ELEKTRIM [ELE] - księga XXXIX

wszystko na temat spółek publicznych
deejay_00
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2218
Rejestracja: 17 sty 2007 18:48

Postautor: deejay_00 » 27 lut 2007 01:00

Witam witam na pokladzie :)

poprzedni wyniki Kemala czas przemnozyc odpowiednio :D

pozdrawiam i zycze milej nocy , Dnia Jeszcze Lepszego

REKLAMA


kemal
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2062
Rejestracja: 08 maja 2006 23:09

Postautor: kemal » 27 lut 2007 01:01

Rowniez uwazam, ze propozycje Mike'a sa doskonale :wink:
Tylko kłamcy i geniusze łapią wszystkie dołki i górki, a do tego ci geniusze często kończą w kaftanach
Obrazek

Jot23
Kapitan
Posty: 55920
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 27 lut 2007 01:01

MOZE PRZEZ WILDSTEINA TEZ
nie ma marcineckiego = nie ma pb?
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

elsebo
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8580
Rejestracja: 12 sty 2006 00:37

Postautor: elsebo » 27 lut 2007 01:01

Poniewaz dzis mamy sprawe dotyczaca wpisu ET do KRS, dlatego pozwole sobie wkleic fragment swojego posta z poprzedniej ksiegi:

Bardzo bym chcial, zeby jutrzejsza rozprawa zostala ponownie przelozona.
W roznych miejscach cwierkaja o porozumieniu trojstronnym. Jesli rozprawa odbedzie sie i zostanie wydane orzeczenie, bedzie to wowczas wg mnie oznaczalo, ze porozumiena nie ma. Orzeczenie bowiem koleny raz zmieni uklad sil pomiedzy stronami. Nawet orzeczenie odmawiajace zgody na wpis do KRSu Francuzow i pozostawienie tez Elektrimu zmieni takowa sytuacje. Dlatego jesli plotki mialyby sie potwierdzic, to jutro nie powinno byc orzeczenia. Jak napisalem, bardzo bym tego chcial.
Racja kemal, ale gdyby Elektrim zostal w KRS to tez oznaczaloby, ze rozmowy trwaja, bo elek dalej karty rozdaje, to moja opinia...

Ale moze sedzina kataru dostanie, kto wie...

elsebo
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8580
Rejestracja: 12 sty 2006 00:37

Postautor: elsebo » 27 lut 2007 01:02

MOZE PRZEZ WILDSTEINA TEZ
nie ma marcineckiego = nie ma pb?
Uwazasz, ze Wildsteina zwolnili tez przez marcineckiego?

Jot23
Kapitan
Posty: 55920
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 27 lut 2007 01:02

A KONCOWY X 3,9 A MOZE 39 ZETA, A MOZE...
OSTATNI CLOSE 7,44
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55920
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 27 lut 2007 01:03

MOZE SIARE POWOLUJA-PRZECIEZ CALY CZAS JAKBY ZA RZECZNIKA ROBI/.L :twisted: :lol:
MOZE PRZEZ WILDSTEINA TEZ
nie ma marcineckiego = nie ma pb?
Uwazasz, ze Wildsteina zwolnili tez przez marcineckiego?
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

mike_05
Podporucznik
Posty: 11612
Rejestracja: 05 kwie 2006 14:40
Kontakt:

Postautor: mike_05 » 27 lut 2007 01:04

Zobaczymy jak życie to zweryfikuje.

dzięki za tak liczne przybycie na uroczyste otwarcie XXXIX księgi epopei ELE i życze, abym sie w prognozach baaaardzo pomylił w niedoszacowaniu :idea:


Dobrej nocy :!:
http://www.dzieciom.pl/2708 Many thanks in advance.
tu mnie znajdziesz:
http://forum.comparic.pl/index.php

Jot23
Kapitan
Posty: 55920
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] - księga XXXIX

Postautor: Jot23 » 27 lut 2007 01:04

I POWODZENIA

ŻYCZE JAKO OBECNY WLASCICIEL TEGO ZNACZKA
:twisted: :lol:

Witamy w nowej księdze Elektrim SA.

Obrazek

aktualny kurs = 7,44 PLN

moje propozycje:
  • strona 100 -> 8,88
  • strona 200 -> 9,99
  • strona 500 -> 11,11
  • strona 750 -> 22,22
  • strona 1000- > 33,33
Udanych decyzji inwestycyjnych życzę!

Obrazek


link do księgi poprzedniej XXXVIII:


http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=47234
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55920
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 27 lut 2007 01:05

WSZYSTKIM ELE-FANOM

NOCY DOBREJ

A DNIA JESZCZE LEPSZEGO

DUŻO LEPSZEGO :twisted:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

deejay_00
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2218
Rejestracja: 17 sty 2007 18:48

Postautor: deejay_00 » 27 lut 2007 01:06

Mam nadzieje ze ta ksiega bedzie nagroda dla tych ktorzy dali tyle siebie dla Elektrimu i wciaz czekaja az ten sie zrewanzuje sowicie

Tego zycze Majkiemu05 i Nam wszystkim

dobranoc

mike_05
Podporucznik
Posty: 11612
Rejestracja: 05 kwie 2006 14:40
Kontakt:

Postautor: mike_05 » 27 lut 2007 01:06

To nie jest Twój, to jest w mój.

Jest nas trzech znanych posiadaczy.
http://www.dzieciom.pl/2708 Many thanks in advance.
tu mnie znajdziesz:
http://forum.comparic.pl/index.php

kemal
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2062
Rejestracja: 08 maja 2006 23:09

Postautor: kemal » 27 lut 2007 01:06

Poniewaz chyba nie bylo wklejane, przynajmniej ja nie widzialem, wiec wrzucam, choc wczorajsze :wink:
Myślą o budowie, ale liczą na zakupy elektrowni
pon, 26. lutego 07, 05:16
CEZ jest spokojny o pozycję w Polsce. Za rok-dwa rząd będzie szukał inwestorów dla energetyki, choć dziś mówi o giełdzie.

Czeski gigant energetyczny CEZ nie pozwala o sobie zapomnieć włodarzom polskiej energetyki. Szefowie koncernu towarzyszyli rządowej delegacji w Polsce. Przyjechali porozmawiać z ministrem skarbu. Co było tematem rozmów? Vladimir Cerny, prezes CEZ Polska, nie chce mówić o szczegółach. Przyznaje jednak, że Czesi poruszali m.in. sprawę Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin (PAK). Apetyt na spółkę ma kilku zagranicznych inwestorów, z których trzej (CEZ, szwedzki Vattenfall i niemieckie RWE) podtrzymują zainteresowanie.

— PAK to skomplikowany projekt. Wymaga porozumienia nie tylko ze skarbem państwa, ale też z inwestorem zaangażowanym w spółkę — ucina Vladimir Cerny.

Inwestor w PAK, Elektrim kontrolowany przez Zygmunta Solorza-Żaka (jego głównego akcjonariusza), dotychczas nie wykazywał chęci sprzedaży spółki zagranicznej firmie. Chce sam przejąć pełną kontrolę nad PAK, a jeśli to nie będzie możliwe, odsprzedać akcje skarbowi państwa. Kandydatem do ich odkupu z ramienia skarbu jest bogaty KGHM.


Wróci czas inwestorów

Projekt PAK jest postrzegany przez większość inwestorów jako ostatnia szansa zakupu dużych aktywów energetycznych w Polsce. Pozostałe, po konsolidacji, rząd zamierza uplasować na giełdzie. CEZ widzi jednak sprawę inaczej.

— Dziś mówi się o prywatyzacji giełdowej, ale to może się zmienić. Tworzone w Polsce grupy energetyczne będą potrzebowały wsparcia silnych i doświadczonych inwestorów branżowych. To kwestia roku-dwóch — uważa Vladimir Cerny.

CEZ rozważa też budowę w Polsce elektrowni. „PB” pisał o tym w kontekście rozmów CEZ z polskimi kopalniami na temat wieloletniej umowy na dostawę węgla.

— To na razie faza planów. W przyszłości węgiel z polskich kopalń mógłby zasilić wybudowaną przez nas elektrownię. Interesujemy się jednak możliwościami zakupu paliwa już obecnie, bo w pobliżu po obu stronach granicy mamy cztery działające źródła — wyjaśnia Vladimir Cerny.

Po polskiej stronie Czesi kontrolują niewielką podkrakowską Elektrownię Skawina i chorzowską elektrociepłownię Elcho. Obie kupili w ubiegłym roku od wycofujących się Amerykanów z PSEG. W opinii rynku, ograli w przetargu licznych rywali, słono przepłacając.


Chcieliśmy kontroli

Drugi raz Czesi zaskoczyli konkurencję, rezygnując ze startu w przetargu ogłoszonym przez Południowy Koncern Energetyczny (PKE) na odbudowę Elektrowni Halemba. „PB” pisał o niespodziewanej decyzji CEZ, powołując się na nieoficjalne informacje. Vladimir Cerny je potwierdza.

— Nie zdecydowaliśmy się na złożenie oferty, bo byliśmy zainteresowani kontrolnym udziałem w projekcie, a PKE taką możliwość wykluczył — mówi prezes CEZ Polska.

Puls Biznesu

http://www.cire.pl/item,26659,1.html
Tylko kłamcy i geniusze łapią wszystkie dołki i górki, a do tego ci geniusze często kończą w kaftanach
Obrazek

Jot23
Kapitan
Posty: 55920
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 27 lut 2007 01:07

OKI A KTO TRZECI??
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

mike_05
Podporucznik
Posty: 11612
Rejestracja: 05 kwie 2006 14:40
Kontakt:

Postautor: mike_05 » 27 lut 2007 01:08

A taki jeden kubuś z Łomianek. :lol:
http://www.dzieciom.pl/2708 Many thanks in advance.
tu mnie znajdziesz:
http://forum.comparic.pl/index.php


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości