MNI cz. XVI

wszystko na temat spółek publicznych
ASS-BANDIT
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 29 sie 2006 06:52

Postautor: ASS-BANDIT » 21 sty 2007 14:58

Dup-ass wypadaj z tym youtube na hyde park bo z 10 stron można skleic 2 na temat mni
.....te, inwestorek co pusty masz rozporek, wypad to ty zrób do tworek, bo twojego życiorysu to by się w ogłole streścić nie dało.....))))))))))))))))

REKLAMA


ASS-BANDIT
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 29 sie 2006 06:52

Postautor: ASS-BANDIT » 21 sty 2007 15:00

Włożyłem do kieszeni Annę Marię Jopek z Pat'em Metheny'm.
A teraz upajam się cudownym głosem i cudowną muzyką (:

http://www.youtube.com/watch?v=cbgzG1UuxUA

Namawiam, naganiam, nie ponosicie żadnego ryzyka a zysk murowany (:




I nie zapomnijcie wyprowadzić najbliższych na spacer.

.....no nie dało się zmusić najbliższych na spacer, bo im za bardzo wiało w oczy, ale ja za to wznowiłem bieganie po przerwie świąteczno-chorobowej.....ale ciężko, już po 10 minutach wiedziałem, że nie zrobię zakładanej trasy i skróciłem o połowę.......
.....ale jak jechałem do lasu, bo niestety jeszcze muszę dojeżdżać (ale to się zmieni:)) to słuchałem w trójce chyba chojnackiego i on puścił to -
http://www.youtube.com/watch?v=xfs4G1iG2F0 - niezłe, nie?.... się już gdzieś słyszało, niemniej jednak tym razem chyba chwyciło i ta panna nieźle wali....:)
......co się stało, że *** zniknął z motta?....)))))))
.....
ASS, ksiądz się o ciebie pytał w kościele :D
.....witam spekułę na moim papierze....))))))) poczytaj końcówkę poprzedniej części, tak kilka stron - chwaliłem cię.....:)
.....a co do xiendza, to podrzuć lajt motif to się zajmę....))))))
"spekuła" wierzga racicami w miejscach nieodgadnionych, ale zawsze mam radoche jak kumple zarabiają niszcząc przy tym głupizne :)
.....słowo spekuła nie miało wydźwięku pejoratywnego, broń xionc!, bo tu Ona jest wyczekiwana niczym godot, ale jak chcesz to zmienię ją na "gorący kapitał".....))))))))))) już przeglądam prasę, wchodzę na old listę i piszę felieton......ech, trochę mi szkoda tamtego nicka, fajny był.....))))))))

pisz pisz, będziesz łatwiejsza : )))))))))))))))))))))))
......felieton niedzielny już zamieszczony.....:)

inwestorek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 354
Rejestracja: 05 sie 2005 01:17

Postautor: inwestorek » 21 sty 2007 15:04

ASS te rymowanki masz chyba od kolesi z przedszkola :lol: :lol:

p.s. pewnie coś odpiszesz ale co tam do głupiego zawsze ostatnie słowo należy

pozdrawiam i prosze o więcej merytoryki w wypowiedziach :wink:

bartas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3209
Rejestracja: 03 lip 2006 11:02
Lokalizacja: POLAND ;)
Kontakt:

Postautor: bartas » 21 sty 2007 15:23

kto wie cos wiecej na temat procesu sądowego jaki MNI ma z pewnym panem - czy w razie ewentualnej przegranej beda duze koszty??
A prospekt czytałeś :?: .... 98 strona :P

Rezerwa na ten cel wynosi 3 mln zł.

inwestorek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 354
Rejestracja: 05 sie 2005 01:17

Postautor: inwestorek » 21 sty 2007 15:25

kto wie cos wiecej na temat procesu sądowego jaki MNI ma z pewnym panem - czy w razie ewentualnej przegranej beda duze koszty??
A prospekt czytałeś :?: .... 98 strona :P
narazie mam 78 stronek przeczytanych, reszta na wieczór i nocke

p.s. mam nadzieję ze te 3 mln zalicza w zysk nadzwyczajny
dzieki bartas

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 21 sty 2007 16:42

sory boy's ...........koniec filmu ....

ps. koksa ........ zagrales kiedys koncowke tego filmu na pianie ??? .,... nice
http://www.youtube.com/watch?v=tU9KWl9QVWk bylo juz dla "poszukianej", jest i dla ciebie, choc sadze ze w tym przypadku autor wielce sie myli :D

