Lentex [LTX] - czê¶æ XXXV

wszystko na temat spółek publicznych
hubertos
Starszy chorąży
Posty: 1424
Rejestracja: 31 sty 2006 11:08

Postautor: hubertos » 19 sty 2007 22:03

Witam grono szanownych inwestorów i spekulantów wieczorową porą :D

Widzę, imprezka na całego :D
O, weselicho się szykuje. To ja chętnie druchną zostane :lol: :lol: :lol:
A Ty co tranwestyta ?

To może ze mną coś jest nie tak ?
Bo ja ani gej ani trans ani zwierzak
A wiem
Ulżyło mi nie jestem jednak tak całkiem normalny
MAM MATIZA !!!
Sven jak robić jaja to na całego :wink: :wink: :wink:

Ps. U mnie wszystko w porządku :wink:

REKLAMA


Chomik_biskupa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3397
Rejestracja: 26 sie 2006 21:24
Lokalizacja: Stajnia ****SA, Wierny zasadom na zawsze! Mamy wspólny cel i plan, który staramy się zrealizować ...
Kontakt:

Postautor: Chomik_biskupa » 19 sty 2007 22:04

Chomiku, nie napisa³e¶ nam, jak smakowa³a kolacja
Obrazek
Koñczê w³a¶nie ale powiem Wam ¿e zrobi³em wypasione piersi z kurczaka. Pycha. Przepis tak prosty ¿e sam nie wiem czemu wcze¶niej na niego nie wpad³em :).

Zdradzê Wam jeden szczegó³. Jak kiedys bêdziecie robili piersi z kurczaka to w³ó¿cie je na chwile do mleka. Zobaczycie jak bêd± puszyste po usma¿eniu, duszeniu :).
Obrazek
Obrazek
Obrazek

toktok_76553
Podporucznik
Posty: 18614
Rejestracja: 02 maja 2006 13:18

Postautor: toktok_76553 » 19 sty 2007 22:05

cześć Hubertos, może ty mi poradzisz,
z jednej strony piękność niewyobrażalna - moja luba, a z drugiej szymek, wprawdzie nie ta płeć, ale ociekający bogactwem, mogę żyć jak BÓG do końca moich dni .......

CO MAM ROBIĆ :roll: #-o #-o
Bież szymka, a lubą po cichu też przytulisz :lol: :lol: :lol:
jednak, kasa, kasa, kasa w tym bezdusznym, bezlitosnym świecie zawsze wygrywa :roll:
........ się porobiło, chyba opuszczę moją miłość dla szmalu, Pukhetów, maybachów, Roleksów i Leniów.......

szymuś będziesz moją żoną [-o< [-o< [-o<

toktok_76553
Podporucznik
Posty: 18614
Rejestracja: 02 maja 2006 13:18

Postautor: toktok_76553 » 19 sty 2007 22:07

Chomiku, nie napisałeś nam, jak smakowała kolacja
Obrazek
Kończę właśnie ale powiem Wam że zrobiłem wypasione piersi z kurczaka. Pycha. Przepis tak prosty że sam nie wiem czemu wcześniej na niego nie wpadłem :).

Zdradzę Wam jeden szczegół. Jak kiedys będziecie robili piersi z kurczaka to włóżcie je na chwile do mleka. Zobaczycie jak będą puszyste po usmażeniu, duszeniu :).
eeeee tam ja wolę inne piersi i jestem pełen obaw jak wyglądają piersi szymusia :roll: :lol: :lol: :lol:

hubertos
Starszy chorąży
Posty: 1424
Rejestracja: 31 sty 2006 11:08

Postautor: hubertos » 19 sty 2007 22:08

Chomiczku proszę nie pisz o jedzeniu o tej godzinie bo ślinka leci i będzie trzeba lodówkę atakować :?

O tej godzinie to nie wskazane [-X

witol876
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2863
Rejestracja: 06 gru 2005 22:15
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: witol876 » 19 sty 2007 22:17

Alescie panie i panowie postow dzisiaj nastukali ciezko za wami nadazyc

gajos
Chorąży sztabowy
Posty: 5877
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: gajos » 19 sty 2007 22:22

Chomiczku proszę nie pisz o jedzeniu o tej godzinie bo ślinka leci i będzie trzeba lodówkę atakować :?

O tej godzinie to nie wskazane [-X
spoko hubert..;) ostatnio miałem ochote to i o 1.30 sobie jajecznice zrobiłem.. :lol: smakuje przepysznie o takiej porze..:)

Chomik_biskupa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3397
Rejestracja: 26 sie 2006 21:24
Lokalizacja: Stajnia ****SA, Wierny zasadom na zawsze! Mamy wspólny cel i plan, który staramy się zrealizować ...
Kontakt:

Postautor: Chomik_biskupa » 19 sty 2007 22:25

Chomiczku proszê nie pisz o jedzeniu o tej godzinie bo ¶linka leci i bêdzie trzeba lodówkê atakowaæ :?

O tej godzinie to nie wskazane [-X
spoko hubert..;) ostatnio mia³em ochote to i o 1.30 sobie jajecznice zrobi³em.. :lol: smakuje przepysznie o takiej porze..:)
Ja te¿ lubie zw³aszcza z rana. Najczê¶ciej robiê z 5 jaj ale w tym sa tylko dwa ¿ó³tka :P.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

sven_w_matizie
Starszy chorąży
Posty: 1379
Rejestracja: 26 sie 2006 23:22

Postautor: sven_w_matizie » 19 sty 2007 22:26

Pewnie
jeść sie powinno wtedy kiedy się jest głodnym
i jeśc tyle żeby sie najeść :)

hubertos
Starszy chorąży
Posty: 1424
Rejestracja: 31 sty 2006 11:08

Postautor: hubertos » 19 sty 2007 22:27

Chomiczku proszę nie pisz o jedzeniu o tej godzinie bo ślinka leci i będzie trzeba lodówkę atakować :?

O tej godzinie to nie wskazane [-X
spoko hubert..;) ostatnio miałem ochote to i o 1.30 sobie jajecznice zrobiłem.. :lol: smakuje przepysznie o takiej porze..:)
O, jajeczniczka dobra rzecz :wink:
Zwłaszcza na pewien instrument :wink: ( szybki, zwarty i gotowy )
:lol: :lol: :lol:

gajos
Chorąży sztabowy
Posty: 5877
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: gajos » 19 sty 2007 22:29

Chomiczku proszę nie pisz o jedzeniu o tej godzinie bo ślinka leci i będzie trzeba lodówkę atakować :?

O tej godzinie to nie wskazane [-X
spoko hubert..;) ostatnio miałem ochote to i o 1.30 sobie jajecznice zrobiłem.. :lol: smakuje przepysznie o takiej porze..:)
Ja też lubie zwłaszcza z rana. Najczęściej robię z 5 jaj ale w tym sa tylko dwa żółtka :P.
dobra Ty to masz jakąś tą swoja jajecznice nieekonomiczną... co Ty robisz z tymi pozostałymi trzema zółtkami..?

qbx26
Starszy chorąży
Posty: 1051
Rejestracja: 22 lip 2006 12:28
Lokalizacja: Skierniewice

Postautor: qbx26 » 19 sty 2007 22:33

Jajecznica to byłą zajebista po 2 w nocy jak się z klubu akademickiego wracało i smażyliśmy z tego co udało się przynieść na daną chwilkę z pokojów, pierwszy raz zobaczyłem wtedy, że się pieprzy jajecznicę - ale smakuje fajnie.
Nie polecam natomiast jajecznicy ze smażonymi pomidorami - jakoś mi nie przypadło do gustu.(spróbować musicie - oczywiście latem - z prawdziwych pomidorów)
Ciekawa w smaku jest jajecznica ze szpinakiem i czosnkiem, ale nie przesadzajcie z ilością szpinaku.
Zawsze smakowała i będzie mi smakować jajecznica z podsmażoną cebulką i papryką, a do niej mam chlebek z masełkiem żółtym serem i pomidorem.
Mniam
No to tyle w temacie potłuczonych jajek :wink:
pożywietsja - uwidjetsja

Chomik_biskupa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3397
Rejestracja: 26 sie 2006 21:24
Lokalizacja: Stajnia ****SA, Wierny zasadom na zawsze! Mamy wspólny cel i plan, który staramy się zrealizować ...
Kontakt:

Postautor: Chomik_biskupa » 19 sty 2007 22:34

Chomiczku proszê nie pisz o jedzeniu o tej godzinie bo ¶linka leci i bêdzie trzeba lodówkê atakowaæ :?

O tej godzinie to nie wskazane [-X
spoko hubert..;) ostatnio mia³em ochote to i o 1.30 sobie jajecznice zrobi³em.. :lol: smakuje przepysznie o takiej porze..:)
Ja te¿ lubie zw³aszcza z rana. Najczê¶ciej robiê z 5 jaj ale w tym sa tylko dwa ¿ó³tka :P.
dobra Ty to masz jak±¶ t± swoja jajecznice nieekonomiczn±... co Ty robisz z tymi pozosta³ymi trzema zó³tkami..?
Wyrzucam niestety :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chomik_biskupa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3397
Rejestracja: 26 sie 2006 21:24
Lokalizacja: Stajnia ****SA, Wierny zasadom na zawsze! Mamy wspólny cel i plan, który staramy się zrealizować ...
Kontakt:

Postautor: Chomik_biskupa » 19 sty 2007 22:35

Jajecznica to by³± zajebista po 2 w nocy jak siê z klubu akademickiego wraca³o i sma¿yli¶my z tego co uda³o siê przynie¶æ na dan± chwilkê z pokojów, pierwszy raz zobaczy³em wtedy, ¿e siê pieprzy jajecznicê - ale smakuje fajnie.
Nie polecam natomiast jajecznicy ze sma¿onymi pomidorami - jako¶ mi nie przypad³o do gustu.(spróbowaæ musicie - oczywi¶cie latem - z prawdziwych pomidorów)
Ciekawa w smaku jest jajecznica ze szpinakiem i czosnkiem, ale nie przesadzajcie z ilo¶ci± szpinaku.
Zawsze smakowa³a i bêdzie mi smakowaæ jajecznica z podsma¿on± cebulk± i papryk±, a do niej mam chlebek z mase³kiem ¿ó³tym serem i pomidorem.
Mniam
No to tyle w temacie pot³uczonych jajek :wink:
Polecam z pieczarkami :) a z pomidorkami jest tez smaczna tylko musza byc wczesniej troche podduszone :).
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tokil
Podporucznik
Posty: 16455
Rejestracja: 09 maja 2006 13:02
Lokalizacja: tuż obok
Kontakt:

Postautor: Tokil » 19 sty 2007 22:39

A co to ***?????
Koło Gospodyń Wiejskich tu się zebrało???

Wyciągać flachy i pogadać o czymś pożytecznym.
znaczy piwku, wódeczce itd.
PeDAłów już tu nie chcemy!!!! Infa nie czytali?

:lol: :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości