- GANT (GNT) cz. X

wszystko na temat spółek publicznych

Jaki bedzie kurs GANTA na koniec 2006 ?

ponizej 15
51
20%
15-20
11
4%
20-25
27
11%
25-30
42
16%
30-35
35
14%
powyzej 35
90
35%
 
Liczba głosów: 256

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 16 lis 2006 13:09


1/
Cisza na watku mile widziana

2/
Spokojnie - w moim odczuciu AKTUALNA WYCENA GANTA W OGOLE NIE ODZWIERCIEDLA TEGO CO SIE STALO ...

LUDZIE MUSZA SIE OSWOIC Z 18 MILIONAMI, przetrawic, a jak wyjda z szoku :shock: :shock: :shock: to zacznie sie dalsze kupowanie :D :D :D


COZ .. PRZYSZLY ROK BEDZIE JESZCE LEPSZY :D :D :D - ZNACZNIE WIEKSZE ZYSKI Z DEWELOPERKI
przypomniam, m.in. dokonczenie sprzedazy Kaszubskiej po nieporownywalnie wyzszych cenach, duzy projekt w Krakowie (nawet DD chcialby taki miec :D :D :D ), Rynek, etc.

ja obstawiam przyszloroczny zysk na 40-50 mln (wzrost rownie skokowy, jak u JWC i DD - wysatrczy spojrzec w rozwoj tych firm i ich zyskow)

TEGO NAPEWNO NIE MA W OBECNEJ CENIE :D :D :D



1/
akcje nie rosna od gadania tylko od kupowania

2/
nie nalezy sie podniecac, choc miejmy nadzieje, ze bedzie dobrze lub b. dobrze

a/
maja zerowe doswiadczenie

ale

b/
maja od cholery ziemi - zapewne szybko znajda partnerow
wspolpraca z GANT mile widziana :wink:

3/
Skoro DD i JWC sa najwiekszymi developerami w Wa-wie a ich kapitalizacja wynosi grubio ponad 2 mld
to ...
nie widze przeszkod, aby GANT i Impel byli najwieksi we Wroclawiu (najdynamiczniej rozwijajacy sie rynek), a ich kapitalizacja przekroczyla ... 1 mld zl (WROCLAWA TO NAJDYNAMICZNIEJ ROSNACY RYNEK), co by dalo ponad 3-krotny wzrost kurs Impela i ponad 4-krotny Ganta liczac od obecnych poziomow
Warto zobaczyc, jak kosmiczne zyski zanotuje GANT juz w tym roku - to jeszcze w ogole nie jest w cenie, a to dopiero poczatek ...
podobnie bedzie z Impelem

Milego popoludnia :wink:

07:40 16.11.2006 Nr 3188, kolumna 13
Impel chce zarabiać na mieszkaniach
Katarzyna Latek

Grupa skupiająca firmy usługowe zamierza jeszcze w tym roku

poszerzyć działalność i rozpocząć budowę mieszkań


Znaczącą część przychodów Grupy Impel mają stanowić w przyszłości wpływy z działalności deweloperskiej - zapowiedzieli wczoraj członkowie zarządu spółki przy okazji publikacji wyników za III kwartał.

Wynik się nie zmieni?

W minionym okresie sprzedaż przedsiębiorstwa sięgnęła 189 mln zł i była prawie o 20 proc. wyższa niż przed rokiem. Zysk netto wyniósł 3,77 mln zł, co oznacza, że był o połowę niższy (dane skonsolidowane).

Według zarządu, tegoroczne prognozy zostaną zrealizowane, a być może - jeśli chodzi o sprzedaż - przekroczone. Firma liczy na przychody w wysokości 720 mln zł. Od stycznia do września wyniosły 539 mln zł. Zysk powinien sięgnąć w tym roku 20 mln zł. W ciągu trzech kwartałów tego roku udało się wypracować nieco ponad połowę, w całym ubiegłym roku zaś - nieco ponad 20 mln zł. Spółka poinformowała, że w III kwartale udział dotacji w jej przychodach był najniższy w historii i wyniósł 6,3 proc. W całym roku firma szacuje go na 7,5 proc. W okresie lipiec - wrzesień dotacje wyniosły 11,9 mln zł, czyli o ponad 10 proc. mniej niż rok wcześniej. Jest to zgodne ze strategią grupy, która zakłada uniezależnienie osiąganych wyników od pomocy państwa z tytułu zatrudniania osób niepełnosprawnych.

Nowa branża

Aby osiągnąć cel, Impel, który skupia w grupie firmy usługowe (sprzątające, zajmujące się ochroną, cateringowe itd.), chciałby w następnych latach znaczną część przychodów osiągać z działalności deweloperskiej.

- Jeszcze w IV kwartale tego roku chcemy rozpocząć pierwszy projekt - budowę osiedla mieszkaniowego. W tym celu utworzymy spółkę z podmiotem zagranicznym - mówi dyrektor finansowy Impela Wojciech Rembikowski. Pierwsze przychody z tego tytułu mają wpłynąć do firmy jeszcze w tym roku. Kolejną planowaną inwestycją (rozłożoną na 5-7 lat) będzie budowa obiektów mieszkaniowo-komercyjnych w centrum Wrocławia, gdzie grupa [b]Impel ma 6,7 ha gruntów, a z podmiotem powiązanym - 15 ha[/b]. Trwają rozmowy z potencjalnymi partnerami, którzy mieliby zapewnić know-how oraz finansowanie tego przedsięwzięcia.