Swietny film swoja droga - polecam kazdemu :) Poza tym, ja tam w okolicach 2,3- 2,4 uwierzuylem w Czechowicza z ekipa i ciesze sie ze znamienici czlonkowie tego forum poodbnie mysla :) Choc to RGR, jak mowilem wg mnie jest naciagane i tak naprawde go nie ma :D

Graulacje dla "lili" - napisala to co od dawana bylo wiadomo i nawet ja skromnie wspominalem kilka razy, jednak zeby nie byc posadzanym o sianie defetyzmu czy tez bycie kolega Zygmuntem :D wolalem sie udac na "wewnetrzna musyczna emigracje" niz pisac merytoryczne :) peany na czesc mni s.a, oczekujac na przewidywana jakze niemerytoryczna... zwalke :D


Wszelkie uwagi na temat tresci tego tomiska, propspektem emisytjnym zwanego , zostana dopcenieone :) watpliwosci potrojnie :D

Wszytkiego dobrego dla wszytkich i oby kac nie byl z wami! :D

P.S. koksa - slysze w glowie taki swietny kawalek imstrumentalny metheny'ego , dosc szybki z gitara elektryczna, cos jakby hymn na cxzesc..wiesz co to moze byc?

ASS-BANDIT
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 29 sie 2006 06:52

Postautor: ASS-BANDIT » 21 sty 2007 16:57

ASS te rymowanki masz chyba od kolesi z przedszkola :lol: :lol:

p.s. pewnie coś odpiszesz ale co tam do głupiego zawsze ostatnie słowo należy
pozdrawiam i prosze o więcej merytoryki w wypowiedziach :wink:
.....miałem już ci dać spokój i patrzeć jeno jak sam sie wykańczasz, ale że mnie tym "głupim" zachęciłeś to tylko jeszcze odpowiem krótko, tak po xiendzowsku: cmoknij mnie w pindola burasie.....)))))))))))))))))))))))))))

.....musiałem zmienić posta, bo walnąłem ortografa.....)))))))))))

koksa
Starszy chorąży
Posty: 1257
Rejestracja: 16 gru 2006 13:27

Postautor: koksa » 21 sty 2007 17:36

Włożyłem do kieszeni Annę Marię Jopek z Pat'em Metheny'm.
A teraz upajam się cudownym głosem i cudowną muzyką (:

http://www.youtube.com/watch?v=cbgzG1UuxUA

Namawiam, naganiam, nie ponosicie żadnego ryzyka a zysk murowany (:




I nie zapomnijcie wyprowadzić najbliższych na spacer.

.....no nie dało się zmusić najbliższych na spacer, bo im za bardzo wiało w oczy, ale ja za to wznowiłem bieganie po przerwie świąteczno-chorobowej.....ale ciężko, już po 10 minutach wiedziałem, że nie zrobię zakładanej trasy i skróciłem o połowę.......
.....ale jak jechałem do lasu, bo niestety jeszcze muszę dojeżdżać (ale to się zmieni:)) to słuchałem w trójce chyba chojnackiego i on puścił to -
http://www.youtube.com/watch?v=xfs4G1iG2F0 - niezłe, nie?.... się już gdzieś słyszało, niemniej jednak tym razem chyba chwyciło i ta panna nieźle wali....:)
......co się stało, że *** zniknął z motta?....)))))))


Dzisiaj dzień święty zatem nie wypada świętości brukać (:

A ponadto chodziło mnie o "skurwysyństwo", które jest przypadłością każdego człowieka, którą to prawdę głosili i Leonardo da Vinci i Erazm z Rotterdamu i święty Augustyn a ujęli ją w słowa bardziej od moich obraźliwe a mianowicie " człowiek to bydlę " (:

Jako, że nikt z piszących na forum nie okreslił poziomu własnego skurwysyństwa uznaję, że tylko ja jestem tą bydlęcą przypadłością skażony i traktuję temat " skurwysyństwa" za definitywnie zamknięty.

Wszystkich, których denerwują wklejane linki muzycze i brak zaklęć że MNI będzie rosło z takich to a takich powodów i to już zaraz, traktuję z politowaniem i nie zamierzam przepraszać. Powielanie powielonych kilkakrotnie niusów i ponowne ich trawienie pozbawione jest sensu czego nie można powiedzieć o słuchaniu muzyki a szczególnie dobrej.

