MNI cz. XIV

wszystko na temat spółek publicznych
trzeci
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3581
Rejestracja: 10 lut 2006 19:48
Lokalizacja: Kraków

Postautor: trzeci » 10 gru 2006 19:40

Witam
Dla formalnosci melduje sie na nowym watku. Mam nadzieje, ze przed jego zakonczeniem da sie pohandlowac PP. 8)

p.s. Greg, czyzbys w glebi duszy byl "ludowcem". Skad te przesady :)

REKLAMA


Greg_skce
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8062
Rejestracja: 11 mar 2006 22:34

Postautor: Greg_skce » 10 gru 2006 20:16

...dzięki za obszerny wykład o naturalnej antykoncepcji, bo nie jest wykluczone, że przy tej władzy to tylko takie będą środki antykoncepcyjne... :?: :lol:
Całe szczęście, że władza nie wpadła jeszcze na pomysł wszczepienia liczników stosunków i ruchów frykcyjnych, żeby ocenić "moc" poszczególnych osobników męskich, a protokoły z odczytu umieszczać w ich teczkach.
Chociaż LPR wręcz nakazuje (a przynajmniej kategorycznie zachęca) większą ilość prokreacji, to rzeczywiście (mam nadzieję, że niezależnie od tego) ilość porodów znacząco wzrasta. Becikowe na razie nie ma na to wpływu, że względu na czas jego wprowadzenia. Obecne porody są z poczęć "przedbecikowych". Strach pomyśleć co będzie się działo za kilka miesięcy, kiedy zachęcone becikowym pary lumpów będą masowo poczynały dzieci i po odebraniu "zasiłku" oddawały je do domów dziecka. W końcu będzie można połączyć przyjemne z pożytecznym, ileż to tanich win będzie można kupić za becikowe i zaszaleć. Statystyki urodzeń wzrosną i będzie się czym pochwalić.

Wracając jednak do naszej spółki, przewiduję, że kilka najbliższych sesji będzie wyglądało podobnie do piątkowej i mniej więcej utrzymamy się na tym poziomie. Jeśli KNF nie wytnie nam kolejnego numeru, to zatwierdzenie prospektu jest możliwe pod koniec tygodnia. Oby...
*) Niniejszy tekst jest wyłącznie wyrazem poglądów autora i nie powinno się go interpretować jako jakąkolwiek formę rekomendacji inwestycyjnej.

Parteq
Młodszy chorąży
Posty: 566
Rejestracja: 15 maja 2006 16:08
Kontakt:

Postautor: Parteq » 10 gru 2006 21:37

Hm,

Greg, wydaje mi sie ze co do "poczec przedbecikowych" to nie masz do konca racji. Tu nie liczy sie kiedy dziecko zostalo poczete, a czy urodzilo sie juz po wejsciu ustawy w zycie.

Jest wrecz odwrotnie - w ostatniej audycji w TOK FM z jedna z dyrektorek MOPS'u (w Warszawie) - uslyszalem ze zaczyna sie robic tragicznie. Wiele kobiet porzuca dziecko zaraz po odebraniu becikowego. Wiele przygotowuje sie z porodem wlasnie po "odbior" becikowego. Nie wiem kiedy dokladnie rozpoczely sie rozmowy nad ustawa o becikowym, ale mysle ze rodza sie juz nawet dzieci poczete tylko i wylacznie z mysla o becikowym - mam tu na mysli rodziny bardzo ubogie, patologiczne. Jak to powiedziala owa pani dyr: "rodziny, gdzie nikt nie pokazal jak kochac i okazywac uczucie, wiec i matka nie ma wiekszej potrzeby okazywac podobnych".

Niestety taka jest smutna prawda.

sorry za odejscie od tematu watku,
aby zakonczyc optymistyczniej - wierze w MNI i w to ze wiele rodzin niezle wykorzysta kase z pipek :D
Obrazek

www.ShutterPlanet.pl - Bank Zdjęć: szukasz zdjęcia? Minimum 2.5 Mpix każde. 3pln za zdjęcie - sciagaj online. Faktura dla Ciebie.
...
MNI.ATS.14ZACH.

Greg_skce
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8062
Rejestracja: 11 mar 2006 22:34

Postautor: Greg_skce » 10 gru 2006 21:47

Hm,
Greg, wydaje mi sie ze co do "poczec przedbecikowych" to nie masz do konca racji. Tu nie liczy sie kiedy dziecko zostalo poczete, a czy urodzilo sie juz po wejsciu ustawy w zycie.
Ale mówiąc brzydko "były robione", kiedy o becikowym "robotnicy" jeszcze nie wiedzieli. To właśnie miałem na myśli. :-)
*) Niniejszy tekst jest wyłącznie wyrazem poglądów autora i nie powinno się go interpretować jako jakąkolwiek formę rekomendacji inwestycyjnej.

Parteq
Młodszy chorąży
Posty: 566
Rejestracja: 15 maja 2006 16:08
Kontakt:

Postautor: Parteq » 10 gru 2006 21:55

Hm,
Greg, wydaje mi sie ze co do "poczec przedbecikowych" to nie masz do konca racji. Tu nie liczy sie kiedy dziecko zostalo poczete, a czy urodzilo sie juz po wejsciu ustawy w zycie.
Ale mówiąc brzydko "były robione", kiedy o becikowym "robotnicy" jeszcze nie wiedzieli. To właśnie miałem na myśli. :-)
Hm,

no wlasnie nie wiem, napisales: "Obecne porody są z poczęć "przedbecikowych"". A ja tego nie jestem juz taki pewien. Tym samym czy robotnicy jeszcze nie wiedzieli. No bo czy w marcu nie bylo juz mowy o becikowym? Od kiedy weszlo w zycie?
Obrazek

www.ShutterPlanet.pl - Bank Zdjęć: szukasz zdjęcia? Minimum 2.5 Mpix każde. 3pln za zdjęcie - sciagaj online. Faktura dla Ciebie.
...
MNI.ATS.14ZACH.

Greg_skce
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8062
Rejestracja: 11 mar 2006 22:34

Postautor: Greg_skce » 10 gru 2006 21:58

Z tego co pamiętam jakoś w czerwcu chyba, ale nie mam pewności.
*) Niniejszy tekst jest wyłącznie wyrazem poglądów autora i nie powinno się go interpretować jako jakąkolwiek formę rekomendacji inwestycyjnej.

ASS-BANDIT
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 29 sie 2006 06:52

Postautor: ASS-BANDIT » 10 gru 2006 22:05

.....ta, i to jest merytoryczna dyskusja.......)))))))))))))))))))))))))))))

bartas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3209
Rejestracja: 03 lip 2006 11:02
Lokalizacja: POLAND ;)
Kontakt:

Postautor: bartas » 10 gru 2006 22:11

Z tego co pamiętam jakoś w czerwcu chyba, ale nie mam pewności.
Zmiana ustawy uchwalona 29.12.2005 r., vacatio legis: 14 dni :)

Parteq
Młodszy chorąży
Posty: 566
Rejestracja: 15 maja 2006 16:08
Kontakt:

Postautor: Parteq » 10 gru 2006 22:32

Z tego co pamiętam jakoś w czerwcu chyba, ale nie mam pewności.
Zmiana ustawy uchwalona 29.12.2005 r., vacatio legis: 14 dni :)
Ot,
i sprawa jasna :wink:
Wiec problem juz istnieje.
Obrazek

www.ShutterPlanet.pl - Bank Zdjęć: szukasz zdjęcia? Minimum 2.5 Mpix każde. 3pln za zdjęcie - sciagaj online. Faktura dla Ciebie.
...
MNI.ATS.14ZACH.

Greg_skce
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8062
Rejestracja: 11 mar 2006 22:34

Postautor: Greg_skce » 10 gru 2006 22:38

Z tego co pamiętam jakoś w czerwcu chyba, ale nie mam pewności.
Zmiana ustawy uchwalona 29.12.2005 r., vacatio legis: 14 dni :)
Ot, i sprawa jasna :wink: Wiec problem juz istnieje.
Jak ten czas leci :-), a my ciągle młodzi :-)
*) Niniejszy tekst jest wyłącznie wyrazem poglądów autora i nie powinno się go interpretować jako jakąkolwiek formę rekomendacji inwestycyjnej.

Parteq
Młodszy chorąży
Posty: 566
Rejestracja: 15 maja 2006 16:08
Kontakt:

Postautor: Parteq » 10 gru 2006 22:45

Z tego co pamiętam jakoś w czerwcu chyba, ale nie mam pewności.
Zmiana ustawy uchwalona 29.12.2005 r., vacatio legis: 14 dni :)
Ot, i sprawa jasna :wink: Wiec problem juz istnieje.
Jak ten czas leci :-), a my ciągle młodzi :-)
I prospekt dalej lezy..
Co to bedzie za nuda jak go klepna :lol: :lol: :lol:
Obrazek

www.ShutterPlanet.pl - Bank Zdjęć: szukasz zdjęcia? Minimum 2.5 Mpix każde. 3pln za zdjęcie - sciagaj online. Faktura dla Ciebie.
...
MNI.ATS.14ZACH.

Greg_skce
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8062
Rejestracja: 11 mar 2006 22:34

Postautor: Greg_skce » 10 gru 2006 23:01

Ktoś na wątku sugerował kiedyś, że wnikliwa analiza prospektu może wynikać ze światłowodów i "przyjacielskiego" rurociągu. Chociaż komisję sprawy tajemnic państwowych i bezpieczeństwa nie powinny interesować, to być może plany z tym związane powodują takie perturbacje. Jeśli rzeczywiście te światłowody miałyby być przejęte przez MNI, to ja mogę czekać jeszcze miesiąc i dwa.
Bardziej prawdopodobne wydaje mi się jednak, że ktoś podpadł komuś w interesach i następuje "wyrównywanie" rachunków albo zwykłe przeszkadzanie i opóźnianie.
Dopiero na dalszym miejscu stawiałbym na nieodpowiednie przygotowanie prospektu.
*) Niniejszy tekst jest wyłącznie wyrazem poglądów autora i nie powinno się go interpretować jako jakąkolwiek formę rekomendacji inwestycyjnej.

flamen2
Starszy sierżant
Posty: 83
Rejestracja: 23 lis 2006 13:00

Postautor: flamen2 » 10 gru 2006 23:05

Mysle ze w tym tygodniu sie ruszymy obstwiam na koniec tygodnia 6.6 opinie?

Parteq
Młodszy chorąży
Posty: 566
Rejestracja: 15 maja 2006 16:08
Kontakt:

Postautor: Parteq » 10 gru 2006 23:05

...
Bardziej prawdopodobne wydaje mi się jednak, że ktoś podpadł komuś w interesach i następuje "wyrównywanie" rachunków albo zwykłe przeszkadzanie i opóźnianie.
Dopiero na dalszym miejscu stawiałbym na nieodpowiednie przygotowanie prospektu.
Hm,

mam nadzieje ze w MNI nie pracuje nikt zwiazany z Agora,
a przynajmniej oficjalnie.

Boooosz.... do czego to doszlo w tym kraju :roll:
Obrazek

www.ShutterPlanet.pl - Bank Zdjęć: szukasz zdjęcia? Minimum 2.5 Mpix każde. 3pln za zdjęcie - sciagaj online. Faktura dla Ciebie.
...
MNI.ATS.14ZACH.

Parteq
Młodszy chorąży
Posty: 566
Rejestracja: 15 maja 2006 16:08
Kontakt:

Postautor: Parteq » 10 gru 2006 23:06

Mysle ze w tym tygodniu sie ruszymy obstwiam na koniec tygodnia 6.6 opinie?
Ja optymistyczniej,

6,66

:twisted:
Obrazek

www.ShutterPlanet.pl - Bank Zdjęć: szukasz zdjęcia? Minimum 2.5 Mpix każde. 3pln za zdjęcie - sciagaj online. Faktura dla Ciebie.
...
MNI.ATS.14ZACH.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości