Niebrzydowskiemu ale jak widac wraca do normy a cena 250zł w tym a i na koniec przyszłego roku jest mocno nierealna!
Nierealny to jest twoj iloraz inteligencji. Sory ale jesli sadzisz ze majac tyle akcji co ma MN, chce sie ich pozbyc w taki sposob jak ty to opisujesz to jestes poprostu niedorozwojem. Jesli masz pisac takie bzdury to nie pisz lepiej nic. SPrzedales, cieszysz sie? Super nie pisz juz tu nic wiecej, bo niewiem kogo chcesz przekonac tymi swoimi SUPER analizami. Idz porob cos konstruktywnego. Jesli uwazasz ze te wzrosty byly tylko iw ylacznie pod artykul to zal mi ciebie. Jeszcze mi powiedz ze cala gospodarka kreci sie tylko dlatego bo o tym pisza w PB...Buhehe
A duza wiekszosc chwilowych wzrostow i spadków na giełdzie własnie dzieje sie po róznego rodzaju publikacjach? Jak tego jeszcze nie zauważeyłes to chyba nie śledzisz giełdy? Mam ci podawac konkretne przykłady typu artykuł i wykres sółki sprzed i po artykule? Bo takich przykładów jest mnóstwo!!
Nikogo do niczego nie przekonuje! Za to Ty mozesz mnie przekonac ze nie mam racji! Podaj mi jakies argumenty! Podaj dlaczego dzisiaj taki spadek? tylko nie tłumacz mi tego śmieszna korektą albo pczekaj do jutra jak poleci tyle samo albo więcej % to znowu bedziesz mówił " no tak to w takim razie drugi dzien korekty" a od poniedziałku bedzie zajebscie tak??
śmieszna korekta mówisz ... jakoś śmiesznie po takich wzrostach występuje regularnie ... jakaś śmieszna jest powtarzalnośc wzorców kursu ... i jakś śmieszna jest powatrzalność dyskusji i opinii zarówno po wzostach jak i spadkach ... i jakoś śmiesznie nie jesteś w tym oryginalny :lol: :lol:

a jutro mówisz poleci drugie tyle ... zobaczymy 8) :lol:
Tak mówisz? Ze wszystko takie regularne jest na giełdzie? No to popatrz na kurs ganta od dnia 17-04-2007 wtedy tez było wybicie kursu na 124.5 i jakos nie widac zeby po tym wybiciu była 2-3 dniowa nawet korekta tylko kurs spadał z dnia na dzien do poziomu 97-99zł gdzie kisił sie do momentu publikacji artykułu i co? Czyli teraz nie ja naganiam na spadki tylko według twojej rady i teorii powtarzalności wniosków mówię co bedzie!! A bedzie to samo co po 17 kwietnia czyli powrót w okolice 98zł!! Mam racje?
widzisz ja nie jestem jasnowidzem ... ani sternikiem kursu... więc nie wiem czy masz rację ... i rzadko jestem czegoś na tyle pewien na giełdzie by mówić że na pewno będzie lub nie, o konkretnym poziomie cenowym nie wspominając ... co do kwietnia to sam masz odpowiedź dwie świece wybicia, swieca korekty (nie jest podobnie?) , a potem kontynuacja wzrostu jeszcze 15% od zamknięcia czarnej korekcyjnej, następnie schodzenie ale powolne, każdy kupujacy na wybiciu miał czas wyjść bez straty ... a jezeli chodzi o powtarzalność wzorców to powtarzalnośc chwilowych zachowań nie oznacza identycznego rezultatu końcowego (długo by mówic o ograniczonym horyzoncie precyzyjnej prognozy) ... tak czy inaczej co jest najbardziej prwdopodobne po dwóch takich wielkich białych świecach każdy może sprawdzić
A co będzie dalej np. wg AT ... nie chce mi się tu szczegółowo analizować ani przekonywać ... niech każdy sam ocenia sytuację.

Pozdrawiam posiadaczy i spadam z forum :lol:

REKLAMA


Aryx
Starszy chorąży
Posty: 1633
Rejestracja: 30 sie 2006 07:25
Lokalizacja: OPOLE

Postautor: Aryx » 28 cze 2007 18:58

jutro odpał 20% a pojutrze po -5% chętnie podyskutuje o wielkiej zwale..

mp1976
Starszy chorąży
Posty: 1028
Rejestracja: 12 gru 2006 18:58
Lokalizacja: Rejowiec Fabr.