Podaję link do dobrej muzyki (:

http://www.youtube.com/watch?v=pEnYJzU9qcM

Greg_skce
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8062
Rejestracja: 11 mar 2006 22:34

Postautor: Greg_skce » 21 sty 2007 17:57

...Wszystkich, których denerwują wklejane linki muzycze i brak zaklęć że MNI będzie rosło z takich to a takich powodów i to już zaraz, traktuję z politowaniem i nie zamierzam przepraszać. Powielanie powielonych kilkakrotnie niusów i ponowne ich trawienie pozbawione jest sensu czego nie można powiedzieć o słuchaniu muzyki a szczególnie dobrej.
Ech Koksa, chłop z Ciebie dojrzały, a piszesz jak przedszkolak. Do tego nie rozumiesz co do Ciebie piszemy.
To nie jest wątek o youtube i muzyce - to jest sentencja naszych próśb. Nie próbuj tego łączyć z MNI, bo to jest właśnie politowania godne. Nie obrażaj się i nie rzucaj gromów w moim kierunku. Można czasem pożartować, o muzyce napisać, o kawie, paleniu, basenie, spacerach - czemu nie, ale to nie powinno zdominować postów. Załóżcie z Ass'em nowy wątek i "intubujcie" się do utraty tchu. :lol:
*) Niniejszy tekst jest wyłącznie wyrazem poglądów autora i nie powinno się go interpretować jako jakąkolwiek formę rekomendacji inwestycyjnej.

ASS-BANDIT
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 29 sie 2006 06:52

Postautor: ASS-BANDIT » 21 sty 2007 18:15

Włożyłem do kieszeni Annę Marię Jopek z Pat'em Metheny'm.
A teraz upajam się cudownym głosem i cudowną muzyką (:

http://www.youtube.com/watch?v=cbgzG1UuxUA

Namawiam, naganiam, nie ponosicie żadnego ryzyka a zysk murowany (:




I nie zapomnijcie wyprowadzić najbliższych na spacer.

.....no nie dało się zmusić najbliższych na spacer, bo im za bardzo wiało w oczy, ale ja za to wznowiłem bieganie po przerwie świąteczno-chorobowej.....ale ciężko, już po 10 minutach wiedziałem, że nie zrobię zakładanej trasy i skróciłem o połowę.......
.....ale jak jechałem do lasu, bo niestety jeszcze muszę dojeżdżać (ale to się zmieni:)) to słuchałem w trójce chyba chojnackiego i on puścił to -
http://www.youtube.com/watch?v=xfs4G1iG2F0 - niezłe, nie?.... się już gdzieś słyszało, niemniej jednak tym razem chyba chwyciło i ta panna nieźle wali....:)
......co się stało, że *** zniknął z motta?....)))))))


Dzisiaj dzień święty zatem nie wypada świętości brukać (:

A ponadto chodziło mnie o "skurwysyństwo", które jest przypadłością każdego człowieka, którą to prawdę głosili i Leonardo da Vinci i Erazm z Rotterdamu i święty Augustyn a ujęli ją w słowa bardziej od moich obraźliwe a mianowicie " człowiek to bydlę " (:

Jako, że nikt z piszących na forum nie okreslił poziomu własnego skurwysyństwa uznaję, że tylko ja jestem tą bydlęcą przypadłością skażony i traktuję temat " skurwysyństwa" za definitywnie zamknięty.

Wszystkich, których denerwują wklejane linki muzycze i brak zaklęć że MNI będzie rosło z takich to a takich powodów i to już zaraz, traktuję z politowaniem i nie zamierzam przepraszać. Powielanie powielonych kilkakrotnie niusów i ponowne ich trawienie pozbawione jest sensu czego nie można powiedzieć o słuchaniu muzyki a szczególnie dobrej.

Podaję link do dobrej muzyki (:

http://www.youtube.com/watch?v=pEnYJzU9qcM
.....nie zgadzam się w całej rozciągłości....bo po -
1. nie możesz sobie przypisywać całego skurwysyństwa świata tego, nie zostawiając nic dla nas - leszczy.....nawet w dzień święty i noc świętojańską bydlęcość ogółu jest faktem, a nie tezą, którą by trzeba jakoś wyjątkowo udowadniać.....
2. o ile co do politowania, zgodzić się można, to jednak należałoby tego i owego przeprosić, tak dla kultury choćby, której poprzez swą bydlęcość mało mamy i dobrze byłoby, aby gdzieś znalazła ujście......a co do powodów przepraszania owego, to szukać należy ich zaciekle - ja tu np. widzę kilku takowych, których przeprosić należałoby w imieniu pokoleń wstecz i tych pacanów co genomy wymyślili....))))))))))))))))
3. ponowne powielanie i trawienie już raz strawionych njusów ważne jest bardzo ze zdrowotnego punktu widzenia, otóż bowiem nic tak nie oczyszcza organizmu jak rzyganie i sraczka.....))))))))))))))))))))))))))
4. odczuwając wstyd niekłamany za medaliony, kajam się w ten sposób-
http://www.youtube.com/watch?v=akndbM-q2yE

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 21 sty 2007 19:04

...Wszystkich, których denerwują wklejane linki muzycze i brak zaklęć że MNI będzie rosło z takich to a takich powodów i to już zaraz, traktuję z politowaniem i nie zamierzam przepraszać. Powielanie powielonych kilkakrotnie niusów i ponowne ich trawienie pozbawione jest sensu czego nie można powiedzieć o słuchaniu muzyki a szczególnie dobrej.
Ech Koksa, chłop z Ciebie dojrzały, a piszesz jak przedszkolak. Do tego nie rozumiesz co do Ciebie piszemy.
To nie jest wątek o youtube i muzyce - to jest sentencja naszych próśb. Nie próbuj tego łączyć z MNI, bo to jest właśnie politowania godne. Nie obrażaj się i nie rzucaj gromów w moim kierunku. Można czasem pożartować, o muzyce napisać, o kawie, paleniu, basenie, spacerach - czemu nie, ale to nie powinno zdominować postów. Załóżcie z Ass'em nowy wątek i "intubujcie" się do utraty tchu. :lol:
Po czesci zgoda, przesada we wszytkim jest grzeszna jednak:

1) KTO pisze? nie np ten remi-cos tam, ktory nagle ozuywiony wieczorem rakiety na strone cala zaczal dawac, a pozniej strsznie sie uciezyl ze jego oczywiscie merytoryczne wypowiedzi sie sprawdzily bo.... kupil na zwalce :D ..kolega wojtas41 ktory niedano spolodzil jakze merytorycznego posta :) po dlugiej impotencji tworczej? :) inwersiorek 24? :D

3) Dobrze wiedziec ze ten watek "to jest sentencja naszych próśb." - ja myslalem ze czyms innym, ale co tam..:D A zreszta, jesli tak czy nie duzo skueczniej robic zrzutki na Msze w oczyowstych intencjach? :) ON wiele moze....:) I jesli watek ten jest jakims misterium to czy do osob wmacniajacych nas w swoich, nazwijmy rzeczy po imieniu - modlitwach, czy do nich nie wypadaloby zwracac sie "bracie" albo "ojcze" ?:D

Swpja droga jesli ten watek jest tym, czym ponoc jest, to co z pierwszym przykazaniem? :D

3) czy ktos o zdrowych zmyslaach w sobotni wieczor bedzie pisal swe prosby tutaj? Czu modlitwa "pod wplywem" nie jest grzechem, a wrecz bluznierstwem? :D

4) cala "merytoryka" od jakiegos miesiaca sprowadzala sie do opowiesci jak to bedzie super jak wreszczie zatwieradza prospekt i jak nas krzywdza tajemne sily + zaklinanie rzeczywistosci - bladzenie we mgle i zaklinanie deszczu jest "mertoryka"? :)

Zmeczony jestem ale pozdrowionka Greg - jestes rowny gosc jednak gielda to dla wielu swiatynia szatana, wiec moc sprawca zaklec tutaj wydaje sie watpliwa :)

P.S. Czy ma ktos propozyucje darow wotywnych w wiadomej intencji? :)

P.P.S Linka nie bedzie - sama merytoryka :D

Koksa- ja oldfielda tu troszke rzucalem juz - poszperaj tam to i mnostwo perelek odnajdzisz :) Nie kojarzysz tego kawalka metheny'ego?
Ostatnio zmieniony 21 sty 2007 19:10 przez optymistyczny, łącznie zmieniany 1 raz.

ASS-BANDIT
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 29 sie 2006 06:52

Postautor: ASS-BANDIT » 21 sty 2007 19:08

...Wszystkich, których denerwują wklejane linki muzycze i brak zaklęć że MNI będzie rosło z takich to a takich powodów i to już zaraz, traktuję z politowaniem i nie zamierzam przepraszać. Powielanie powielonych kilkakrotnie niusów i ponowne ich trawienie pozbawione jest sensu czego nie można powiedzieć o słuchaniu muzyki a szczególnie dobrej.
Ech Koksa, chłop z Ciebie dojrzały, a piszesz jak przedszkolak. Do tego nie rozumiesz co do Ciebie piszemy.
To nie jest wątek o youtube i muzyce - to jest sentencja naszych próśb. Nie próbuj tego łączyć z MNI, bo to jest właśnie politowania godne. Nie obrażaj się i nie rzucaj gromów w moim kierunku. Można czasem pożartować, o muzyce napisać, o kawie, paleniu, basenie, spacerach - czemu nie, ale to nie powinno zdominować postów. Załóżcie z Ass'em nowy wątek i "intubujcie" się do utraty tchu. :lol:
.....ech, greg, człowiek z ciebie niedojrzały, a piszesz jak absolwent giertychowskiego liceum.......
.....sentencja to może być wyroku - dla ciebie piątka w zawiasach i przepadek mienia, o ile 26 akcji tego bankruta może takowe stanowić......to co próbowałes tak wykwintnie wyrazić to zapewne kwintesencja lub ew. esencja........jak wy tak czytacie prospekt jak znacie znaczenie słów wypisywanych to ***** nic dziwnego, że potem na 150 stronach ciągle to mielicie i trawicie........bleeee.....))))))))))))))))))))))))))

relkaMe
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3158
Rejestracja: 07 lis 2005 10:57

Postautor: relkaMe » 21 sty 2007 19:15

...Wszystkich, których denerwują wklejane linki muzycze i brak zaklęć że MNI będzie rosło z takich to a takich powodów i to już zaraz, traktuję z politowaniem i nie zamierzam przepraszać. Powielanie powielonych kilkakrotnie niusów i ponowne ich trawienie pozbawione jest sensu czego nie można powiedzieć o słuchaniu muzyki a szczególnie dobrej.
Ech Koksa, chłop z Ciebie dojrzały, a piszesz jak przedszkolak. Do tego nie rozumiesz co do Ciebie piszemy.
To nie jest wątek o youtube i muzyce - to jest sentencja naszych próśb. Nie próbuj tego łączyć z MNI, bo to jest właśnie politowania godne. Nie obrażaj się i nie rzucaj gromów w moim kierunku. Można czasem pożartować, o muzyce napisać, o kawie, paleniu, basenie, spacerach - czemu nie, ale to nie powinno zdominować postów. Załóżcie z Ass'em nowy wątek i "intubujcie" się do utraty tchu. :lol:
Po czesci zgoda, przesada we wszytkim jest grzeszna jednak:

1) KTO pisze? nie np ten remi-cos tam, ktory nagle ozuywiony wieczorem rakiety na strone cala zaczal dawac, a pozniej strsznie sie uciezyl ze jego oczywiscie merytoryczne wypowiedzi sie sprawdzily bo.... kupil na zwalce :D ..kolega wojtas41 ktory niedano spolodzil jakze merytorycznego posta :) po dlugiej impotencji tworczej? :) inwersiorek 24? :D

3) Dobrze wiedziec ze ten watek "to jest sentencja naszych próśb." - ja myslalem ze czyms innym, ale co tam..:D A zreszta, jesli tak czy nie duzo skueczniej robic zrzutki na Msze w oczyowstych intencjach? :) ON wiele moze....:) I jesli watek ten jest jakims misterium to czy do osob wmacniajacych nas w swoich, nazwijmy rzeczy po imieniu - modlitwach, czy do nich nie wypadaloby zwracac sie "bracie" albo "ojcze" ?:D

Swpja droga jesli ten watek jest tym, czym ponoc jest, to co z pierwszym przykazaniem? :D

3) czy ktos o zdrowych zmyslaach w sobotni wieczor bedzie pisal swe prosby tutaj? Czu modlitwa "pod wplywem" nie jest grzechem, a wrecz bluznierstwem? :D

4) cala "merytoryka" od jakiegos miesiaca sprowadzala sie do opowiesci jak to bedzie super jak wreszczie zatwieradza prospekt i jak nas krzywdza tajemne sily + zaklinanie rzeczywistosci - bladzenie we mgle i zaklinanie deszczu jest "mertoryka"? :)

