Bioton [BIO]cz. XXX

wszystko na temat spółek publicznych
stock
Młodszy chorąży
Posty: 662
Rejestracja: 07 wrz 2006 05:01

Postautor: stock » 24 sty 2007 16:41

a ja mysle że to przez kiepskie zblizające się wyniki i niewywiązanie się z obietnicy chyba ze cos przeksięgują ....
  • Jezeli uwazasz, ze ten zjazd jest tylko pod kiepskie wyniki to....

    czy ktos przygotowal zdjecia Niagary?

    Pozdrawiam i jednoczesnie zegnam na dluzej.

    Stock
Obrazek

REKLAMA


drwal
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8321
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: drwal » 24 sty 2007 16:41

witam wspólników!
do sypacza: wystarczy już tej akcji charytatywnej- promocji mamy dość!
a ja mysle że to przez kiepskie zblizające się wyniki i niewywiązanie się z obietnicy chyba ze cos przeksięgują ....
Pod zły chwilowo wynik to może 10% spaść, a nie z 3.2 na 1.6 . Tu ktoś wywala nachalnie i ostentacyjnie, jakby chciał powiedzieć : walcie się, ja tu rządzę.

rico62
Starszy chorąży
Posty: 1580
Rejestracja: 22 sie 2006 13:33
Lokalizacja: Kattowitz

Postautor: rico62 » 24 sty 2007 16:44

BARDZO ZLE TO WIDZE JUTRO JAK NIE BEDZIE INFA CUDOWNEGO TO ZAPOWIADA SIE 1.95 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MALO CHETNYCH DO KUPNA JEST COS MI TO SMIERDZI

kwas
Starszy chorąży
Posty: 1301
Rejestracja: 04 paź 2006 18:13
Lokalizacja: P-ń

Postautor: kwas » 24 sty 2007 16:47

witam biotonowców

Lacosta
Starszy chorąży
Posty: 1975
Rejestracja: 18 paź 2005 17:15

Postautor: Lacosta » 24 sty 2007 16:48

witam wspólników!
do sypacza: wystarczy już tej akcji charytatywnej- promocji mamy dość!
a ja mysle że to przez kiepskie zblizające się wyniki i niewywiązanie się z obietnicy chyba ze cos przeksięgują ....
Pod zły chwilowo wynik to może 10% spaść, a nie z 3.2 na 1.6 . Tu ktoś wywala nachalnie i ostentacyjnie, jakby chciał powiedzieć : walcie się, ja tu rządzę.
ja zawsze staram się szukać winy w fundamentach, nawet jezeli ktos mocno sypie to pewnie dlatego że widzi małe pole popisu przed spółką...

ps. życze wam jak najlepiej, sam kiedys siedziałem długo na tym papierze (długo znaczy ponad pół roku ;))

zzz1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2146
Rejestracja: 24 paź 2005 21:39

Postautor: zzz1 » 24 sty 2007 16:48

Bioton na kolanach, to już jest dramat

plocman_96943
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7837
Rejestracja: 28 paź 2006 17:45

Postautor: plocman_96943 » 24 sty 2007 16:50

BARDZO ZLE TO WIDZE JUTRO JAK NIE BEDZIE INFA CUDOWNEGO TO ZAPOWIADA SIE 1.95 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MALO CHETNYCH DO KUPNA JEST COS MI TO SMIERDZI
Akurat chętni na kupno są-gorzej jak ich nie będzie....... :cry:

prosno
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 340
Rejestracja: 15 lip 2005 23:03
Lokalizacja: z pola

Postautor: prosno » 24 sty 2007 16:53

Tez przylaczam sie do tych ktorzy maja czarne mysli, jesli serio wyniki za IV kwartal beda kiepskie to zaszloroczne lipcowe 1,86 zaliczymy w moment a tak poza tym czy mi sie wydaje czy tez zmniejszyl sie udzial Biotonu w indeksie CECE http://www.indices.cc/cgi-bin/indizes.p ... CXE&lang=6
bylem pewny ze jak tam kiedys kuknalem to widzialem 3,07%. :?

Marol
Plutonowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 sty 2007 17:38

Postautor: Marol » 24 sty 2007 16:55

Tez przylaczam sie do tych ktorzy maja czarne mysli, jesli serio wyniki za IV kwartal beda kiepskie to zaszloroczne lipcowe 1,86 zaliczymy w moment a tak poza tym czy mi sie wydaje czy tez zmniejszyl sie udzial Biotonu w indeksie CECE http://www.indices.cc/cgi-bin/indizes.p ... CXE&lang=6
bylem pewny ze jak tam kiedys kuknalem to widzialem 3,07%. :?
Spadła wartość Biotonu to zmniejszył się i udział
pzdr

lek med
Plutonowy
Posty: 15
Rejestracja: 19 sty 2007 15:37

Postautor: lek med » 24 sty 2007 16:55

Koledzy. Jak czytam wasze posty to mi się niedobrze robi. Banda przedszkolaków sikających ze strachu w pampersy. I do tego wzajemnie się obrażających. Nie będę pisał jak będzie bo to jest nie do przewidzenia. Jak ktoś chce sprzedawać to proszę bardzo, ma do tego pełne prawo. Ja siedzę w tej spółce od poziomu 2,77 i się nie przejmuję. Na pewno nie oddam po takiej cenie. I jestem przekonany że w pewnej perspektywie czasu zrealizuję zysk. Nie spieszę się.

Alkor
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9597
Rejestracja: 05 cze 2006 08:04
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Postautor: Alkor » 24 sty 2007 16:58

:arrow:



. Obrazek


Hejka, nie wiem czy mieliscie juz okazje czytac bardzo fajny dodatek do miesiecznika
Forbes. Na 52 stronach mniej lub bardziej znani analitycy przescigaja sie w prognozach,
ostrzezeniach i poradach. Wiadomo jak to jest z analitykami i ich zdaniem,
ale czyta sie fajnie. Jako zajawke zeskanowalem 3 artykuly. Po reszte odsylam oczywiscie
do kioskow,
bo tak czy siak warto na sniezny wieczor miec do pod reka do czytania :)

Wspomniane skany do pobrania tutaj:


http://rapidshare.com/files/13177225/Fo ... a.zip.html

Artykuły:
- Prognozy - sens i pulapki
- W poszukiwaniu gieldowych okazji
- Ostroznie z funduszami hedge


No i oczywiscie caly czas pozostaje aktualna moja propozycja - jesli
masz ochote zarabiac na wzorstach i spadkach, to zapoznaj sie
z oferta zamieszczona na http://www.alkortrade.biz/start.html
Obecnosc nieobowiazkowa :D


:arrow:

WYPYCH!
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7994
Rejestracja: 20 kwie 2006 11:45

Postautor: WYPYCH! » 24 sty 2007 16:58

Koledzy. Jak czytam wasze posty to mi się niedobrze robi. Banda przedszkolaków sikających ze strachu w pampersy. I do tego wzajemnie się obrażających. Nie będę pisał jak będzie bo to jest nie do przewidzenia. Jak ktoś chce sprzedawać to proszę bardzo, ma do tego pełne prawo. Ja siedzę w tej spółce od poziomu 2,77 i się nie przejmuję. Na pewno nie oddam po takiej cenie. I jestem przekonany że w pewnej perspektywie czasu zrealizuję zysk. Nie spieszę się.
:shock: :shock: :shock:

niektorzy tez kiedys kupowali Optimus po 350 zeta....

young
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3882
Rejestracja: 11 sty 2006 23:46
Lokalizacja: Wrocław the meeting place

Postautor: young » 24 sty 2007 17:01

po pierwsze - melduje sie na nowej czesci watku :)

po drugie - czy mi sie wydaje, czy Parabolic SAR wyglada po dzisiejszej sesji nie za dobrze i sa pewne szanse na testowanie poziomu wyznaczonego przez dolne ograniczenie Boll :idea:
Jak jednak glosza madre ksiazki oraz teoria (czy na Bio sie sprawdzi - to inna historia... przy tak nerwowym akcjonariacie i stosunkowo ciezkim rynku to trudne do przewidzenia) powinno po takiej sytuacji dojsc do odbicia, na ktore wszyscy czekamy :)

Pozdrawiam serdecznie

Gino86
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 258
Rejestracja: 09 gru 2006 13:18
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Gino86 » 24 sty 2007 17:04

Tez przylaczam sie do tych ktorzy maja czarne mysli, jesli serio wyniki za IV kwartal beda kiepskie to zaszloroczne lipcowe 1,86 zaliczymy w moment a tak poza tym czy mi sie wydaje czy tez zmniejszyl sie udzial Biotonu w indeksie CECE http://www.indices.cc/cgi-bin/indizes.p ... CXE&lang=6
bylem pewny ze jak tam kiedys kuknalem to widzialem 3,07%. :?
Procentowy udział w indeksie CECE może się zmniejszył, ale fundusze mają tyle akcji co na początku czyli 2.640.413.076 , wiem bo zapisałem sobie to jakiś czas temu żebym mógł to sprawdzać.

kwas
Starszy chorąży
Posty: 1301
Rejestracja: 04 paź 2006 18:13
Lokalizacja: P-ń

jaja jak berety

Postautor: kwas » 24 sty 2007 17:08

Ale tu ponuro dzisiaj, wcześniej było dużo optymizmu wielu widziało 3,8zł nikt nie zobaczył teraz niektórzy widzą 1,8zł i nie jestem pewien czy zobaczą nie życze im tego sobe zresztą też nara.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: incoqnito i 169 gości