Postautor: mp1976 » 28 cze 2007 18:59

dzisiaj była szansa by dokupic........albo sie ewakuowac..:)

ja jestem dłużej więc bez różnicy

Mariooo
Chorąży sztabowy
Posty: 4309
Rejestracja: 06 cze 2006 17:27

Postautor: Mariooo » 28 cze 2007 19:01

dzisiaj była szansa by dokupic........albo sie ewakuowac..:)

ja jestem dłużej więc bez różnicy
co jutro?

parsefal
Chorąży sztabowy
Posty: 4179
Rejestracja: 30 lis 2006 15:03

Postautor: parsefal » 28 cze 2007 19:04

dzisiaj była szansa by dokupic........albo sie ewakuowac..:)

ja jestem dłużej więc bez różnicy
co jutro?
zakonczenie w minimum dziennym, nie dobilismy nawet do 38% fiba pewnie korekty c.d.

chyba ze infa przyjda, ale lepiej by bylo w weekend
Every one wants everything for nothing
once u started from nothing
you can do everything

ziuberek
Starszy chorąży
Posty: 1653
Rejestracja: 10 paź 2006 00:43
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Postautor: ziuberek » 28 cze 2007 19:09

jutro odpał 20% a pojutrze po -5% chętnie podyskutuje o wielkiej zwale..
ok, to ja przedstawiam baner z kampanii reklamowej Ganta, który znalazłem wczoraj na onecie :

Obrazek


ps. nie myslcie ze naganiam, bo mam tylko 50 szt. Ganta...
.
o inwestowaniu w przyjaznej atmosferze -> Forum Przyjaznych Inwestorów

mp1976
Starszy chorąży
Posty: 1028
Rejestracja: 12 gru 2006 18:58
Lokalizacja: Rejowiec Fabr.

Postautor: mp1976 » 28 cze 2007 19:09

ponizej 110,05 chyba nie spadniemy jutro

PlanetPoland
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 264
Rejestracja: 19 kwie 2007 18:55

Postautor: PlanetPoland » 28 cze 2007 19:12

jutro odpał 20% a pojutrze po -5% chętnie podyskutuje o wielkiej zwale..
ok, to ja przedstawiam baner z kampanii reklamowej Ganta, który znalazłem wczoraj na onecie :

Obrazek


ps. nie myslcie ze naganiam, bo mam tylko 50 szt. Ganta...
.
Ziuber, ale Ty nie masz ich "4 cheap" raczej :lol:

Rychu#07
Młodszy chorąży
Posty: 667
Rejestracja: 11 wrz 2006 16:45
Lokalizacja: z zaskoczenia

Postautor: Rychu#07 » 28 cze 2007 19:15


Ziuber, ale Ty nie masz ich "4 cheap" raczej :lol:
Każdy ma, co do jednej sztuki :) :twisted:
Ponoć pieniądz rodzi pieniądz... Więc rżnijcie się kochane pieniążki na potęgę :)

marpo6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2376
Rejestracja: 26 sty 2006 21:16
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: marpo6 » 28 cze 2007 19:19

A ignorujcie sobie! Zobaczymy w przyszłym tygodniu kto miał racje! Obyście nie ignorowali swoich pieniędzy bo będzie płacz i zgrzytanie zębami
Moje pieniążki trzymane w gancie od 2005 roku urosły w sumie kilkanascie razy dzięki unikaniu takich kretynów jak ty. Jakoś sobie z tym poradzę..... :wink:
Obrazek

Mariooo
Chorąży sztabowy
Posty: 4309
Rejestracja: 06 cze 2006 17:27

Postautor: Mariooo » 28 cze 2007 19:20

dzieki mp.....

MADRALA OTWIERAJ NOWY WATEK 8)

mp1976
Starszy chorąży
Posty: 1028
Rejestracja: 12 gru 2006 18:58
Lokalizacja: Rejowiec Fabr.

Postautor: mp1976 » 28 cze 2007 19:30

chociaz zdziwie sie jak jutro bedzie czerwono

stawiam na +5-6%.......co wy na to?

mp1976
Starszy chorąży
Posty: 1028
Rejestracja: 12 gru 2006 18:58
Lokalizacja: Rejowiec Fabr.

Postautor: mp1976 » 28 cze 2007 19:31

jest pewna analogia na wykresie.....choc zachowanie inwestorów jest niezbadane.....ale powtarzalne

snlidia
Chorąży
Posty: 881
Rejestracja: 20 wrz 2005 23:41
Lokalizacja: Poznań

Postautor: snlidia » 28 cze 2007 19:38

marpo6 co sie tak wkurwiasz? Jestes jednym z tych co nie zdazyli wyjsc z Ganta przy fajnej cenie która zrobił Ci Pan Niebrzydowki? Nie wyzywaj sie na innych wolny kraj i kazy ma prawo miec swoje zdanie, ja mam takie i juz w przyszłym tygodniu sie przekonasz czy miałem racje! Nie twierdze ze gant to smiec ale kiszon napewno! Nie ma teraz zadnej podstawy zaby ta spolka rosła w najblizszym czasie! Urosła 20% dzieki naganiaczowi Niebrzydowskiemu ale jak widac wraca do normy a cena 250zł w tym a i na koniec przyszłego roku jest mocno nierealna!
asshole
ty to nawet leszczem nie jestes, tylko co najwyzej kijanką :lol: :lol: :lol:
Lea$co-ten papier jest trendy - bierz
i nie pytaj sie za ile go kupić
tylko ile chcesz na nim zarobić

Obrazek
http://poland.start4all.com/

Mariooo
Chorąży sztabowy
Posty: 4309
Rejestracja: 06 cze 2006 17:27

Postautor: Mariooo » 28 cze 2007 19:39

zdziwilo by sie pare osłów na tym watku....znaczy osób....i zostali by na peronie... :lol: oby, oby :D


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 230 gości