Zmeczony jestem ale pozdrowionka Greg - jestes rowny gosc jednak gielda to dla wielu swiatynia szatana, wiec moc sprawca zaklec tutaj wydaje sie watpliwa :)

P.S. Czy ma ktos propozyucje darow wotywnych w wiadomej intencji? :)

P.P.S Linka nie bedzie - sama merytoryka :D

Koksa- ja oldfielda tu troszke rzucalem juz - poszperaj tam to i mnostwo perelek odnajdzisz :) Nie kojarzysz tego kawalka metheny'ego?
Albo ja już jestem ślepy albo merytoryki tu nie widzę.
:(

ASS-BANDIT
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 29 sie 2006 06:52

Postautor: ASS-BANDIT » 21 sty 2007 19:18

...Wszystkich, których denerwują wklejane linki muzycze i brak zaklęć że MNI będzie rosło z takich to a takich powodów i to już zaraz, traktuję z politowaniem i nie zamierzam przepraszać. Powielanie powielonych kilkakrotnie niusów i ponowne ich trawienie pozbawione jest sensu czego nie można powiedzieć o słuchaniu muzyki a szczególnie dobrej.
Ech Koksa, chłop z Ciebie dojrzały, a piszesz jak przedszkolak. Do tego nie rozumiesz co do Ciebie piszemy.
To nie jest wątek o youtube i muzyce - to jest sentencja naszych próśb. Nie próbuj tego łączyć z MNI, bo to jest właśnie politowania godne. Nie obrażaj się i nie rzucaj gromów w moim kierunku. Można czasem pożartować, o muzyce napisać, o kawie, paleniu, basenie, spacerach - czemu nie, ale to nie powinno zdominować postów. Załóżcie z Ass'em nowy wątek i "intubujcie" się do utraty tchu. :lol:
Po czesci zgoda, przesada we wszytkim jest grzeszna jednak:

1) KTO pisze? nie np ten remi-cos tam, ktory nagle ozuywiony wieczorem rakiety na strone cala zaczal dawac, a pozniej strsznie sie uciezyl ze jego oczywiscie merytoryczne wypowiedzi sie sprawdzily bo.... kupil na zwalce :D ..kolega wojtas41 ktory niedano spolodzil jakze merytorycznego posta :) po dlugiej impotencji tworczej? :) inwersiorek 24? :D

3) Dobrze wiedziec ze ten watek "to jest sentencja naszych próśb." - ja myslalem ze czyms innym, ale co tam..:D A zreszta, jesli tak czy nie duzo skueczniej robic zrzutki na Msze w oczyowstych intencjach? :) ON wiele moze....:) I jesli watek ten jest jakims misterium to czy do osob wmacniajacych nas w swoich, nazwijmy rzeczy po imieniu - modlitwach, czy do nich nie wypadaloby zwracac sie "bracie" albo "ojcze" ?:D

Swpja droga jesli ten watek jest tym, czym ponoc jest, to co z pierwszym przykazaniem? :D

3) czy ktos o zdrowych zmyslaach w sobotni wieczor bedzie pisal swe prosby tutaj? Czu modlitwa "pod wplywem" nie jest grzechem, a wrecz bluznierstwem? :D

4) cala "merytoryka" od jakiegos miesiaca sprowadzala sie do opowiesci jak to bedzie super jak wreszczie zatwieradza prospekt i jak nas krzywdza tajemne sily + zaklinanie rzeczywistosci - bladzenie we mgle i zaklinanie deszczu jest "mertoryka"? :)

Zmeczony jestem ale pozdrowionka Greg - jestes rowny gosc jednak gielda to dla wielu swiatynia szatana, wiec moc sprawca zaklec tutaj wydaje sie watpliwa :)

P.S. Czy ma ktos propozyucje darow wotywnych w wiadomej intencji? :)

P.P.S Linka nie bedzie - sama merytoryka :D

Koksa- ja oldfielda tu troszke rzucalem juz - poszperaj tam to i mnostwo perelek odnajdzisz :) Nie kojarzysz tego kawalka metheny'ego?
Albo ja już jestem ślepy albo merytoryki tu nie widzę.
:(
......ślepy jesteś i nie ***** tylko dawaj rakietę.....)))))))))))))))))))))))

relkaMe
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3158
Rejestracja: 07 lis 2005 10:57

Postautor: relkaMe » 21 sty 2007 19:22

Dam rakietę jak ty dasz znowu jakiegoś linka do wybornego kawałka z youtube...


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości