Hutmen [HTM] cz. X

wszystko na temat spółek publicznych
kasm_42266
Porucznik
Posty: 20484
Rejestracja: 21 lip 2005 15:01
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kasm_42266 » 26 wrz 2006 19:36

Trochę nastroje się popsuły. Nic dziwnego.
Chyba mało kto spodziewał się takiej korekty przed kluczowym infem dla rozwoju spółki.
Aż ciarki przechodzą jak pomyślę, że animator może próbować domykać lukę na 80 zeta.
Info potrzebne na gwałt.

:roll: :wink:
Błogosławieni, którzy na nic nie liczą albowiem nie będą zawiedzeni.

REKLAMA


ajey
Podporucznik
Posty: 15225
Rejestracja: 18 lis 2005 23:16

Postautor: ajey » 26 wrz 2006 19:36

Jestem daleki od obwiniania kogokolwiek za własne decyzje, ale musze krytycznie odnieść się do politylki prezesa Libolda.
Niestety zostaliśmy na razie nabici w butelkę, Libold obiecał, że nowe infa pojawią się zaskakująco szybko i to będzie w połowie września. Do tej pory nie zabrał w tej sprawie głosu. My siedzimy na akcjach czekamy na info a kurs spada. Jak najlepiej "przywiązać" akcjonariuszy - dać im nadzieję. Niestety ja jak wielu innych, którzy mu uwierzyli już dawno byśmy sprzedali i zainkasowali zysk, ale my siedzimy i czekamy, bo mu zaufliśmy a ktoś sobie sprzedaje. I myślę, że ten ktoś sprzedaje właśnie za wiedzą Libolda.
Po drugie te wymyślone fundusze szwajcarskie.
Po trzecie zachęcał nas do kupna akcji po 110, które jakby mógł to sam by brał. Jest dużo taniej, raport opublikowany więc panie prezesie czas na zakupy. Ale po co kupi sobie taniej, jak jutro przebijemy 100, ludzie zaczną tracić nwerwy, ciąć straty, a on poda info o zakupie nowej działaloności, itp...
Teraz to już nie ma dobrych wyjść, tak czy siak zostaliśmy ***. I żeby dobrze być zrozumianym nie winie Libolda, tylko własną głupotę, ehh.

infa sie pojawia jak chlopaki rozbujaja kurs przy 150 :wink:

AlexI3
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 398
Rejestracja: 26 wrz 2006 18:58

Postautor: AlexI3 » 26 wrz 2006 19:36

Przedstawie po krutce swoja koncepcje dotyczaca Hutka.

Prezes wie ze nie wie Roman wie ze IPX moze wejsc w 09NFI choc zeby wejsc w 09NFI musi kupic Skotana od Unibaxu, ale Unibax nie sprzeda akcji ALC zonie Romana bo przeparkuje je na 2 tygodnie do BRS. Akcje 09NFI ktore kupil m in. Ferrum pod zastaw akcji ALC chwilowo ma IPX ale to dla zmylki gdyz kiedy wejda PDA SKT to wtedy Roman sprzeda czesc by odebrac od Ferrum tamte akcje ktore mial od 09NFI. To pozornie jest nielogiczne bo trzeba pamietac ze kiedy bedzie emisja HTM (oceniam ze kurs bedzie wtedy okolo 150) to szwajcarzy oddadza Unibaxowi akcje BRS ktore byly im potrzebne pod kredyt by kupic od Unibaxu tamta resztowke. I Prezes to wie choc Roman twierdzi ze nie wie. Znamy te numery. Jak ktos byl ze mna na ALC gdy bralem pierwsze 160 000 szt. jeszcze po 7,7 to pamieta jakie byly wtedy plotki. Uwazam ze HTM jest najbardziej rozwojowa spolka w stajni Karkosika mysle ze HTM moze wejsc w energetyke jadrowa bo przeciez nie bez przyczyny sponsorowali Jarocin jak byl na Pryzstanku Woodstock obok tej elektrowni. Na najblizsze dni widze taki scenariusz: BRS musi rosnac (nie mam niestety ale jak urosnie do 37. sprzedam czesc HTM i kupie) po to aby parytet byl korzystny dla IPX - mowil o tym Prezes i Roman tez mowil. Tymczasem IPX tez bedzie rosnac bo nie ma innego wyjsca - oni zawsze rosna razem. I tutaj uwaga! hutmen moze spasc do 80. wtedy ja spokojnie dobiore tak jak wczoraj (4k po 110) i dzis. Kiedy odbije na 88. bo musi odbic - gdyz spadnie Ferrum - leszcze przesiada sie na spolke dobra fundamentalnie - a wzrosnie 09NFI to ja oddam czesc tych akcji ktore bralem po 50 - bede mial 50% zysku ale nie chodzi o procenty tylko o ilosci i spokojnie dobiore sobie PDA Skotana bo wtedy tam bedzie niezla jazda. Tak to widze po krotce. Pozdrawiam.

PS Jak sa jakies pytania to odpowiem ale zastrzegam to tylko moja luzna koncepcja

Normalnie czytasz w moich myślach. :-) Mam jednak jedno pytanie: jeśli IPX przeparkuje te akcje do 09NFI to czy Karosik będzie miał odwagę żeby pozwolić aby Boryszew oddał swoje pp Hutka ?

ajey
Podporucznik
Posty: 15225
Rejestracja: 18 lis 2005 23:16

Postautor: ajey » 26 wrz 2006 19:37

Trochę nastroje się popsuły. Nic dziwnego.
Chyba mało kto spodziewał się takiej korekty przed kluczowym infem dla rozwoju spółki.
Aż ciarki przechodzą jak pomyślę, że animator może próbować domykać lukę na 80 zeta.
Info potrzebne na gwałt.

:roll: :wink:
na razie musza zaciagnac reczny, zeby sie hutek nie roztrzaskal :lol:

Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Postautor: Bartekkk » 26 wrz 2006 19:38

no własnie te info ktore miało sie pojawić zaskakujaco szybko w sumie chyba juz nikogo nie zaskoczy jak sie pojawi bo juz sporo czasu mineło wiec czy rzeczywiscie bedzie ono podane w zaskakujacym szybkim czasie ... :roll:

góry Libolda sie oddalaja ale jeszcze ciagle je widac na horyzoncie wiec wiemy gdzie podązać gdzie zmierzać .... :wink:
2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O

cr4shh
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 24 maja 2006 20:52

Postautor: cr4shh » 26 wrz 2006 19:39

Jak w tym tygodniu nie dostane infa, że Libold kupił Hutka to już nie wiem co mam myśleć.

Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Postautor: Bartekkk » 26 wrz 2006 19:40

wtedy powinienes zmienic obrazek wstawic libolda i zamiast słonca wstawic diabła lub deszcz :wink:
2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O

Random
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 399
Rejestracja: 04 cze 2006 15:17

Postautor: Random » 26 wrz 2006 19:42

Na razie nie będzie żadnego infa ani o działalności, ani o kapitale szwajcarskim i innych tego typu bujdach. Na razie to wyniki w listopadzie są realnym i namacalnym dobrym infem. Wcześniej nic nie będzie.

easyrider79
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2150
Rejestracja: 27 sty 2006 07:16
Lokalizacja: z oceanu

Postautor: easyrider79 » 26 wrz 2006 19:42

Przedstawie po krutce swoja koncepcje dotyczaca Hutka.

Prezes wie ze nie wie Roman wie ze IPX moze wejsc w 09NFI choc zeby wejsc w 09NFI musi kupic Skotana od Unibaxu, ale Unibax nie sprzeda akcji ALC zonie Romana bo przeparkuje je na 2 tygodnie do BRS. Akcje 09NFI ktore kupil m in. Ferrum pod zastaw akcji ALC chwilowo ma IPX ale to dla zmylki gdyz kiedy wejda PDA SKT to wtedy Roman sprzeda czesc by odebrac od Ferrum tamte akcje ktore mial od 09NFI. To pozornie jest nielogiczne bo trzeba pamietac ze kiedy bedzie emisja HTM (oceniam ze kurs bedzie wtedy okolo 150) to szwajcarzy oddadza Unibaxowi akcje BRS ktore byly im potrzebne pod kredyt by kupic od Unibaxu tamta resztowke. I Prezes to wie choc Roman twierdzi ze nie wie. Znamy te numery. Jak ktos byl ze mna na ALC gdy bralem pierwsze 160 000 szt. jeszcze po 7,7 to pamieta jakie byly wtedy plotki. Uwazam ze HTM jest najbardziej rozwojowa spolka w stajni Karkosika mysle ze HTM moze wejsc w energetyke jadrowa bo przeciez nie bez przyczyny sponsorowali Jarocin jak byl na Pryzstanku Woodstock obok tej elektrowni. Na najblizsze dni widze taki scenariusz: BRS musi rosnac (nie mam niestety ale jak urosnie do 37. sprzedam czesc HTM i kupie) po to aby parytet byl korzystny dla IPX - mowil o tym Prezes i Roman tez mowil. Tymczasem IPX tez bedzie rosnac bo nie ma innego wyjsca - oni zawsze rosna razem. I tutaj uwaga! hutmen moze spasc do 80. wtedy ja spokojnie dobiore tak jak wczoraj (4k po 110) i dzis. Kiedy odbije na 88. bo musi odbic - gdyz spadnie Ferrum - leszcze przesiada sie na spolke dobra fundamentalnie - a wzrosnie 09NFI to ja oddam czesc tych akcji ktore bralem po 50 - bede mial 50% zysku ale nie chodzi o procenty tylko o ilosci i spokojnie dobiore sobie PDA Skotana bo wtedy tam bedzie niezla jazda. Tak to widze po krotce. Pozdrawiam.

PS Jak sa jakies pytania to odpowiem ale zastrzegam to tylko moja luzna koncepcja
ten to ma łeb hehehe :lol: :mrgreen:
Obrazek
"ch** pozostanie chamem, na wieki wieków amen."

cr4shh
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 24 maja 2006 20:52

Postautor: cr4shh » 26 wrz 2006 19:42

wtedy powinienes zmienic obrazek wstawic libolda i zamiast słonca wstawic diabła lub deszcz :wink:
:D :D Obym nie musiał.

wielkopolanin
Chorąży sztabowy
Posty: 4865
Rejestracja: 05 wrz 2006 15:45
Lokalizacja: poznań

Postautor: wielkopolanin » 26 wrz 2006 19:42

Jak w tym tygodniu nie dostane infa, że Libold kupił Hutka to już nie wiem co mam myśleć.
Szczerze mówiąc jestem tak jak większość osób piszących na tym forum osób strasznie wq................wiony. Info pewnie zostanie prędzej czy później podane ale czy pozwoli ono rozbujac Hutka by doszedł do nowych szczytów............Mam duże wątpliowści.

Random
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 399
Rejestracja: 04 cze 2006 15:17

Postautor: Random » 26 wrz 2006 19:46

A może ktoś niech napisze do Prezesa i zapyta o te dyrdymały którymi karmił akcjonariuszy?

Obecny kurs jest kompromitacją LIbolda. Rynek mu więcej nie uwierzy jeżeli nie wywiąze się i to w try-miga z zapowiedzi.

Alex13ipół
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 329
Rejestracja: 26 wrz 2006 19:45

Postautor: Alex13ipół » 26 wrz 2006 19:47

my sie zimy nie boimy bo z Karkosikiem trzepiemy leszcza ile wlezie

cr4shh
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 24 maja 2006 20:52

Postautor: cr4shh » 26 wrz 2006 19:50

Oby z tą nową rewelacyjną działalnością nie było tak jak z Moską i jego Węgrami.

AIex13
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 26 wrz 2006 18:37

Postautor: AIex13 » 26 wrz 2006 19:50

Hi, hi widze ze po moich sukcesach na hutku wiecej tu alexow niz akcji hutka w obrocie. Jestem popularniejszy od Prezesa. Hi, hi :-)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fango i 144 gości