REKLAMA


don Zwierzo
Młodszy chorąży
Posty: 657
Rejestracja: 25 paź 2006 12:26

Postautor: don Zwierzo » 16 lis 2006 14:23

witac
po tych artykulach i mojej skromnej AT rowniez wszedlem (narazie delikatnie ) w IMPEL. szczegolnie licze na ta deweloperke, tak jak zreszta pewnie wszyscy. nie trzeba wiele mowic jak stoi teraz ten sektor.
poczekamy, zobaczymy, moze bedzie trzeba zwiekszyc zaangazowanie w IPL.
a gant spokojnie, niech sie przemieli troche a po kilku sesjach kontynuacja tendencji wzrostowej.
ps. dzis bardzo znikomy handel wiec nawet ewentualny maly spadek bedzie bez znaczenia wiekszego..
5ona

don Zwierzo
Młodszy chorąży
Posty: 657
Rejestracja: 25 paź 2006 12:26

Postautor: don Zwierzo » 16 lis 2006 14:54

witac
wiem ze gant moze nie ma zbyt mocnego bezposredniego odniesienia do calej gieldy i panujacego nastroju inwestorow, ale akurat jak podano dobre dane z USA o inflacji, ktore powinny spowodowac wzrost popytu to gant mocno w dol :(
jak zawsze na odwrot...
wczoraj rynek lecial na pysk to GNT +4% i jedna z najleszpych spolek...i tak to jest.
miejmy nadzieje ze zakonczy tak jak zawsze...z klasa!!!
5ona

szelma
Starszy chorąży
Posty: 1336
Rejestracja: 08 lis 2006 20:11

Postautor: szelma » 16 lis 2006 14:55

witac
wiem ze gant moze nie ma zbyt mocnego bezposredniego odniesienia do calej gieldy i panujacego nastroju inwestorow, ale akurat jak podano dobre dane z USA o inflacji, ktore powinny spowodowac wzrost popytu to gant mocno w dol :(
jak zawsze na odwrot...
wczoraj rynek lecial na pysk to GNT +4% i jedna z najleszpych spolek...i tak to jest.
miejmy nadzieje ze zakonczy tak jak zawsze...z klasa!!!
5ona
A CO DOKLADNIE NASZE ZIOMY Z AMERYKI POWIEDZIELI? :wink:

EGON
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2792
Rejestracja: 05 kwie 2006 10:56

Postautor: EGON » 16 lis 2006 14:57

witam szanowne grono.

moje obawy sie potwierdziły i czesc opyliła pod wyniki (ja tez ruchomy pakiet) :wink:

przyjdzie nam sie chyba lekko obsunac :roll:

pakiet kontrolny jednak trzymam i licze na 50 zl :wink: :lol:

pozdr

don Zwierzo
Młodszy chorąży
Posty: 657
Rejestracja: 25 paź 2006 12:26

Postautor: don Zwierzo » 16 lis 2006 14:59

witac
wiem ze gant moze nie ma zbyt mocnego bezposredniego odniesienia do calej gieldy i panujacego nastroju inwestorow, ale akurat jak podano dobre dane z USA o inflacji, ktore powinny spowodowac wzrost popytu to gant mocno w dol :(
jak zawsze na odwrot...
wczoraj rynek lecial na pysk to GNT +4% i jedna z najleszpych spolek...i tak to jest.
miejmy nadzieje ze zakonczy tak jak zawsze...z klasa!!!
5ona
A CO DOKLADNIE NASZE ZIOMY Z AMERYKI POWIEDZIELI? :wink:
14:31 16.11.2006
CPI w USA


Inflacja cen konsumentów (CPI) miała spaść w październiku o 0,3%. Podano właśnie, że jest ... -0,5%

Wartość bazowa (CPI core) miała wzrosnąć +0,2%, a jest ... +0,1%

i WIG20 w gore pieknie...GNT w dol brzydko...europa tez pozytywnie bardzo zareagowala...
5ona

szelma
Starszy chorąży
Posty: 1336
Rejestracja: 08 lis 2006 20:11

Postautor: szelma » 16 lis 2006 15:03

witac
wiem ze gant moze nie ma zbyt mocnego bezposredniego odniesienia do calej gieldy i panujacego nastroju inwestorow, ale akurat jak podano dobre dane z USA o inflacji, ktore powinny spowodowac wzrost popytu to gant mocno w dol :(
jak zawsze na odwrot...
wczoraj rynek lecial na pysk to GNT +4% i jedna z najleszpych spolek...i tak to jest.
miejmy nadzieje ze zakonczy tak jak zawsze...z klasa!!!
5ona
A CO DOKLADNIE NASZE ZIOMY Z AMERYKI POWIEDZIELI? :wink:
14:31 16.11.2006
CPI w USA


Inflacja cen konsumentów (CPI) miała spaść w październiku o 0,3%. Podano właśnie, że jest ... -0,5%

Wartość bazowa (CPI core) miała wzrosnąć +0,2%, a jest ... +0,1%

i WIG20 w gore pieknie...GNT w dol brzydko...europa tez pozytywnie bardzo zareagowala...
5ona
DIZEKI :wink: SZKODA ZE NASZ GANT BŁĄDZI WE MGLE :cry:

Przemo27
Starszy chorąży
Posty: 1640
Rejestracja: 28 kwie 2006 14:28
Lokalizacja: Miasto Smoka

Postautor: Przemo27 » 16 lis 2006 15:04

witac
wiem ze gant moze nie ma zbyt mocnego bezposredniego odniesienia do calej gieldy i panujacego nastroju inwestorow, ale akurat jak podano dobre dane z USA o inflacji, ktore powinny spowodowac wzrost popytu to gant mocno w dol :(
jak zawsze na odwrot...
wczoraj rynek lecial na pysk to GNT +4% i jedna z najleszpych spolek...i tak to jest.
miejmy nadzieje ze zakonczy tak jak zawsze...z klasa!!!
5ona
A CO DOKLADNIE NASZE ZIOMY Z AMERYKI POWIEDZIELI? :wink:
14:31 16.11.2006
CPI w USA


Inflacja cen konsumentów (CPI) miała spaść w październiku o 0,3%. Podano właśnie, że jest ... -0,5%

Wartość bazowa (CPI core) miała wzrosnąć +0,2%, a jest ... +0,1%

i WIG20 w gore pieknie...GNT w dol brzydko...europa tez pozytywnie bardzo zareagowala...
5ona
korekta do 27 i pozniej up.
Tales był z Miletu a Sedes z Bakelitu;)
Obrazek

sharan1
Starszy chorąży
Posty: 1863
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: sharan1 » 16 lis 2006 15:05

nie z nami takie numery Bruner

sharan1
Starszy chorąży
Posty: 1863
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: sharan1 » 16 lis 2006 15:10

DT sa dzis zawiedzeni

szelma
Starszy chorąży
Posty: 1336
Rejestracja: 08 lis 2006 20:11

Postautor: szelma » 16 lis 2006 15:18

ZARAZ SIE PEWNIE TROCHE ROZKRECI JAK STANY RUSZA :wink: :o :D

szelma
Starszy chorąży
Posty: 1336
Rejestracja: 08 lis 2006 20:11

Postautor: szelma » 16 lis 2006 15:22

ZUS nie przekaże w czwartek środków dla OFE

16.11.Warszawa (PAP) - Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie przekaże
w czwartek środków do OFE ze względu na przerwę techniczną -
poinformowało biuro prasowe ZUS.

Jak dotąd w listopadzie ZUS przekazał OFE 875,115 mln zł w gotówce.


Od początku roku OFE otrzymały w gotówce i w obligacjach 13.366,9
mln zł.(PAP)

kru/ ana


Źródło: PAP

WIDZIELISCI A TO FIUTY :x :x :x

don Zwierzo
Młodszy chorąży
Posty: 657
Rejestracja: 25 paź 2006 12:26

Postautor: don Zwierzo » 16 lis 2006 15:34

ZARAZ SIE PEWNIE TROCHE ROZKRECI JAK STANY RUSZA :wink: :o :D
czy ktos moze mi powiedziec jaki jest rozklad sesji gieldowej w USA? albo podac link gdzie moge o tym poczytac....
czy moze jest identyczny jak u nas?
dz
5ona

szelma
Starszy chorąży
Posty: 1336
Rejestracja: 08 lis 2006 20:11

Postautor: szelma » 16 lis 2006 15:36

ZARAZ SIE PEWNIE TROCHE ROZKRECI JAK STANY RUSZA :wink: :o :D
czy ktos moze mi powiedziec jaki jest rozklad sesji gieldowej w USA? albo podac link gdzie moge o tym poczytac....
czy moze jest identyczny jak u nas?
dz
5ona
NO JAK IDENTYCZNY STANY ZACZYNAJA O 15.30 A LINKOW NIESTETY NIE MAM :wink:

don Zwierzo
Młodszy chorąży
Posty: 657
Rejestracja: 25 paź 2006 12:26

Postautor: don Zwierzo » 16 lis 2006 15:41

ZARAZ SIE PEWNIE TROCHE ROZKRECI JAK STANY RUSZA :wink: :o :D
czy ktos moze mi powiedziec jaki jest rozklad sesji gieldowej w USA? albo podac link gdzie moge o tym poczytac....
czy moze jest identyczny jak u nas?
dz
5ona
NO JAK IDENTYCZNY STANY ZACZYNAJA O 15.30 A LINKOW NIESTETY NIE MAM :wink:
hehehe no bez przesady. roznice czasu rozumiem i wiem ze istnieje! #-o
chodzilo mi o rozklad dzienny...czy zaczynaja o 8:30 (czas nowojorski EST) przyjmowanie zlecen, czy sesja sie otwiera o 9:30 EST i tak dalej...
dz
5ona


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości